کسب درآمد از اينستاگرام با فالوور کم

کسب درآمد از اينستاگرام با فالوور کم

 

4 گام اصلي براي راه اندازي کسب و کار در اينستاگرام

اول از همه بايد بگويم که هنوز براي شروع کار با اينستاگرام دير نيست و ارزشش را دارد، حتي اگر شکست خورديد، آن را امتحان کنيد. اگرچه يک ميليارد کاربر اينستاگرام تنها تعداد انگشت شماري از قدرت اپليکيشن را نشان مي دهند، اما افراد بازاري هنوز در بازار به دنبال جذب مشتريان بيشتر هستند.

 

اين امر در اينستاگرام به راحتي امکان پذير است. از آنجايي که اينستاگرام به ارائه آپشن هاي جديد و خاص در زمينه کسب‌وکار فعاليت دارد، ممکن است هرگز زماني بهتر از اکنون براي آغاز و ساخت يک حساب کاربري در اين پلتفرم وجود نداشته باشد. اين پلتفرم مختص برند خاصي نيست و هرکسي مي تواند از آن استفاده کند و اين مهم ترين امتياز استفاده از اينستاگرام است.  از طريق افزايش فالوور و يا استفاده از پنل فالوور ميتوانيد به رشد بالايي دست پيدا کنيد.

اگر شما صاحب يک فروشگاه مجازي و آنلاين هستيد و يا يک بيزينس بزرگ در اينستاگرام داريد، براي موفق شدن در اين پلتفرم همواره بايد با موانع پيش رو آن آشنا باشيد. حالا بايد دانست که چگونه از اينستاگرام براي کسب درآمد استفاده کنيم؟ در ابتداي کار، استفاده از اينستاگرام براي درآمدزايي بسيار سخت و پراسترس مي باشد. شما براي داشتن يک کسب و کار موفق بايد همواره صبور و فعال عمل کنيد.

شايد اولين سوالي که به ذهن شما مي رسد اين باشد؛ چه پستي در پيج خود قرار دهم؟ بعد از گذشت مدتي با خود فکر مي کنيد چرا ديگران پست هاي من را لايک نمي کنند؟ بايد بدانيد در ابتداي کار اين نگرش براي تمامي صاحبان حساب به وجود مي آيد. اما نترسيد زيرا به علت آپديت هاي زياد اينستاگرام، راه هاي جذب فالوور و مشتري از قبل آسانتر شده است. اما بايد بدانيد که همه چيز به استراتژي شما بستگي دارد.

در اين مقاله نه تنها نکاتي اساسي در مورد نحوه شروع استفاده از اينستاگرام براي کسب و کار به شما ارائه کرده ايم، بلکه راه هايي براي جذب فالوورهاي بيشتري که پست هاي اينستاگرام شما را دنبال مي کنند را نيز در اختيار شما قرار مي دهيم. پس تا انتها همراه ما باشيد.

پروفايل خود را کامل کنيد.

حتما اين نکته را در نظر داشته باشيد، تا زمانيکه شما اين قسمت را کامل نکنيد قادر نخواهيد بود در اينستاگرام فعاليت کنيد. اگرچه روش خاصي براي نوشتن بهترين پروفايل اينستاگرام وجود ندارد. اين نکات براي بهترين راه براي نمايش نمايه شما مفيد خواهد بود.

 

 • عکس پروفايل: بهتر است از لوگوي شرکت خود به عنوان عکس نمايه استفاده کنيد تا مردم بتوانند به راحتي برند شما را شناسايي کنند.
 • نام صفحه کاربري: نامي را انتخاب کنيد که شامل هويت تجاري شما براي پروفايل هاي اجتماعي شرکت شما باشد.
 • نام کاربري: اين نام بايد شامل برند شما باشد. توجه داشته باشيد که هنگام نوشتن نام کاربري نبايد بين حروف فاصله وجود داشته باشد.
 • وب سايت: فقط روي يک URL مي توان در صفحه اينستاگرام شما کليک کرد. اکثر شرکت ها وب سايت خود را در اين قسمت يا لينک آخرين صفحه اي که در آن پيشنهاد ويژه دارند وارد مي کنند.
 • بيوگرافي: اينجاست که توجه ساير کاربران را به خود جلب مي کنيد. در اين بخش، مي توانيد توضيح دهيد که کسب و کار شما چيست، شما در اين قسمت مي توانيد وب سايت خود را تبليغ کنيد، يا اهداف پيج خود را در اين قسمت قرار دهيد.

 

به خاطر داشته باشيد که هنگام ايجاد پروفايل خود فضاي زيادي براي خلاقيت خواهيد داشت.

تبديل حساب کاربري خود به يک حساب بيزينسي فعال در اينستاگرام يک حرکت هوشمندانه به حساب مي آيد، به خصوص اگر شما داراي يک موقعيت فيزيکي براي کسب و کار خود باشيد. نمايه هاي کسب و کار نمايه هايي هستند که هم اطلاعات خاصي اعم از شماره تماس، آدرس را مي توانيد در اختيار مشتريان خود قرار دهيد تا در صورت نياز آنها بتوانند با شما در ارتباط باشند.

 

فالوورهاي هدف خود را پيدا کنيد.

 در اينستاگرام کاربران زيادي مشغول به فعاليت مي باشند. با وجود اين کاربران احتمالاً ماندن در اين پلتفرم نبرد سختي براي شما خواهد بود. واقعيت: براي موفقيت به ميليون ها فالوور در اينستاگرام نياز نداريد. به جاي اينکه نگران داشتن فالوورهاي زياد باشيد، ذهنيت «قبيله اي» را براي صفحه تجاري اينستاگرام خود انتخاب کنيد.

 

از افراد کمي شروع کنيد. سعي کنيد با مردم ارتباط برقرار کنيد. با آنها بصورت تک به تک به تعامل بپردازيد. به طور کلي سعي کنيد خودتان از تعداد کمي افراد شروع به جمع آوري تعداد بيشتري فالوور بکنيد.

اشتباه نکنيد: اينستاگرام پلتفرمي نيست که اگر آن را بسازيد، مشتريان شما به سراغ شما بيايند. در اينستاگرام شرکت هاي بزرگ يا کوچک بايد نه تنها روي صفحاتي که به آنها علاقه دارند، بلکه روي صفحاتي که عضوي از مخاطبان خود هستند نيز بايد تمرکز کنند.

و اما چطور بايد اين کار را بکنيم؟ کجا مي توانيم مخاطبان خود را پيدا کنيم؟

 • استفاده از هشتگ ها

هشتگ ها عموما در اينستاگرام به عنوان يک موتور جستجو براي يافتن فالوورها و برندها عمل مي کنند. اين چرخه ها هم براي مصرف کنندگان و هم براي صاحبان مشاغل کار مي کنند. تکرار مي کنم، مخاطب خاص خود را هدف قرار دهيد.

به عنوان مثال، هشتگ beauty# يک هشتگ بسيار بزرگ است که صدها ميليون پست در آن قرار دارند. يک برند لوازم آرايشي به جاي انتخاب هشتگ هاي شلوغ، مي تواند مشتريان خود را در ميان هشتگ هاي تخصصي تر و کم جمعيت تر پيدا کند.

براي انجام اينکار مي توانيد از پنل اينستاگرام mrfollower نيز استفاده کنيد. در اين پنل مي توانيد با استفاده از فالوورهاي فعال و واقعي به کسب و کار خود رونق ببخشيد.

مديريت فعاليت در اينستاگرام

راه اندازي اينستاگرام يک فعاليت تمام وقت براي کسب و کار شما نيست. محاسبه بازدهي در ديگر رسانه هاي اجتماعي با اينستاگرام با هم تفاوتي ندارد.

 

 • سعي کنيد حتما پست ها را لايک کنيد.
 • به نظرات پاسخ دهيد.
 • کاربران هدف خود را دنبال کنيد.

 

با انجام مراحل بالا و همچنين ايجاد يک تقويم دقيق محتوايي، مطمئناً کار شما آسانتر مي شود و در زمان شما نيز صرفه جويي مي شود. شما بايد درک روشني از زمان ارسال پست در اين پلتفرم داشته باشيد. گذاشتن محتوا در زماني که فالوورهاي شما آنلاين هستند، تعامل را به حداکثر مي‌رساند. به علاوه، با داشتن يک برنامه ريزي عالي، ديگر در طول 24 ساعت روز تمام وقت خود را به اينستاگرام اختصاص ندهيد.

داستان سرايي کنيد.

يکي از بهترين راه هاي جذب و ماندگاري فالوورها نوشتن داستان در کپشن و يا استوري مي باشد. شما مي توانيد از طريق انتشار محتوا و عکس هاي خود يک داستان جالب براي کاربران خود بسازيد. با جلب نظر مخاطبان مي توانيد تعامل بالاتري را نيز کسب کنيد.

البته در اين بين هستند مجموعه هايي که به خدمات دهي به افراد شاغل در حوزه اينستاگرام ميپردازند که ميتوان به 3 مجموعه زير اشاره کرد.

https://peakerr.com/

https://nicesmmpanel.com/

https://justanotherpanel.com/

https://barkatbhaitown.blogspot.com/2022/09/a-varied-of-ideas-for-social-media.html

https://sites.google.com/view/a-varied-of-ideas-for-social/home

http://offpageseo2000.weebly.com/3/a-varied-of-ideas-for-social-media-marketing-around-the-nation-are-here

https://medium.com/@narif67241/a-varied-of-ideas-for-social-media-marketing-around-the-nation-are-here-949abe35d5a?postPublishedType=initial

https://seo441810591.wordpress.com/2022/09/05/great-advice-on-how-to-manage-your-social-media-marketing-plan/

https://www.liveinternet.ru/users/faheemkhatri4/post494768939/

https://www.evernote.com/shard/s356/sh/04e9ffb4-1e6f-dd1d-4eaa-5347c5e51a3a/1e97efb3d83d5814383c500fa81605b8

https://app.box.com/s/ebkgy4k4sehyva7lt7a05g7g9ol7edqt

https://telegra.ph/How-To-Successfully-Implement-A-Social-Media-Marketing-Plan-09-05

https://diigo.com/0pv5ll

https://site-5606536-8612-8917.mystrikingly.com/blog/helpful-tips-about-social-media-marketing-that-simple-to-follow

https://www.pearltrees.com/daxid609/articles-only/id55449374/item461857755

https://successful-desert-bca.notion.site/Helpful-Tips-About-Social-Media-Marketing-That-Simple-To-Follow-890b62e457a441eeab901e8479d5d8b1

https://www.merchantcircle.com/blogs/faheem-new-york-ny/2022/9/Make-A-Social-Media-Marketing-Splash-Through-These-Great-Ideas/2300372

 

برچسب ها: کسب,درآمد,از,اینستاگرام,با,فالوور,کم,
[ دوشنبه 7 آذر 1401 ] [ 19:39 ] [ کاووسی فر ]
[ ]

ترفندهاي مخفي براي افزايش فالوور اينستاگرام

عنوان: ترفندهاي مخفي براي افزايش فالوور اينستاگرام

 

اگر مي خواهيد برند خود را گسترش دهيد و فالوورهاي اينستاگرام خود را افزايش دهيد، اين مقاله را از دست ندهيد! در اين مقاله به معرفي و آموزش تکنيک هاي مختلف براي جذب مخاطب يا افزايش فالوور در اينستاگرام مي پردازيم. براي موفقيت در جذب فالوور واقعي اينستا با ما همراه باشيد.

آيا کسب در آمد از اينستاگرام با فالوور کم امکان پذير است، اولين سوالي که براي استارت آپ هاي کسب و کار در اينستاگرام مطرح مي شود اين است:

 

آيا اينستاگرام براي بازاريابي مناسب است؟

پاسخ قطعا بله است. اما اگر بخواهيم دلايل خود را براي پاسخ بيان کنيم، مي‌توانيم به موارد زير اشاره کنيم:

وجود طيف وسيعي از مخاطبان فعال در اکثر آثار

فعاليت بيش از 25 ميليون برند در اينستاگرام

بيش از 500 ميليون کاربر فعال در 24 ساعت شبانه روز

جذابيت پلتفرم اينستاگرام براي تبليغات

و بسياري دلايل ديگر، مانند برندسازي شخصي، که باعث مي شود اينستاگرام ارزش سرمايه گذاري را داشته باشد و شما را تشويق مي کند که فالوورهاي اينستاگرام خود را افزايش دهيد. مي توان گفت اينستاگرام يکي از بهترين پاسخ هايي است که مي توان به اين سوال داد که چگونه مي توان از اينترنت درآمد کسب کرد.

انواع روش ها براي جذب و افزايش فالوور اينستاگرام

اولين سوال بعد از ايجاد اکانت اينستاگرام معمولا اين است که چگونه فالوور جذب کنيم؟ خوب، وقتي دلايل حضور در اينستاگرام را دانستيد، وقت آن است که ببينيد چگونه مي توانيد مخاطبان خود را در اينستاگرام جذب و رشد دهيد. روش ها و ترفندهاي افزايش فالوور اينستاگرام بسيار زياد است، اما کاربردي ترين روش ها عبارتند از:

1- استفاده از تقويم محتوا

تقويم محتوايي چيست؟ تقويم محتوايي به شما کمک مي کند تا محتواي خود را در اينستاگرام منتشر کنيد و از قبل براي روزهاي مهم و مناسبت هاي خاص آماده شويد.

ايده هاي متقاعد کننده، تمرکز بيشتر روي محتوا، انتشار به موقع پست ها و اجتناب از محتواي تکراري از مهمترين مزاياي استفاده از تقويم محتوا براي اينستاگرام است.

 

مزيت مهم استفاده از تقويم محتوايي اين است که پس از مدت کوتاهي، فالوورهاي شما هميشه مشتاق مطالب جديد و جذاب خواهند بود و اين باعث ارتقا و در نهايت افزايش فالوور فوري شما مي شود.

 

2- استفاده از تصاوير و کليپ هاي جذاب و با کيفيت

اينستاگرام يک پلتفرم بصري است. بنابراين توصيه مي کنيم از ارسال تصاوير و فيلم هاي بي کيفيت به صورت جداگانه خودداري کنيد! محتواي بي کيفيت علاوه بر عدم جذب کاربران جديد، باعث فرار فالوورهاي شما نيز مي شود. براي جذب فالوور واقعي اينستاگرام بايد از بهترين و با کيفيت ترين محتواي ويديويي براي کسب و کار خود استفاده کنيد.

3- استفاده از قسمت آناليز اينستاگرام

اگر حساب کاربري خود را به حساب تجاري تغيير دهيد، اطلاعات بسيار خوبي در مورد مخاطبان خود دريافت خواهيد کرد. اين اطلاعات به شما کمک مي کند بهترين زمان براي انتشار محتواي خود را بيابيد و به راحتي سن، جنسيت و مکان افراد را شناسايي کنيد.

تجزيه و تحليل صفحه اينستاگرام به شما کمک مي کند تا فالوورها و فالوورهاي خود را بشناسيد و به شما در ايجاد استراتژي محتوا کمک کند. و همانطور که در بالا ذکر شد، داشتن تقويم محتوا و استراتژي محتوا به رشد فالوور اينستاگرام شما کمک مي کند.

4- افرادي که با برند شما در تعامل هستند را تگ کنيد

تگ کردن افراد، پست پست شده آنها را قابل مشاهده مي کند، حتي اگر آن افراد دنبال کننده شما نباشند. براي درک اين بخش به مثال زير توجه کنيد:

فرض کنيد شما صاحب يک باشگاه بدنسازي هستيد و افراد مختلفي هر روز به باشگاه شما مي آيند. مي توانيد از اين افراد عکس يا فيلم بگيريد و در اينستاگرام به اشتراک بگذاريد و نام آنها را براي پست منتشر شده تگ کنيد.

اين نه تنها مي تواند تعامل کاربران را افزايش دهد، بلکه آنها را به دنبال کردن صفحه شما تشويق مي کند. اين تکنيک در بسياري از صفحات تجاري قابل استفاده است.

5- استفاده از هشتگ هاي هدفمند در بيو اينستاگرام

بيو اينستاگرام بايد مختصر، ساده و تا حدي جذاب نوشته شود تا کاربر در يک نگاه از نوع فعاليت و دليل دنبال کردن شما آگاه شود.

استفاده از کلمات کليدي در دسکتاپ مانند هشتگ در اينستاگرام يکي از تکنيک هايي است که مي تواند در اين زمينه به شما کمک کند.

هنگام استفاده از هشتگ ها مراقب باشيد تا خوشحال نشويد.

6- پرس و جوهاي کاربر

يکي از مسائلي که در طول زمان مي تواند براي صفحه اينستاگرام شما ايجاد شود، ثابت بودن پست هاي ارسال شده در اينستاگرام است. اگر صفحه شما پست‌هاي خنثي را براي مدت طولاني منتشر مي‌کند، احتمالاً با کاهش تعامل کاربر و ترک تحصيل مواجه خواهيد شد.

پست‌هاي خنثي محتوايي هستند که داراي ثروت کم هستند. يکي از راه‌هاي افزايش فالوور اينستاگرام، توليد محتواي بحث‌برانگيز و ايجاد پست‌هاي ويروسي است. اين کار باعث محبوبيت بيشتر پست شما و افزايش شانس جذب فالوورهاي جديد مي شود.

7- استفاده از آيکون اينستاگرام در وب سايت و فرمت ايميل

يکي از رايج ترين راه ها براي جذب فالوور، درج آيکون هاي رسانه هاي اجتماعي در وب سايت شما است. اين به کاربران اجازه مي دهد تا صفحات شما را به راحتي و در کمترين زمان ممکن دنبال کنند. تو هم همينطور

مي توانيد از افزونه هايي استفاده کنيد که آخرين پست هاي ارسال شده در اينستاگرام را در وب سايت شما نمايش مي دهند.

AccessPress Instagram Feed يکي از افزونه هايي است که به خوبي براي شما کار مي کند. قرار دادن آيکون ها در قالب و عضويت در ايميل نيز روشي هوشمندانه براي افزايش فالوور است.

8- انتشار مطالب اينستاگرام در ساير شبکه هاي اجتماعي

ارسال پست هاي اينستاگرام در کانال ها و گروه هاي فيس بوک، توييتر و تلگرام مي تواند به رشد صفحه شما کمک کند. اين به افرادي که شما را در ساير شبکه هاي اجتماعي فالو مي کنند اين امکان را مي دهد که صفحه اينستاگرام شما را بشناسند و در صورت تمايل شما را دنبال کنند.

براي دانلود فيلم و عکس اينستاگرام مقاله دانلود ويديوهاي اينستاگرام را مطالعه کنيد.

9- چگونه مي توان فالوورهاي انجام مسابقات و کمپين هاي تبليغاتي را افزايش داد؟

برگزاري مسابقه يا جشنواره فرصتي براي افزايش فالوور در اينستاگرام است. يکي از روش هايي که اغلب شرکت ها براي افزايش فالوور خود در اينستاگرام استفاده مي کنند، برگزاري مسابقه و ايجاد کمپين هاي تبليغاتي مختلف است.

به عنوان مثال مي توانيد از کاربران بخواهيد که با ايجاد يک هشتگ ويژه براي شما پست بگذارند يا از آنها بخواهيد که دوستان خود را در پست ذکر کنند.

همچنين مي توانيد صفحه خود را از طريق صفحات بزرگ اينستاگرام تبليغ کنيد و مخاطبان بيشتري را جذب کنيد. پيشنهاد مي کنيم براي تغييرات در فعال سازي اکانت اينستاگرام قسمت غيرفعال سازي رمز 2 مرحله اي اينستاگرام را مطالعه کنيد.

 

10- تعامل جامع براي افزايش فالوور در اينستاگرام

يکي از اشتباهاتي که مي توانيد در شبکه هاي اجتماعي مرتکب شويد عدم توجه به کاربران و کانال ارتباطي يک طرفه است. اين کار باعث دلسردي کاربران و تورم صفحه شما مي شود. سعي کنيد تا حد امکان به نظرات پاسخ دهيد و تعامل کاربران را افزايش دهيد. اين باعث افزايش اعتماد و وفاداري کاربران مي شود.

 

طبق الگوريتم‌هاي جديد اينستاگرام، هر چه بيشتر با کاربران تعامل داشته باشيد، شانس بيشتري براي نمايش پست‌هاي خود در بخش Feed داريد. فقط توجه کنيد که رفتار و فعاليت غير عادي باعث بلاک شدن در اينستاگرام خواهد شد، يعني شما ديگر نميتوانيد فعاليتي در آن داشته باشيد.

https://www.webtalk.co/n/43939564

https://www.quora.com/profile/Ahmed-Ahmedali-4/https-nicesmmpanel-com-Nicesmmpanel-It-is-the-best-and-cheapest-SMM-panel-in-the-world-Best-choice-for-Resellers-and

https://cascade.org/node/6583?page=105#comment-77822

https://www.rohwrestling.com/content/roh-world-tv-champion?page=81#comment-132420

http://mail.party.biz/forums/topic/103933/https-trendingsupplements-org-supercbd-gummies/view/post_id/520936

https://coralvilleoakdale.extremebodyshaping.com/blog/2016/05/26/farrells-saved-my-life

https://tore-dahl.23video.com/vandkunsten-architects-torpedohallen-4

http://www.rn-tp.com/news/class-2016-2017-welcome?page=117#comment-116358

https://den-sociale-virksomhed.23video.com/nbg-katjamov

https://michelledaigle.liveeditaurora.com/blog/2016/09/03/taking-it-to-the-mat

https://13vhz1.videomarketingplatform.co/thunderhead-lesson-1mov

http://arsiv.csgb.gov.ct.tr/BASIN-VE-HALKLA-%C4%B0L%C4%B0%C5%9EK%C4%B0LER/KAMU-SPOTLARI/emodule/12161/eitem/4515#.Yw3ngHZBzrf

https://bikramyogaleicestermain.liveeditaurora.com/blog/2013/09/19/cockers-talks-bikram-yoga-in-daily-mail

https://www.party.biz/forums/topic/85863/never-seen-a-video-like-this-in-2022/view/post_id/520937

https://iowacitysouth.extremebodyshaping.com/blog/2018/01/31/congratulations-to-our-10000-winner

 

برچسب ها: ترفندهای,مخفی,برای,افزایش,فالوور,اینستاگرام,
[ دوشنبه 7 آذر 1401 ] [ 19:00 ] [ کاووسی فر ]
[ ]

آشنايي با محصولات ايميجز

آشنايي با محصولات ايميجز

a2_1y70.jpg

برند ايميجز يک برند معتبر چيني است که در زمينه توليد محصولات مراقبت از پوست فعاليت مي‌کند. تمامي محصولات توليد شده توسط اين برند زير نظر کمپاني شناخته‌شده بيوآکوا توليد و در بازار عرضه مي‌شوند. برند ايميجز در زمينه توليد محصولات مراقبت از پوست با قيمتي بسيار مناسب شهرت دارد، در نتيجه افراد زيادي خواهان اين محصولات هستند؛ زيرا در کنار قيمت مناسب، اين برند محصولات خود را با بالاترين کيفيت عرضه مي‌کند و کيفيت و اثربخشي آن‌ها با برندهاي بزرگ و معتبر جهان برابري مي‌کند. اين محصولات هم‌اکنون در آسيا و اروپا طرفداران زيادي دارد و در کشورهايي مانند چين، مالزي، امارات، آمريکا، عمان، استراليا  ترکيه و ايران در دسترس قرار دارد. اگر دوست داريد با محصولات ايميجز آشنا شويد در ادامه با ما همراه باشيد؛ زيرا مي‌خواهيم به معرفي محصولات اين برند بپردازيم و در پايان يک سايت معتبر براي خريد اين محصولات به شما معرفي کنيم.

انواع محصولات برند ايميجز

همان‌طور که گفته شد، محصولات اين برند تحت نظارت تيم قوي از کارشناسان حرفه‌اي در زمينه سلامت پوست قرار مي‌گيرند. اين تيم با داشتن دانش تخصصي و با استفاده از آخرين دستاوردهاي علمي محصولات را بررسي و سپس روانه بازار مي‌کند. ازجمله معروف‌ترين و پرفروش‌ترين محصولات اين برند مي‌توان به موارد زير اشاره کرد:

کرم شير گاو ايميجز

اين کرم يک آبرسان فوق‌العاده قوي است که هنگام تماس با پوست تبديل به قطعات شير مي‌شود و بافت مخملي و بسيار سبکي بر روي پوست به‌جا مي‌گذارد. ساختار اين کرم به صورتي است که به لايه‌هاي عميق پوست نفوذ کرده و در تمام طول روز رطوبت خود را حفظ مي‌کند.

اين کرم براي افرادي که پوست‌هاي خشک دارند به شدت توصيه مي‌شود؛ زيرا پوست آن‌ها را نرم کرده و به از بين بردن سلول‌هاي مرده پوست کمک مي‌کند. شير گاو داراي مواد مغذي بسيار زيادي است که همگي براي پوست مفيد هستند و مي‌توانند غداي پوست را تأمين کنند و همچنين به مرور باعث کاهش چين‌وچروک پوست شوند. اين کرم مي‌تواند جوش، لک و آکنه را از بين ببرد و باعث جوان‌سازي پوست شود.

سرم پرتقال خوني ايميجز

اين محصول يک محصول بسيار مغذي و غليظ براي از بين بردن لکه‌هاي صورت است و با دارا بودن آنتي‌اکسيدان‌هاي قوي از پوست شما در برابر راديکال‌هاي آزاد محافظت مي‌کند. اين سرم داراي مقدار زيادي ويتامين سي دارد که براي حفظ رطوبت پوست ضروري است. ازآنجايي‌که اين سرم قدرت هيدراته قوي دارد باعث افزايش خاصيت ارتجاعي، سفت شدن پوست صورت و ليفت کردن آن مي‌شود. همچنين مي‌تواند لک، آکنه و جوش را از بين برده و پوست شما را سفيد و شفاف کند.

تونر نيکوتين آميد ايميجز

اين تونر مانند يک مرطوب‌کننده و آبرسان عالي عمل مي‌کند و همچنين به‌عنوان يک پاک‌کننده قوي نيز مي‌توان روي آن حساب کرد. اين تونر باعث جلوگيري از پيري زودرس مي‌شود و پوست شما را تغذيه مي‌کند. در ساختار اين تونر خواص درماني وجود دارد که باعث کاهش آسيب‌هاي پوستي و افزايش سلامت سلول‌هاي پوست مي‌شود.

قبل از استفاده از هرگونه مواد و لوازم‌ آرايشي در قدم اول صورت خود را با اين تونر به طور کامل از انواع چربي‌ها و آلودگي‌ها پاک ‌کرده و سپس از لوازم‌ آرايشي استفاده کنيد. از جمله خواص اين تونر مي‌توان به مواردي مانند کاهش منافذ باز پوست صورت، تنظيم چربي پوست و افزايش کلاژن‌سازي، کاهش خطوط ريز و روند پيري پوست و تأمين رطوبت و روشن‌کننده پوست اشاره کرد.

کرم مرطوب‌کننده و نرم‌کننده پوست ايميجز

اين محصول با فرمولاسيون هيدراته و آبرساني قدرتمندي که دارد براي رفع خشکي پوست بسيار مفيد است و مواد مغذي موجود در آن به لايه‌هاي زيرين پوست نفوذ مي‌کند و باعث نرمي و همچنين رطوبت‌دهي به پوست شما مي‌شود.

ماسک ورقه‌اي دور چشم عصاره اسمانتوس طلايي ايميجز

اين محصول داراي عصاره اسمانتوس است که باعث از بين رفتن سياهي، پف و چين‌وچروک اطراف چشم مي‌شود. همچنين مي‌تواند سلول‌هاي مرده را از بين ببرد و آن را با پوست جوان و تازه جايگزين کند. با وجود مقدار بالاي آنتي‌اکسيدان در ساختار اين ماسک، براي مبارزه با راديکال‌هاي آزاد و همچنين کلاژن‌سازي مفيد است و مي‌تواند باعث از بين بردن چين‌ و چروک و خطوط ريز اطراف چشم شود.

ماسک طلا براي لب و زير چشم ايميجز

ماسک طلا براي پوست‌هاي حساس مناسب است و با قدرت هيدراته و آبرساني بسيار بالايي که دارد باعث از بين رفتن چين‌ و چروک در زير چشم و دور لب مي‌شود. همان‌طور که مي‌دانيد طلا ماده‌اي بسيار فوق‌العاده و تأثيرگذار براي از بين بردن باکتري‌هاي پوست است به همين دليل اين ماسک مي‌تواند اثربخشي بسيار زيادي بر روي پوست شما بگذارد و با نفوذ به عمق لايه‌هاي زيرين به طور کامل تغذيه پوست را انجام دهد و باعث کلاژن‌سازي و ايجاد حالت کشساني روي پوست شود.

تونر ويتامين سي ايميجز

اين تونر علاوه بر پاک کردن مواد آرايشي و آلودگي‌هاي پوستي، داراي خاصيت آبرساني بسيار قوي است و احساس خنکي و تازگي را به ‌صورت شما مي‌دهد. ويتامين c که در اين محصول وجود دارد باعث ليفت صورت و به وجود آوردن پوستي صاف و بدون چروک براي شما مي‌شود. از جمله ديگر مزاياي اين تونر مي‌توان به روشن‌کننده،  تنظيم‌کننده رنگ صورت، محافظت از پوست، ضد جوش، نرم‌کننده، آبرسان، کاهش منافذ باز پوست، داراي مواد طبيعي و گياهي و... اشاره کرد. نکته مهمي که هنگام خريد تونر بايد در نظر داشته باشيد مناسب بودن براي پوست شماست. خوشبختانه اين تونر براي تمامي پوست‌ها مناسب است.

 

خريد محصولات مراقبت از پوست و آرايشي از اسکين بازار

اما براي اينکه بتوانيد با خيال راحت، اقدام به خريد محصولات برند ايميجز کنيد، مي‌توانيد به سايت اسکين بازار مراجعه کنيد. اسکين بازار با تنوع بالا در ارائه محصولات اورجينال، مي‌تواند در کمترين زمان ممکن محصولات مراقبت از پوست را به دست شما برساند.

بنابراين اگر به پوست خود اهميت مي‌دهيد مطمئناً اين وبسايت براي شما بهترين گزينه خواهد بود؛ زيرا مي‌توانيد با خيال راحت محصولات کاملاً اورجينال را از برندهاي معروف و پرطرفدار کره‌اي و چيني خريداري کنيد. از جمله برندهايي که اسکين بازار محصولات آن‌ها را ارائه مي‌دهد مي‌توان به برند لانبنا، برند بيوآکوا، برند ايميجز و برند بريلي اشاره کرد. همچنين اين فروشگاه اينترنتي براي مشترياني که خريد بالاي ??? هزار تومان داشته باشند ارسال رايگان در نظر گرفته‌است.

سخن پاياني

در اين مقاله به معرفي برند ايميجز پرداختيم و سايت اسکين بازار را که در زمينه فروش محصولات مراقبت از پوست فعاليت مي‌کند به شما معرفي کرديم. اگر جزء افرادي هستيد که شادابي و طراوت پوست‌تان براي شما اهميت دارد، به هيچ عنوان اين پيشنهاد را از دست ندهيد و هرچه سريع‌تر محصولات مراقبت از پوست باکيفيت اين برند را امتحان کنيد.

 

منبع : جامعه نيوز

 

برچسب ها: آشنایی,با,محصولات,ایمیجز,
[ يکشنبه 6 آذر 1401 ] [ 17:31 ] [ کاووسی فر ]
[ ]

آشنايي با محصولات ايميجز

آشنايي با محصولات ايميجز

a2_1y70.jpg

برند ايميجز يک برند معتبر چيني است که در زمينه توليد محصولات مراقبت از پوست فعاليت مي‌کند. تمامي محصولات توليد شده توسط اين برند زير نظر کمپاني شناخته‌شده بيوآکوا توليد و در بازار عرضه مي‌شوند. برند ايميجز در زمينه توليد محصولات مراقبت از پوست با قيمتي بسيار مناسب شهرت دارد، در نتيجه افراد زيادي خواهان اين محصولات هستند؛ زيرا در کنار قيمت مناسب، اين برند محصولات خود را با بالاترين کيفيت عرضه مي‌کند و کيفيت و اثربخشي آن‌ها با برندهاي بزرگ و معتبر جهان برابري مي‌کند. اين محصولات هم‌اکنون در آسيا و اروپا طرفداران زيادي دارد و در کشورهايي مانند چين، مالزي، امارات، آمريکا، عمان، استراليا  ترکيه و ايران در دسترس قرار دارد. اگر دوست داريد با محصولات ايميجز آشنا شويد در ادامه با ما همراه باشيد؛ زيرا مي‌خواهيم به معرفي محصولات اين برند بپردازيم و در پايان يک سايت معتبر براي خريد اين محصولات به شما معرفي کنيم.

انواع محصولات برند ايميجز

همان‌طور که گفته شد، محصولات اين برند تحت نظارت تيم قوي از کارشناسان حرفه‌اي در زمينه سلامت پوست قرار مي‌گيرند. اين تيم با داشتن دانش تخصصي و با استفاده از آخرين دستاوردهاي علمي محصولات را بررسي و سپس روانه بازار مي‌کند. ازجمله معروف‌ترين و پرفروش‌ترين محصولات اين برند مي‌توان به موارد زير اشاره کرد:

کرم شير گاو ايميجز

اين کرم يک آبرسان فوق‌العاده قوي است که هنگام تماس با پوست تبديل به قطعات شير مي‌شود و بافت مخملي و بسيار سبکي بر روي پوست به‌جا مي‌گذارد. ساختار اين کرم به صورتي است که به لايه‌هاي عميق پوست نفوذ کرده و در تمام طول روز رطوبت خود را حفظ مي‌کند.

اين کرم براي افرادي که پوست‌هاي خشک دارند به شدت توصيه مي‌شود؛ زيرا پوست آن‌ها را نرم کرده و به از بين بردن سلول‌هاي مرده پوست کمک مي‌کند. شير گاو داراي مواد مغذي بسيار زيادي است که همگي براي پوست مفيد هستند و مي‌توانند غداي پوست را تأمين کنند و همچنين به مرور باعث کاهش چين‌وچروک پوست شوند. اين کرم مي‌تواند جوش، لک و آکنه را از بين ببرد و باعث جوان‌سازي پوست شود.

سرم پرتقال خوني ايميجز

اين محصول يک محصول بسيار مغذي و غليظ براي از بين بردن لکه‌هاي صورت است و با دارا بودن آنتي‌اکسيدان‌هاي قوي از پوست شما در برابر راديکال‌هاي آزاد محافظت مي‌کند. اين سرم داراي مقدار زيادي ويتامين سي دارد که براي حفظ رطوبت پوست ضروري است. ازآنجايي‌که اين سرم قدرت هيدراته قوي دارد باعث افزايش خاصيت ارتجاعي، سفت شدن پوست صورت و ليفت کردن آن مي‌شود. همچنين مي‌تواند لک، آکنه و جوش را از بين برده و پوست شما را سفيد و شفاف کند.

تونر نيکوتين آميد ايميجز

اين تونر مانند يک مرطوب‌کننده و آبرسان عالي عمل مي‌کند و همچنين به‌عنوان يک پاک‌کننده قوي نيز مي‌توان روي آن حساب کرد. اين تونر باعث جلوگيري از پيري زودرس مي‌شود و پوست شما را تغذيه مي‌کند. در ساختار اين تونر خواص درماني وجود دارد که باعث کاهش آسيب‌هاي پوستي و افزايش سلامت سلول‌هاي پوست مي‌شود.

قبل از استفاده از هرگونه مواد و لوازم‌ آرايشي در قدم اول صورت خود را با اين تونر به طور کامل از انواع چربي‌ها و آلودگي‌ها پاک ‌کرده و سپس از لوازم‌ آرايشي استفاده کنيد. از جمله خواص اين تونر مي‌توان به مواردي مانند کاهش منافذ باز پوست صورت، تنظيم چربي پوست و افزايش کلاژن‌سازي، کاهش خطوط ريز و روند پيري پوست و تأمين رطوبت و روشن‌کننده پوست اشاره کرد.

کرم مرطوب‌کننده و نرم‌کننده پوست ايميجز

اين محصول با فرمولاسيون هيدراته و آبرساني قدرتمندي که دارد براي رفع خشکي پوست بسيار مفيد است و مواد مغذي موجود در آن به لايه‌هاي زيرين پوست نفوذ مي‌کند و باعث نرمي و همچنين رطوبت‌دهي به پوست شما مي‌شود.

ماسک ورقه‌اي دور چشم عصاره اسمانتوس طلايي ايميجز

اين محصول داراي عصاره اسمانتوس است که باعث از بين رفتن سياهي، پف و چين‌وچروک اطراف چشم مي‌شود. همچنين مي‌تواند سلول‌هاي مرده را از بين ببرد و آن را با پوست جوان و تازه جايگزين کند. با وجود مقدار بالاي آنتي‌اکسيدان در ساختار اين ماسک، براي مبارزه با راديکال‌هاي آزاد و همچنين کلاژن‌سازي مفيد است و مي‌تواند باعث از بين بردن چين‌ و چروک و خطوط ريز اطراف چشم شود.

ماسک طلا براي لب و زير چشم ايميجز

ماسک طلا براي پوست‌هاي حساس مناسب است و با قدرت هيدراته و آبرساني بسيار بالايي که دارد باعث از بين رفتن چين‌ و چروک در زير چشم و دور لب مي‌شود. همان‌طور که مي‌دانيد طلا ماده‌اي بسيار فوق‌العاده و تأثيرگذار براي از بين بردن باکتري‌هاي پوست است به همين دليل اين ماسک مي‌تواند اثربخشي بسيار زيادي بر روي پوست شما بگذارد و با نفوذ به عمق لايه‌هاي زيرين به طور کامل تغذيه پوست را انجام دهد و باعث کلاژن‌سازي و ايجاد حالت کشساني روي پوست شود.

تونر ويتامين سي ايميجز

اين تونر علاوه بر پاک کردن مواد آرايشي و آلودگي‌هاي پوستي، داراي خاصيت آبرساني بسيار قوي است و احساس خنکي و تازگي را به ‌صورت شما مي‌دهد. ويتامين c که در اين محصول وجود دارد باعث ليفت صورت و به وجود آوردن پوستي صاف و بدون چروک براي شما مي‌شود. از جمله ديگر مزاياي اين تونر مي‌توان به روشن‌کننده،  تنظيم‌کننده رنگ صورت، محافظت از پوست، ضد جوش، نرم‌کننده، آبرسان، کاهش منافذ باز پوست، داراي مواد طبيعي و گياهي و... اشاره کرد. نکته مهمي که هنگام خريد تونر بايد در نظر داشته باشيد مناسب بودن براي پوست شماست. خوشبختانه اين تونر براي تمامي پوست‌ها مناسب است.

 

خريد محصولات مراقبت از پوست و آرايشي از اسکين بازار

اما براي اينکه بتوانيد با خيال راحت، اقدام به خريد محصولات برند ايميجز کنيد، مي‌توانيد به سايت اسکين بازار مراجعه کنيد. اسکين بازار با تنوع بالا در ارائه محصولات اورجينال، مي‌تواند در کمترين زمان ممکن محصولات مراقبت از پوست را به دست شما برساند.

بنابراين اگر به پوست خود اهميت مي‌دهيد مطمئناً اين وبسايت براي شما بهترين گزينه خواهد بود؛ زيرا مي‌توانيد با خيال راحت محصولات کاملاً اورجينال را از برندهاي معروف و پرطرفدار کره‌اي و چيني خريداري کنيد. از جمله برندهايي که اسکين بازار محصولات آن‌ها را ارائه مي‌دهد مي‌توان به برند لانبنا، برند بيوآکوا، برند ايميجز و برند بريلي اشاره کرد. همچنين اين فروشگاه اينترنتي براي مشترياني که خريد بالاي ??? هزار تومان داشته باشند ارسال رايگان در نظر گرفته‌است.

سخن پاياني

در اين مقاله به معرفي برند ايميجز پرداختيم و سايت اسکين بازار را که در زمينه فروش محصولات مراقبت از پوست فعاليت مي‌کند به شما معرفي کرديم. اگر جزء افرادي هستيد که شادابي و طراوت پوست‌تان براي شما اهميت دارد، به هيچ عنوان اين پيشنهاد را از دست ندهيد و هرچه سريع‌تر محصولات مراقبت از پوست باکيفيت اين برند را امتحان کنيد.

 

منبع : جامعه نيوز

 

برچسب ها: آشنایی,با,محصولات,ایمیجز,
[ يکشنبه 6 آذر 1401 ] [ 16:52 ] [ کاووسی فر ]
[ ]

لوازم آرايشي

لوازم آرايشي

 

امروزه لوازم آرايشي به شکل گسترده در سرتا سر جهان مورد استفاده قرار مي يگرد و مخاطب عموم آن خانم ها هستند. از آن جايي که هم اکنون به يک نياز تبديل شده است پس اشنايي کامل با آن براي هر فردي علي الخصوص خانم ها ضروري مي باشد.

در واقع اولين قرم براي آرايش و ميکاپ صورت، شناخت انواع لوازم آرايش موجود و کاربردهاي هر يک از آن هاست.

خداوند زيباست و زيبايي ها را دوست دارد و انسان ها را طوري آفريده است که هر انساني تمايل به زيبا شدن دارد و اين علاقه در خانم ها به نقطه اوج خود مي رسد.

 

آرايش چيست؟

آرايش کردن در واقع همان پوشاندن عيب ها و زشتي ها که نقاط ضعف به شمار مي روند و تاکيد و بولد کردن زيبايي ها که نقاط قوت هر شخصي است، مي باشد.

 

لوازم آرايشي

حتما مي دانيد که لوازم آرايشي اورجينال و سالم از قيمت نسبتا بالايي برخوردارند و انواع و کاربردهاي گوناگوني دارند. براي استفاده از آن ها ابتدا بايد يک شناخت کافي از هر يک از وسايل پيدا کنيد سپس اقدام به خريد اقلام موردنياز خود کنيد چرا که ممکن است بدون تحقيق و داشتن اطلاعات کافي اقدام به خريد وسيله اي کنيد و پشيمان شويد. تحقيق قبلي باعث مي شود تا هم از نظر اقتصادي برايتان به صرفه تر باشد و هم مورد استفاده قرار بگيرد.

 

تاريخچه آرايش کردن

به طور کلي آرايش کردن از سالهاي دور وجود داشته است و با امکانات محدود آن دوره و هر آن چه که در اختيار داشتند به زيباتر کردن خود مي پرداختند. در مصر باستان نيز از همان گذشته در پي آراسته کردن چهره و موي خود بوده اند.

 

ساخت لوازم آرايشي

در سال هاي نه چندان دور از گياهان و مواد معدني براي ساخت انواع لوازم آرايشي استفاده مي کردند. برخي ميوه ها و مواد خوراکي نيز در توليد لوازم آرايشي نيز مناسب بودند.  بادام سوخته، برخي توت هاي وحشي، سرب، برنج سفيد، حنا و بابونه و... موادي بودند که به کار گرفته مي شدند.

انواع روغن ها مثل روغن زيتون، ر.غن نارگيل، روغن آرگان و... نيز بسيار کاربردي بودند و براي زيبا و لطيف تر کردن پوست و مو و هم چنين براق کردن آنها به کار مي بردند.

از توت هاي وحشي و برخي ميوه ها براي تهيه ماتيک و رژلب و رژ گونه استفاده مي کردند. از حنا، بابونه و امثال آن هم براي رنگ کردن و ترميم موها استفاده مي کردند.

از برنج سفيد و سفيد آب و... براي روشن کردن و لايه برداري پوست استفاده مي شد.

 

 

 

لوازم آرايشي چيست؟

به طور کلي به مواد و وسايلي که به منظور زيباسازي و پاکسازي به کار مي روند لوازم آرايشي گفته مي شود.

مهم ترين و اصلي ترين لوازم آرايشي مي تواند داشتن يک شانه و يک آينه براي ديدن و تماشاي خود باشد.

لوازم آرايشي انواع مختلفي دارند و بسيار گسترده هستند.

از لوازم آرايشي متعدد مي توان به رژ لب و رژ گونه، خط چشم و سايه، ريمل چشم و ابروها، انواع کرم پودر، لوسيون ها، لنزهاي رنگي و... اشاره کرد.

لوازم آرايشي فقط به زيبا کننده ها محدود نمي شوند و برخي به منظور محافظت کنندگي، خوشبو کنندگي و... نيز کاربرد دارند.

لوسيون ها و کرم هاي پوستي، دئودورانت ها، ژل و واکس مو، مواد آرايشي ناخن و مو و... نيز هستند.

 

مضرات استفاده از لوازم آرايشي فيک

معمولا مواد آرايشي که در لوازم آرايشي استفاده مي شود داراي ترکيبات شيميايي مضر و حتي مصنوعي هستند و اغلب آنها از اسانس ها، رنگ ها و مواد ديگري تشکيل مي شوند که ممکن است در آينده مشکلاتي براي پوست و اجزاي صورت ايجاد کنند که اغلب غيرقابل جبران باشد. از مشکلاتي که ممکن است براي مثال پوست شما را درگير کند اين است که پوست تغيير رنگ مي دهد و يا پوست را چرب و يا خيلي خشک کند.

وجود سرب و افلاتوکسين ها در ترکيبات آرايشي نيز باعث مي شود صدمات بسيار جبران‌ناپذيري را به پوست وارد شود.

 

انواع لوازم آرايش صورت

پرايمر

پرايمر اولين قدم براي شروع ميکاپ مي باشد و در واقع همان مرحله آماده سازي آرايش مي باشد. پرايمر با ايجاد يک لايه محافظتي تمام چوست را صاف و يکدست مي کند. پرايمر براي پوست هاي چرب بسيارو مناسب مي باشد. با استفاده از پرايمر مي توانيد ماندگاري آرايش خود را چند برابر کنيد.  بعد از پرايمر مي توانيد از کرم پودر استفاده کنيد.

کانسيلر

کانسيلر يک پوشش دهنده است که معمولا براي مخفي کردن و پوشش دادن لک ها و تيرگي هاي زير چشم مورد استفاده قرار مي گيرد. کانسيلر ها در دو صورت جامد و مايع موجود هستند و مي توانيد با توجه به کاربردي که دارند از نوع مخصوص آن استفاده کنيد.

کرم پودر

کرم پودر هم يکي از اساسي ترين لوازم آرايشي به شمار مي رود که از آن براي پوشش دهي قوي تر عيوب صورت و ... استفاده مي شود. از روي کرم پودر معمولا پنکيک استفاده مي کنند تا پوست را مات کند.

رژگونه

نوعي لوازم آرايش است که از آن براي سرخاب گونه ها استفاده مي شود. رژگونه استخوان گونه را برجسته تر نشان مي دهد.

هايلايتر

هايلايتر يک روشن کننده است که در برخي قسمت هاي صورت درخشش ايجاد مي کند.

خط چشم

خط چشم براي زيباتر کردن چشم ها مورد استفاده قرار مي گيرد. با کشيدن مداد چشم در قسمت بالايي و زيرچشم مي توان آن را درشت تر و خوش فرم تر نشان داد.

ريمل

ريمل نيز يکي ديگر از لوازم آرايشي مخصوص چشم است که از آن براي فرم دادن به مژه ها و تيره کردن و بلند تر کردن آنها استفاده مي شود. قبل از ريمل استفاده از فرمژه ضروري است.

مداد ابرو

با مداد ابرو مي توان رنگ ابروها را کمي تغيير داد و حتي آن ها را پر پشت تر نشان داد.

از ژل و سايه ابرو نيز مي توان براي آرايش ابرو استفاده کرد.

رژلب

 رژ لب آسان ترين و محبوب ترين وسيله آرايشي است که به منظور آرايش کردن لب به کار گرفته مي شود. در رژ لب رنگدانه هايي وجود دارد که براي رنگ کردن لب کاربرد دارد. رژلب ها هم در انواع مختلف جامد و مايع موجود هستند. از ديگر لوازم آرايشي لب مي توان به خط لب و برق لب نيز اشاره نمود.

 

براي خريد لوازم آرايشي اصل و متنوع با مناسب ترين قيمت مي توانيد به لوازم آرايشي مراجعه کنيد.

 

منبع : اسپاتيفاي موزيک

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

برچسب ها: لوازم,آرایشی,
[ يکشنبه 6 آذر 1401 ] [ 16:11 ] [ کاووسی فر ]
[ ]

عوامل موثر بر قيمت ميلگرد

عوامل موثر بر قيمت ميلگرد

از جمله مهم ترين عوامل موثر بر قيمت ميلگرد مي توان به مشخصاتي مانند استانداردها، برند، اندازه و قطر، عرضه و تقاضا، قيمت جهاني فولاد، قيمت ارز و نرخ تورم اشاره کرد. با توجه به کاربرد متفاوت آرماتورها در سايزهاي مختلف، قيمت آن در سايزهاي 14 و 18 متفاوت است و با توجه به اينکه استانداردها تاثير بسزايي در کيفيت و ويژگي هايي مانند قطر و وزن محصول، قيمت فولاد دارد. قطعاتي که بر اساس استانداردهاي مختلف توليد مي شوند يکسان نيستند شرکت ها و برندها معمولا از استانداردهاي متفاوتي در خطوط توليد و آزمايشگاه هاي کنترل کيفيت خود استفاده مي کنند. بنابراين جاي تعجب نيست که کيفيت و قيمت محصولات آنها با يکديگر متفاوت باشد.

يراق آلات زيادي در بازار وجود دارد که از مهمترين آنها مي توان به موارد زير اشاره کرد:

• ميلگرد ck45

• ميلگرد st37

• ميلگرد St52

• ميلگرد Mo40

• ميلگرد 70cr2

ميلگرد ارزان را از نزديکترين کارخانه خريداري کنيد

بازار جهاني فولاد در سال هاي اخير به دليل شيوع ويروس کرونا و جنگ بين روسيه و اوکراين تغيير کرده است. اين تغيير قيمت جهاني فولاد را نيز تحت تاثير قرار داد و قيمت محصولات فولادي را به ميزان قابل توجهي افزايش داد. از سوي ديگر، نوسانات قيمت دلار و کميت عرضه و تقاضا بر بازار آهن و فولاد نيز تاثيرگذار است. بنابراين شروع فصل گرما و افزايش تقاضا از سوي صنايع وابسته همواره منجر به افزايش قيمت ميلگرد مي شود.

حتي اگر محصولات فولادي مورد نياز خود را از کارخانه ها و با ارزان ترين قيمت خريداري کنيد، هزينه هاي حمل و نقل همچنان مي تواند افزايش يابد. زيرا ترجيح بسياري از مردم خريد محصولات باکيفيت از کارخانه هاي معروف دوردست است. در همين حال، فاصله طولاني از کارخانه ممکن است هزينه حمل و نقل را افزايش دهد. هر چه کارخانه دورتر باشد هزينه جابجايي و خريد يراق آلات صنعتي و ساختماني بيشتر مي شود. به همين دليل معمولاً براي خريد مقرون به صرفه، خريد يراق آلات از کارخانه هاي مجاور با کيفيت محصول خوب توصيه مي شود.

همه چيز براي يک خط توليد ميلگرد ساده

ميلگرد يکي از مهمترين محصولات فولادي است که عمر صنعت ساختمان تا حد زيادي به آن بستگي دارد. يراق آلات در انواع مختلفي توليد مي شوند که از نظر ظاهر، نوع کاربرد، قيمت و خواص فيزيکي داراي تنوع زيادي مي باشند. ميلگرد ساده يکي از انواع ميلگردهاي توليد شده توسط توليدکنندگان مختلف در کشورمان است و البته در بين محصولات فولادي نيز از محبوبيت بالايي برخوردار است. خط توليد ميلگرد ساده موضوعي است که مايليم در اين مقاله به تفصيل درباره آن صحبت کنيم.

يک روش ساده براي ساخت آرماتور

توليد آرماتورهاي ساده در تمامي کارخانه ها روال نسبتاً منظم و مشخصي دارد. اما ممکن است تغييراتي در مواد اوليه يا فرآيندهاي توليد در برخي کارخانه ها ايجاد شود. نکته جالبي که در اينجا بايد به آن اشاره کرد اين است که با توجه به هزينه راه اندازي خط توليد ميلگرد ساده، هر کارخانه تا سال ها پس از راه اندازي روش توليد خود را تغيير نداد. به طور کلي 4 روش مختلف براي توليد ميلگرد ساده وجود دارد که در زير توضيح داده شده است:

روش ترمکس

از روش ترمکس براي توليد حلقه هاي تقويت کننده با محتواي شيميايي بالا استفاده مي شود. به اين ترتيب پس از گرم شدن و سپس با کمک هواي سرد دما کاهش مي يابد. اين باعث مي شود سطح خارجي آرميچر سرد شود، اما قسمت داخلي هنوز در دماي بالايي قرار دارد. آرميچر را به آرامي افزايش دهيد که در نهايت آرميچر را تشکيل مي دهد.

روش ميکروآلياژي

در اين روش همانطور که از نامش پيداست از عناصر مختلفي در توليد فولاد استفاده مي شود. تيتانيوم، واناديوم و نيوبيم عناصري هستند که به فولاد بلند اضافه مي شوند و محصول نهايي ميلگرد با استحکام بالا است. اين نوع ميلگرد پس از گذراندن فرآيند زبري، در محيط گرم به آرامي مي پوسد و حرارت خود را از دست مي دهد. اين امر باعث مي شود که ميلگرد در تمام قسمت هاي داخلي و خارجي مقاومت يکساني از خود نشان دهد که در بهبود کيفيت ميلگرد نهايي بسيار موثر است. استفاده از آرماتورهاي توليد شده به روش ميکروآلياژي در ساخت ساختمان هاي مقاوم در برابر زلزله توصيه مي شود.

روش نورد سرد

همچنين براي توليد ميلگردهاي ساده صنعتي و ساختماني به روش نورد سرد نيازمند شمش فولادي هستيم. اما با اين تفاوت که در مرحله زبري نيازي به حرارت دادن فولاد براي نرم شدن آن نيست. اين فرآيند در نورد سرد در دماي محيط انجام مي شود، اما به طور طبيعي به رول هاي سخت تري براي تشکيل فولاد نياز است. از آنجايي که ميلگردهاي توليد شده با اين روش فقط به وسيله فشار و تحت کشش توليد مي شوند، مقاومت بالاتري نسبت به ساير ميلگردها دارند. از طرفي اين محصول از پلاستيک پذيري کمتري برخوردار است. اين موضوع باعث مي شود که از اين نوع آرماتورها براي ساخت ساختمان هاي مقاوم در برابر زلزله کمتر استفاده شود.

روش نورد گرم

نورد در واقع فرآيندي است که طي آن يک شمش فولادي از ميان غلتک هاي صنعتي مختلف عبور داده مي شود تا به آرامي مخروطي شده و قطر آن کاهش يابد. در پايان اين فرآيند که به آن "خشن کردن" مي گويند، صفحات فولادي به ميله هايي با قطرهاي مختلف تبديل مي شوند. در روش نورد گرم، شمش فولادي در اثر حرارت نرم مي شود اما به نقطه ذوب نمي رسد. اين در دماي حدود 1100 درجه سانتيگراد اتفاق مي افتد. نرمي فولاد به آن کمک مي کند که در هنگام عبور از غلتک ها به راحتي به ميله هاي معمولي تبديل شود. زماني که آرماتور به قطر مورد نظر رسيد با قيچي صنعتي برش داده مي شود. در نهايت ميلگرد برش خورده به چند دسته بسته شده و آماده خروج از کارخانه است.

اتصالات آلياژي

يکي از روش هاي ساخت ميلگرد ساخت ميلگرد با آلياژ است که در اين روش ميلگرد ساده با استفاده از فولاد آلياژي ساخته مي شود. ميلگرد آلياژي مزاياي بيشتري دارد و نسبت به ساير محصولات از استحکام بالاتري برخوردار خواهد بود.

ارزان ترين ميله هاي موجود در بازار

در نظر داشته باشيد که وسوسه خريد يراق آلات ارزان نبايد باعث شود از کيفيت و اصالت محصول غافل شويد. در حال حاضر بسياري از توليدکنندگان کوچک از شهرت کارخانه ها و شرکت هاي بزرگ بهره مي برند و قطعاتي با ظاهري مشابه با محصولات برندهاي معروف توليد مي کنند. اغلب، اين محصولات بايد با کارت شناسايي يا علامت هاي اختصاري چاپ شده روي آنها شناسايي شوند. از بهترين شرکت هاي فعال مي توان به برندهاي مطرح فولاد شمس، ابرکوه يزد، نيشابور، آرين فولاد و راد همدان اشاره کرد که فرصت خريد ميلگرد مرغوب و با قيمت مناسب را فراهم کردند.

استفاده آسان از تقويت

اين محصول با توجه به تنوع زياد موجود در بازار مي تواند کاربردهاي متفاوتي داشته باشد. به طور کلي براي افزايش مقاومت کششي سازه بتني از ميلگرد ساده با قطر بين 6 تا 50 ميلي متر استفاده مي شود. ميلگرد ساده داراي استحکام کششي و انعطاف پذيري بالايي است که به استفاده از آن براي سازه هاي خمشي کمک مي کند.

ميلگرد ماده در صنعت نيز کاربرد فراواني دارد. ميلگرد جنيوس که در واقع نوعي فولاد نرم است براي خمکاري، ساخت پيچ و مهره و ... استفاده مي شود. از ميلگرد ترانس براي مصارف ساختماني نيز استفاده مي شود که ظاهر پروژه بايد بسيار جذاب باشد.

https://www.click4r.com/posts/g/6784881/

https://blogfreely.net/faheemkhatri4/mylgrd-chgwnh-skhth-my-shwd-w-skhtr-mylgrd-chyst

http://y8space.com/members-2/faheemkhatri4/activity/4759634/

https://zenwriting.net/faheemkhatri4/hr-anchh-byd-dr-mwrd-mylgrd-sdh-byd-bdnyd

https://postheaven.net/faheemkhatri4/hr-anchh-byd-dr-mwrd-mylgrd-sdh-byd-bdnyd

https://mayempire.com/read-blog/111329

https://beterhbo.ning.com/profiles/blogs/6409057:BlogPost:4322449

http://caitlintrafton.nmdprojects.net/portfolio/members/faheemkhatri4/activity/351059/

https://www.homify.co.uk/ideabooks/9091381

https://writeablog.net/faheemkhatri4/rhnmy-khml-w-sfr-t-sd-khryd-mylgrd-alyjy

https://graph.org/%D8%B1%D8%A7%D9%87%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C-%DA%A9%D8%A7%D9%85%D9%84-%D9%88-%D8%B5%D9%81%D8%B1-%D8%AA%D8%A7-%D8%B5%D8%AF-%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D8%AF-%D9%85%DB%8C%D9%84%DA%AF%D8%B1%D8%AF-%D8%A2%D9%84%DB%8C%D8%A7%DA%98%DB%8C-11-05

https://www.launchora.com/story/1667630196--0

https://www.onfeetnation.com/profiles/blogs/6595159:BlogPost:29826208

http://community.runanempire.com/index.php?p=/discussion/291859/%D8%B1%D8%A7%D9%87%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C-%DA%A9%D8%A7%D9%85%D9%84-%D9%88-%D8%B5%D9%81%D8%B1-%D8%AA%D8%A7-%D8%B5%D8%AF-%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D8%AF-%D9%85%DB%8C%D9%84%DA%AF%D8%B1%D8%AF-%D8%A2%D9%84%DB%8C%D8%A7%DA%98%DB%8C?new=1

https://addandclick.com/read-blog/113861

http://mnuhammadzaid1.unblog.fr/2022/11/05/%d8%b9%d9%88%d8%a7%d9%85%d9%84-%d9%85%d9%88%d8%ab%d8%b1-%d8%a8%d8%b1-%d9%82%db%8c%d9%85%d8%aa-%d9%85%db%8c%d9%84%da%af%d8%b1%d8%af-%d8%a2%d9%84%db%8c%d8%a7%da%98%db%8c/

http://mehfeel.net/mehfeel/blogs/post/346208

 

 

برچسب ها: عوامل,موثر,بر,قیمت,میلگرد,
[ جمعه 4 آذر 1401 ] [ 9:21 ] [ کاووسی فر ]
[ ]

وکيل اداره کار در مشهد

وکيل اداره کار مشهد در زمان بروز اختلاف بين کارگر و کارفرما و در نظر دارد از کارفرما شکايت کند وکيل کارشناس اداره کار در مشهد و آشنا به قانون کار و حقوق کار. ابتدا مشاوره و سپس به نمايندگي از موکل در مرجع حل اختلاف اداره کار در مشهد نيز تا زمان پرداخت کامل حقوق مسئول مي باشد.

وکيل اداره کار در مشهد در صورت بروز اختلاف بين کارگر و کارفرما، ترجيحاً قبل از انجام اقدامات قانوني با وکيل اداره کار در مشهد مشورت و سپس اقدامات لازم را انجام دهد.

به گفته وکيل متخصص اداره کار، انواع قراردادهاي کار به طور کلي عبارتند از:

1- عقد موقت

قراردادهاي کاري قراردادهايي هستند که تاريخ فسخ قرارداد ندارند و در اين گونه قراردادها مي توان زمان کار را نيمه وقت يا تمام وقت در نظر گرفت و به ياد داشته باشيد که قراردادهاي شفاهي در کارهايي که جنبه مستمر دارند دائمي تلقي مي شوند. عقد شفاهي نيز توسط وکيل اداره کار در مشهد قابل اثبات مي باشد.

2- قرارداد کار ثابت

قرارداد کار معين قراردادي است که براي انجام کار خاصي منعقد مي شود که زمان اجراي آن به طور خودکار با خاتمه کار مورد نظر منقضي مي شود. در اين نوع قرارداد مي توان بند زماني براي اتمام کار نيز در نظر گرفت. ضمناً امکان ترکيب نوع پاره وقت يا تمام وقت با آن وجود دارد.

اين دو نوع قرارداد، اشکال کلي قراردادهاي کار عادي و عادي هستند و هر کدام مي توانند داراي شرکت هاي فرعي باشند که با ترکيب سه نوع اصلي و قرارداد پاره وقت مي توان آنها را منعقد کرد

https://v.gd/6hBQgs .

اهميت استخدام وکيل و مشاوره از اداره کار

وکيل کارفرما

آنچه در متن قرارداد مي تواند شامل تعهدات کارفرما باشد، علاوه بر تعهدات مقرر در قانون، تعهداتي است که مطابق عادات معمول و شرايط خاص کارگاه شما به وجود آمده است و همچنين بايد تعهد دهيد. آنها را به کارگران جديد.

تعهد به تامين مسکن، ارائه خدمات اياب و ذهاب، تعيين زمان و تعهد به استرداد سفته براي اطمينان از عملکرد خوب کاري، ارائه يک وعده غذايي در هر شيفت کاري، تعهد به تامين مهدکودک براي کارگران داراي فرزند و ساير تعهداتي که مي توان بر اساس شرايط هر کارگاه بسيار متنوع باشد.

يک وکيل خوب در مشهد حتي اگر کارگاه شما مشکل خاصي در اين قسمت نداشته باشد، کارفرما مي تواند حداکثر تا پنجم ماه بعد، پرداخت حق بيمه تامين اجتماعي و همچنين پرداخت حقوق و مزايا را متعهد شود.

وکيل کار

الزام به عدم ترک کار اداري بدون دليل موجه قبل از انقضاي قرارداد، نياز به نگهداري برخي تجهيزات گران قيمت و الزام به تحويل و انتقال آن در پايان هر شيفت کاري و الزام به واگذاري. قبوضي كه ضامن حسن انجام كار باشد و امكان اجرا و برداشت سفته توسط كارفرما را بپذيرد. در صورتي که کارگر به تعهدات خود عمل نکند، تعهد به پذيرش مواردي مانند اضافه کاري يا مرخصي کار در صورتي که طبق الگوي کار الزامي باشد، تعهد به شرکت در دوره آموزشي يا کارگاه بازآموزي به تشخيص کارفرما، تعهد به رعايت اصول ايمني و پذيرش غرامت براي خسارات احتمالي ناشي از عدم رعايت اصول فني و اصول ايمني

 

https://www.rohwrestling.com/content/roh-world-tv-champion?page=107#comment-144662

http://www.rn-tp.com/news/class-2016-2017-welcome?page=157#comment-136035

https://www.rmp.gov.my/arkib-berita/keratan-akhbar/2016/02/29/tetap-puas-walaupun-seri

https://chouchkette.paroledemamans.com/le-camion-qui-livre

https://jagdverband.23video.com/jagdverband-wildschweine#comment81122704

https://avalon.granicusideas.com/ideas/buy-google-voice-accounts-100-percent-best-gv-number-for-sale?page=8

https://www.pantown.com/board.php?id=20354&area=3&name=board6&topic=101&action=view

https://avalon.granicusideas.com/ideas/sclerotherapy-spider-veins-treatment-denver-thornton?page=20

https://iowacitysouth.extremebodyshaping.com/blog/2018/01/31/congratulations-to-our-10000-winner

https://emento-academy.23video.com/454655193-eksempler-pa-1

https://www.tripadvisor.com/Profile/vakilagav

https://www.4shared.com/u/F3JvWp6L/rabimi6592.html

https://disqus.com/by/vakilaga2630/about/

https://www.ted.com/profiles/39710452/about

https://weheartit.com/vakilaga2630

https://worldcosplay.net/member/1100675

https://p-tweets.com/vakilaga2630

https://list.ly/list/7nnZ-wkhyl-khyfry-mshhd?make_list_mode=true

http://ttlink.com/vakilaga2630

https://replit.com/@vakilaga2630

https://answerpail.com/index.php/user/vakilaga2630

.

 

برچسب ها: وکیل,اداره,کار,در,مشهد,,
[ پنجشنبه 3 آذر 1401 ] [ 9:39 ] [ کاووسی فر ]
[ ]

نحوه کاشت درخت هلو

نحوه کاشت درخت هلو

درختان هلو، جزو درختان ميوه اي هستند که به سرعت رشد مي کنند و در سن ? تا ? سالگي، ميوه مي دهند. با اين حال، بيشتر باغبانان ترجيح مي دهند که درختان جوان و سالم را، از نهالستان ها يا مزارع کشاورزي خريداري کنند، تا اينکه بخواهند يک نهال کوچک و شکننده را به يک درخت زنده و بزرگ تبديل کنند.

به طور کلي، درختان جواني که از نهالستان آلفا نهال يا مزارع کشاورزي تهيه مي شوند، طي ? تا ? سال ميوه مي دهند. باغداران علاوه بر يادگيري نحوه کاشت درخت هلو، بايد بدانند که اين درخت ظريف، به شرايط خاصي احتياج دارد و مستعد ابتلا به انواع بيماري ها و آلودگي ها و حشرات خواهد بود.

اگر اين موارد به خوبي مورد توجه قرار گيرد و درخت به درستي کاشته و از آن در برابر شرايط محيطي به خوبي محافظت شود، هر ساله، ميوه هاي خوشمزه ي زيادي توليد خواهد کرد.

يک درخت جوان هلو خريداري کنيد:

يک درخت جوان هلو را از يک مزرعه يا مراکز باغباني، خريداري کنيد. مي توانيد درخت هلوي خود را از طريق کاشت بذر و يا هسته ي ميوه پرورش دهيد، اما اين کار بسيار وقت گير و دشوار خواهد بود. يک دانه هلو، حدود ? تا ? سال طول مي کشد تا به يک درخت بزرگ و بالغ براي ميوه دهي تبديل شود. اگر درخت خود را از مزرعه يا مراکز باغباني تهيه کنيد، تنها ? سال نياز است تا براي ميوه دهي صبر کنيد و نتيجه ي آن، بسيار قريب الوقوع خواهد بود.

هنگام خريد درخت، به دنبال يک درخت جوان، خفته و بدون برگ باشيد. اين درختان بهتر است بين پاييز و اوايل فصل بهار خريداري شوند. اگر درختي فعال و پر شاخ و برگ با برگ هاي سبز بکاريد، ممکن است فشار زيادي به درخت وارد شود و احتمال خراب شدن آن وجود دارد.

در مورد استفاده از دانه هلو، اطمينان حاصل کنيد که از يک هلوي خوشمزه و آبدار تهيه شده است، تا ميوه هاي درخت شما نيز داراي ويژگي هاي “مادر خود” باشند (گرچه بايد به خاطر داشته باشيد که هيچ تضميني براي وجود حتمي اين صفات در ميوه هاي جديد وجود ندارد) . بعد از پيدا کردن يک هلوي خوشمزه، هسته ي آن را جدا کرده و بگذاريد تا براي چند روز خشک شود. سپس دانه را باز کنيد و بذر آن را که همانند يک بادام است، از پوسته ي خود خارج کنيد.

https://alphanahal.ir/peach-seedlings/

به آب و هوا دقت کنيد:

اگر در منطقه اي با آب و هواي سرد زندگي مي کنيد، نوع هلوي خود را با دقت انتخاب کنيد. با يک کارمند مزرعه يا مراکز باغباني محلي، درمورد اينکه چه نوع هلويي در منطقه شما به راحتي رشد مي کند، صحبت کنيد. در ايالات متحده آمريکا، هلو در مناطق ?-? به خوبي رشد مي کند؛ اما در مناطق ? و ? بهترين عملکرد را دارد. هلوي “فراست” (Frost) و “آوالون پرايد” (Avalon Pride)، دو نوع هلويي هستند که مي توانند هواي سرد را تحمل کنند.

اگر به دنبال نوعي از درخت هلو با اندازه اي کوچک مي گرديد تا بتوانيد آن را داخل ايوان يا پاسيوي خود در گلدان پرورش دهيد، “Pix-Zee” و “Honey Babe” گزينه هاي خوبي هستند. ارتفاع آنها تنها به حدود ? فوت (?.? متر) خواهد رسيد.

سعي کنيد هلوي خود را در فصل بهار بکاريد:

بهترين زمان براي کاشت درخت هلو در فصل بهار، در حالي که درخت هنوز خاموش است مي باشد. هيچگاه سعي نکنيد يک درخت هلوي فعال را در فصل تابستان به بستر خاک منتقل کنيد، زيرا اين امر ممکن است به درخت آسيب برساند.

منطقه اي مناسب پيدا کنيد:

منطقه مناسبي را براي کاشت درخت هلو خود انتخاب کنيد. هلو عاشق آفتاب است و به حداقل شش ساعت تابش مستقيم نور خورشيد در هر روز نياز دارد. درخت هلو همچنين گرما را بسيار دوست دارد؛ بنابراين کاشت آن در گرمترين مکان باغ (مانند کنار يک ديوار جنوبي که گرماي خورشيد را منعکس کند) عالي خواهد بود.

 

براي کاشت درخت در باغ خود، به دنبال نقطه اي بگرديد که داراي خاک خوب با زهکشي مناسب، ماسه اي و نسبتاً حاصلخيز باشد. براي داشتن جريان هواي مناسب (و کاهش خطر يخ زدگي) بهتر است در جاي مرتفعي باشد و همانطور که در قسمت هاي بالا گفته شد، در بيشتر اوقات سال نيز نور مستقيم خورشيد را تأمين کند.

انواع درخت هلو ايراني و خارجي شامل چه ارقامي هستند:

درخت‏هاي هلو انواع متنوعي دارند. به همين خاطر، در زمان کاشت درخت هلو، مي‏توان از انواع نهال‏ هاي مختلف موجود در بازار استفاده کرد. از جمله درخت‏هاي هلو ايراني و خارجي مي‏توان به موارد زير اشاره کرد:

هلو انجيري زودرس

هلوي سبز

هلو رد تاپ

هلو کاظمي

هلو سرخ

هلو انجيري زعفراني

نحوه احداث باغ هلو :

چون عمر هلو يا شليل نهايتآ ??سال مي‌باشد پس بنابراين نياز به يک نوع درخت پايه مثل گلابي يا سيب داريم که من به شخصه گلابي را به سيب ترجيح مي‌دهم، چون قيمت گلابي هميشه بالاتر از سيب بوده وباروري بيشتري نيز دارد.

براي احداث ابتدا بايد زمين مورد نظر را تسطيح کرده وبه عمق 60 سانتيمتر شخم ميزنيم. پس ازشخم اقدام به زدن جوي‌هاي کوچک (جوي خربزه) با فاصله‌ي 4.5 تا 5 متر از يکديگرميکنيم (4.5 براي باغ‌هاي کوچک/5 براي باغ‌هاي بزرگ)

پس از زدن جوي ازيک سابسويلر (زيرشکن) يک تيغه به ارتفاع 1.20 تا 1.5 متري براي شکافتن داخل جوي‌ها استفاده مي ‌کنيم. با اين کار ديگراحتياج به کندن گودال بزرگ نداريم براي کاشت برداشتن 2 بيل خاک کافي است. سپس به فاصله 1.5 متراز يکديگر اقدام به کاشت مي کنيم.

هر سه درخت بايد 2 درخت اول هلو يا شليل و 1 درخت گلابي يا سيب باشد. در اين روش کاشت هم هزينه کندن گودال تقريبآ به 0 ميرسد هم درزمان صرفه جويي مي شود وهم رشد درخت فوق العاده مي شود با اين روش درخت هلو يا شليل مي تواند در يکسالگي به بار نوبر بنشيند.

اگر با روش قرق آبي آبياري مي کنيد درسال اول دراين باغ مي توانيد هر نوع محصول صيفي که دلخواه تان است بکاريد که اين کاربراي تقويت درخت نيز خيلي مفيد است. اما درسال دوم فقط مي توانيد اقدام به کاشت هندوانه کنيد، چون درسال دوم بخاطر شاخ وبرگ زياد درخت بر زمين سايه مي‌اندازد.

اگر قصد داريد اين باغ يا هرباغ ديگررا به صورت قطره‌اي آبياري کنيد براي اينکه از شر علف‌هاي هرز درامان باشيد، در پايين تنه هر درخت يک بطري نوشابه 1.5 ليتري را به صورت در باز و برعکس درعمق 20 تا 30 سانتيمتري قرار دهيد سپس ته بطري را بازکرده و قطره چکان لوله آبياري را درون آن قرار دهيد با اين کار چون آب به درون بطري و در عمق 20 تا 30 سانتيمتري ريخته مي‌شود بنابراين رشد علف‌هاي هرز به حداقل خود مي رسد.

فاصله کاشت درخت هلو چقدر است؟  نکاتي در مورد کاشت درخت هلو:

فاصله کاشت هلو؛  ابعاد از 7 تا 5 سانتي متر  اما برخي از کشاورزان بسته به وسعت باغ خود اين فاصله را کم يا زياد ميکنند. ساير نکات ضروري براي کاشت درخت هلو عبارتند از:

حتما درخت هلو را در خاکي با تهويه مناسب بکاريد.  حتما متوجه حرکت هوا در سطح زمين شويد.

عنصر بعدي مقدار آب براي ماهيگيري آن است. هسته هاي هلو به آبياري زيادي نياز دارند پس حتما به ميزان آبياري بعد از کاشت درخت هلو توجه کنيد.

سومين شرط لازم براي کاشت درخت هلو، ميزان نور مورد نياز اين گياه است. درختان يا نهال هاي هلو به نور زيادي نياز دارند.

نحوه برداشت ميوه هلو :

روش صحيح چيدن ميوه بدين ترتيب است که يک طرف قسمت دم ميوه بالا قرار مي گيرد و سپس پيچانده مي شود با اين شيوه به آساني و بدون ضربه و آسيب، ميوه از درخت جدا مي شود.

اگر ميوه به راحتي جدا نمي شود، با قرار دادن انگشت اشاره در مقابل شاخه اي که ميوه از طريق دم به آن متصل است، همزمان با پيچاندن ميوه به راحتي و بدن اين که شاخه حاصل ميوه بشکند از درخت جدا خواهد شد.

برداشت ميوه در ابتدا بدون نياز نردبان دو طرفه از بالاترين قسمتي که با دست بتوان ميوه را چيد آغاز خواهد شد همزمان برداشت، شاخه سبک شده و بالا مي رود در نتيجه ميوه هايي که بالاي شاخه اند قبل از اين که از دسترس خارج شوند بايد برداشت گردند.

ميوه هاي که در پايين شاخه قرار دارند بالا آمده و احتياجي به خم شدن براي چيدن آن ها نيست بنابراين بايد تمام ميوه هايي که در بخش  کم ارتفاع درخت وجود دارند را با دست برداشت کرد و تا پايان برداشت ميوه در بخش مذکور از درخت، نردبان مستقر نخواهد شد.

سوراخ شدن پوست ميوه، ساييدگي ضربه و غيره به بافت ميوه آسيب مي رساند و ميوه ها را خراب مي کند . بنابراين برداشت و جابجا کردن صحيح و رعايت کيله نکات ذکر شده از ضايعات ميوه جلوگيري خواهد شد.

دروه رسيدن ميوه هلو و شليل بعد از بدست آوردن حجم و رنگ لازم خيلي زود طي مي شود و در شرايط عادي بعد از چند روز پس از برداشت به سرعت به مرحله رسيدن کامل مي رسند و عدم برداشت به موقع آن ها باعث تغيير رنگ و افت کيفي ميوه مي گردد.

اين ميوه ها داراي بافت نرم و آب زياد بوده و صدمه پذير مي باشند. بنابراين لازم است در چيدن آن ها نهايت مراقبت به عمل آيد. ميوه هاي هلو و شليل اکثرا بصورت تازه و به فاصله کمي پس از برداشت به بازار عرضه مي شوند.

البته بعضي از ارقام بر تازه خوري در صنايع تبديلي نيز مصرف مي شوند، مثل ارقامي که براي تهيه انواع کمپوت و آبميوه کاربرد دارند. بنابراين شيوه چيدن ميوه هاو چگونگي آن ها از زمان برداشت تا مصرف و حمل نقل آن ها بر حسب نحوه مصرف آن متفاوت خواهد بود.

سالم نگه داشتن درخت

در ادامه بخش سوم به سالم نگه داشتن درخت مي پردازيم.

 • از درخت هلو خود مراقبت کنيد:

هر روز درخت هلو را بررسي کنيد و اگر پژمرده به نظر مي رسد، کمي به آن آب دهيد. بارندگي هاي فصلي، تمام نيازهاي درخت هلو را برطرف خواهد کرد؛ اما اگر شما در منطقه اي خشک با بارندگي کم زندگي مي کنيد، ممکن است درخت شما به آبياري بيشتري نياز داشته باشد.

جدا از اين، براي از بين بردن علف هاي هرز و تغذيه گياه، نياز است تا با يک کود ارگانيک، گياه خود را کوددهي کنيد. کود را به صورت دايره اي دور تا دور ريشه گياه با عمق ? سانتي متر و قطر ?.?? متر (? متر) بريزيد. با داشتن ميزان بارندگي مناسب، به معناي واقعي کلمه مي توانيد به راحتي بنشينيد و شاهد رشد درخت خود باشيد.

 • از سموم دفع آفات استفاده کنيد:

براي جلوگيري از آسيب رساندن حشرات و بيماري ها به درخت هلو، بعد از حدود يک هفته از سموم دفع آفات استفاده کنيد. همچنين مي توانيد با پخش يک رديف سم روي سطح خاک، مانع توليد مثل و ازدياد حشرات شويد.

براي دور نگه داشتن جوندگان، مي توانيد دور تا دور تنه درخت خود را با پارچه سخت مشبکي، بپوشانيد. براي کاهش احتمال ابتلاي درخت به بيماري پيچ خوردگي برگ ها، از شايع ترين بيماري ها در بين گياهان، از اسپري گوگرد ليمويي استفاده کنيد.

 • در سال به درخت خود کود دهيد:

 

دو بار در سال به درخت خود کود نيتروژن دهيد. بعد از گذشت شش هفته يا کمي بيشتر از زمان کاشت، ? پوند کود نيتروژن را به طور مساوي و يکنواخت در سطح خاک پخش کنيد. اين کار به شکوفايي درخت شما کمک مي کند. بعد از گذشت يک سال، مي توانيد حجم کود دهي را به ¾ پوند کاهش دهيد.

بعد از سال سوم، ? پوند ازت واقعي به خاک اضافه کنيد. اين کار بهتر است در فصل بهار انجام شود. براي مقاوم تر شدن درخت، آن را به مدت ? ماه بعد از اولين فصل سرما و يا هنگام رسيدن ميوه ها، کوددهي نکنيد.

نحوه ي آبياري نهال و درخت بالغ هلو چگونه است:

درخت هلو به آبياري زيادي نيازمند است. شما باتوجه به فصل و منطق هاي که در آن زندگي ميکنيد، ميتوانيد ميزان آبياري را افزايش يا کاهش دهيد. به عنوان مثال، اگر در محيطي زندگي ميکنيد که فضايي مرطوب دارد و دائما باران در آن باريده ميشود، نيازي به آبياري زياد وجود ندارد. حتما در زمان ميوهدهي درخت را دائما آبياري کنيد اما اين آبياري به گونهاي نباشد که ريشههاي درخت بيش از حد خيس شده و پوسيده شود.

نحوهي کودهي درخت هلو و بهترين کودهاي شيميايي و حيواني چيست:

کودها يکي از اصلي ترين عوامل رشد درخت و افزايش ميوه‌هايش هستند. شما ميتوانيد از کودهايي همچون کود ??ـ??-?? سالي يک بار در فروردين و يا خرداد ماه براي کوددهي درختان هلو استفاده کنيد. يا از کود جوانهزني بهاره پس از مشاهده جوانه ها استفاده نماييد. شما ميتوانيد از کودهاي شيميايي و حيواني متنوعي پس از کاشت درخت هلو، استفاده کنيد.

کودهايي همچون کود دتاکس تابستانه، جيره زمستانه و يا کود مخصوص ريکاوري و غيره جز کودهايي هستند که مي‌توان از آن‌ها براي درخت هلو استفاده کرد. اين کودها هر کدام ويژگي ها و مزاياي خاصي دارند. شما متناسب با هدف و نياز درخت‌ تان، ميتوانيد از کودهاي ذکر شده استفاده نماييد.

آفات و بيماري هاي درخت هلو :

شته، شپشک، انواع کنه هاي گياهي و لارو حشره بيد زرد رنگ از جمله آفات درخت هلو هستند.

از شايعترين بيماريها و آفات درخت هلو ميتوان به موارد زير اشاره کرد:

قارچهاي خاکزاد

حشره بيد زرد رنگ

باکتري زانتوموناس کمپستريس

بيماريهاي قارچي

آفت حشره شيشک

بيماري پوسيدگي قهوه‌اي

کنترل علف هاي هرز باغات هلو :

علف هرز به گياهي اطلاق مي شود که در جايي ناخواسته مي رويد يعني در جايي که انسان مايل نباشد آن گياه در آن جا رشد نمايد علف هاي هرز راه هاي مختلف بشرح ذيل به محصولات کشاورزي خسارت وارد مي نمايد.

1- رقابت با محصولات زراعي و باغي در جذب آب، مواد غذايي و نور.

2- ترشح مواد مسموم کننده از طريق ريشه در خاک (اثر آليلوپاتيک) که اين حساسيت موجب محدود يا متوقف شدن رشد ساير گياهان مي شود.

3- کاهش کيفيت محصولات زراعي و باغي.

4- تشديد امراض و آفات گياهي.

5- افزايش مخارج توليد.

6- افزايش مشکلات در مديريت آب.

7- براي دفع علف هاي هرز مي توان از سه روش پيشگيري، نابودي کامل(زدودن) و مبارزه استفاده کرد.

پيشگيري از رشد علف هاي  هرز باغات هلو :

عبارتست از مجموعه عملياتي که از ورود يک علف هرز جديد به يک منطقه معين جلوگيري مي شود مانند استفاده از بذر تميز، کود دامي پوسيده عاري از بذور علف هاي هرز و يا آبياري با آب تميز و غيره. عبارت است از به کار گرفتن کليه روش ها و امکانات براي از بين بردن تمام قسمت مختلف علف هرز شامل شاخه،برگ،ريشه،ميوه، و بذر.

مبارزه با علف هاي هرز در باغات هلو :

عبارت است از کليه عمليات و امکانات، براي کاهش جمعيت علف هاي هرز به نحوي هرز باقيمانده نتواند ضرر اقتصادي به باغ وارد نمايد. اين طريقه، عملي ترين و مرسوم ترين روش دفع علف هاي هرز بوده که شامل روش هاي متفاوت بشرح ذيل مي باشد :

1- مبارزه مکانيکي.

2- مبارزه زراعي.

3- مبارزه بيولوژيکي.

4- مبارزه تلفيقي.

5- مبارزه شيميايي.

https://alphanahal.ir/خريد-نهال/

 

برچسب ها: نحوه,کاشت,درخت,هلو,
[ يکشنبه 15 آبان 1401 ] [ 15:30 ] [ کاووسی فر ]
[ ]

همه چيز درباره انتخاب کيف مسافرتي و مسافرتي مناسب:

همه چيز درباره انتخاب کيف مسافرتي و مسافرتي مناسب:

براي انتخاب کوله پشتي مناسب فاکتورهاي مهم زيادي وجود دارد که در اين مقاله به آنها خواهيم پرداخت.

1. جنسيت کاربر:

اولين عاملي که در انتخاب کيف نقش مهمي دارد جنسيت کاربر است که بر اساس اين معيار شرکت هاي پيشرو در اين زمينه کيف هاي خود را طراحي مي کنند.

اولين نکته مهمي که در اين طرح ها بايد به آن توجه شود، تفاوت بدني زنان و مردان است، به طور کلي زنان کوتاه قدتر از مردان هستند و استخوان هاي کوچک تري دارند، به خصوص در عرض شانه (که بسيار نياز و کوله پشتي است). انتخاب خوبي براي توضيح) که شکل پايين تنه زنان و استخوان لگن نيز با مردان متفاوت است، بنابراين شرکت هايي که کوله پشتي هايي با نمادها و کلماتي مانند Woman، SL يا Lady مي سازند، اما گل شپوري است، کوله پشتي به اين صورت تعريف مي شود.

انتخاب کيف مناسب  https://bit.ly/3gBFcQz

 

http://gg.gg/12hsnf

کوله پشتي زنانه:

همانطور که در تصوير بالا تفاوت کوله پشتي زنانه و مردانه مشخص است، در کيف هاي زنانه به دليل عرض و عرض کم شانه هاي زنانه، دو بند شانه نزديک به هم و با فاصله کمي از يکديگر قرار مي گيرند.

علاوه بر اين به دليل فرم پايين تنه و استخوان هاي لگن خانم ها، در قسمت بند کمر، اين دو بند با انحناي رو به بالا بزرگتر طراحي شده است تا کوله پشتي به صورت استاندارد روي بدن خانم ها بنشيند.

نکته: اين نوع کوله پشتي نه تنها براي خانم ها، بلکه براي آقاياني که جثه کوچک و شانه هاي کوچکي دارند نيز مناسب است.

2. تعداد يا ظرفيت پشتي:

اندازه يا ظرفيت يک کيف به عنوان ظرفيت جيب پشتي براي قرار دادن تجهيزات لازم تعريف مي شود که معمولاً در کيسه هاي سايز متوسط ??آمريکايي و در کيف هاي اروپايي که معمولاً بر اساس اينچ مکعب شناخته مي شوند تعريف مي شود. خوب

براي سهولت و درک اين واحدهاي ظرفيت و ظرفيت در کشورهاي اروپايي و به خصوص کشورهاي آسيايي مورد استفاده عموم مردم قرار مي گيرد، يک ليتر دقيقاً برابر با ظرفيت يک کيسه است که هميشه يک عدد کامل است مثلاً . کيسه 50 ليتري

براي يافتن مقدار مناسب سايز کوله بايد معيارهاي متعددي در نظر گرفته شود که اولي تجهيزات و اندازه بار و بررسي صحيح لوازم ضروري قرار داده شده در کوله پشتي و کيف کوهنوردي است.

مرحله دوم بررسي مدت يا برنامه سفر است، زيرا هر چه طول سفر بيشتر باشد تجهيزات و چمدان بيشتر مي شود.

در نهايت زمان برنامه ريزي سفرها از سال مورد ارزيابي قرار مي گيرد، زيرا ميزان وسايل و لوازم در فصول مختلف متفاوت است، مثلاً اقلام سفر در فصل زمستان بيشتر از اقلام سفر در چنين فصول گرمي است.

 

https://social.msdn.microsoft.com/Profile/xiaomicity

https://www.pinterest.com/pin/1103663452409274997

https://sites.google.com/view/dellamata5/home

https://onlineproofing.home.blog/2022/08/21/xiaomicity/

https://dellamata5.tumblr.com/

https://www.reddit.com/r/business/comments/wtnfl7/%D8%AF%D9%88%DA%86%D8%B1%D8%AE%D9%87_%D8%B4%DB%8C%D8%A7%D8%A6%D9%88%D9%85%DB%8C/

https://myspace.com/dellamata5

https://www.goodreads.com/user/show/155043699-asha-riya

https://en.gravatar.com/dellamata5

https://www.ted.com/profiles/37630131

https://www.behance.net/ashariya96

https://dellamata5.livejournal.com/profile/

https://coub.com/dellamata5

https://www.twitch.tv/dellamata5

https://www.openstreetmap.org/user/DellaMata5

https://www.tripadvisor.com/Profile/53ashar

 

 

 

برچسب ها: همه,چیز,درباره,انتخاب,کیف,مسافرتی,و,مسافرتی,مناسب:,
[ جمعه 13 آبان 1401 ] [ 7:04 ] [ کاووسی فر ]
[ ]

خريد وسايل کمپينگ:

خريد وسايل کمپينگ:

در اين مقاله به معرفي، بررسي و ارزيابي اقلام ضروري و کاربردي هنگام خريد وسايل کمپينگ و مسافرتي مي پردازيم.

امروزه تعداد افرادي که از انواع سفر لذت مي برند روز به روز در حال افزايش است و اين سفرها با توجه به ماهيت و ويژگي هاي خود در دسته هاي کمپينگ، طبيعت گردي، کوهنوردي و کوله گردي قرار مي گيرند و هر کدام از اين سفرها نياز به آمادگي دارد. يا خريد تجهيزات کمپينگ مناسب و تجهيزات ويژه.

همراه داشتن لوازم و تجهيزات مناسب و ايمن براي هر سفر يا کمپينگي ضروري تلقي مي‌شود، برخي از اين لوازم کمپينگ سفر را راحت و لذت بخش مي‌کنند و بخش‌هاي ديگر وسايل ايمني و امنيت را براي کاربران به ارمغان مي‌آورند.

با کسب تجربيات فراوان در اين زمينه، کساني که به طور منظم به فعاليت هاي کمپينگ و طبيعت گردي مي پردازند، معمولاً در هر سفر وسايل و تجهيزات زيادي را با خود حمل مي کنند، شايد در نگاه اول براي کساني که وارد اين نوع فعاليت شده اند. براي کساني که کمپينگ هستند و يا فعاليت کمتري در اين گونه فعاليت ها دارند، اين نوع وسايل چندان اهميتي ندارد و يک سري از اين وسايل ضروري تلقي نمي شود.

اما هر کدام در جايگاه و جايگاه خود بسيار مفيد و ضروري است و در صورت کمبود، لذت سفر از بين مي رود يا به دليل مشکلات ناشي از نقص آن، تجربه ممکن است راحت باشد يا نباشد. در زير تعدادي از اين وسايل کمپينگ کاربردي و ضروري آورده شده است.

قبل از شروع خريد وسايل کمپينگ مناسب بهتر است قبل از تهيه و خريد وسايل کمپينگ و مسافرتي نکات بسيار مهمي را مورد ارزيابي قرار دهيد و بر اين اساس وسايل مناسب و لازم براي هر نوع کمپينگ و کمپينگ را بشناسيد. . انتخاب شده است

1. مدت يا طول سفر:

اولين نکته قبل از هر انتخاب يا خريد وسايل کمپينگ و طبيعت گردي زمان سفر است که ? روز باشد يا ? روز در انتخاب نوع و ميزان وسايل مورد نياز بسيار تاثيرگذار است.

البته تعداد اقلام مورد نياز، انواع لوازم و سايز کوله پشتي در سفرهاي يک روزه بدون شبانه روز بسيار کمتر از سفرهاي چند روزه است، زيرا اين گونه سفرها به وسايلي مانند کيسه خواب يا ساير وسايل نياز ندارند. که مخصوص اقامت هاي شبانه هستند، پس بهتر است قبل از شروع سفر، مدت اقامت و سفر را به طور کامل برنامه ريزي و بررسي کنيد.

خريد تجهيزات کمپينگ

https://cutt.ly/dNuugkN

http://s.ecmaps.de/__Ltd

https://tinyurl.com/2wwp9k57

2. زمان سفر و دماي مقصد:

دومين نکته بسيار مهمي که قبل از شروع سفر و قبل از کمپينگ بايد بررسي کنيد، نوع فصل سفر و دماي منطقه مقصد است، معمولاً در فصول سرد سال يا اگر در مناطق سردسير سفر مي کنيد، به يک مجموعه گرمايش نياز داريد. دستگاه ها لباس گرم مانند (کلاه، دستکش، روسري، کاپشن، جوراب ضخيم و ...) و انواع وسايل گرمايشي مانند بخاري جيبي و کمپي، در فصل گرما عينک آفتابي، لوازم آفتابگير مانند کلاه يا ماسک ضروري است.

خريد تجهيزات کمپينگ براي فصل کمپينگ

3-نوع اقامتگاه:

نوع محل اقامت نيز يکي از مهم ترين موارد کمپينگ و سفر است که بايد قبل از رفتن به سفر براي تهيه و خريد وسايل کمپينگ مورد ارزيابي قرار گيرد.معمولا افرادي که به فعاليت هاي کمپينگ حرفه اي مشغول هستند در طبيعت کمپينگ هستند. و شب را در داخل چادر و در طبيعت سپري مي کنند اما در اين نوع فعاليت ها برخي افراد دوست دارند شب را در کلبه ها يا اقامتگاه هاي اطراف طبيعت بگذرانند و به سفرهاي يک روزه و طبيعت گردي مي روند اما نوع کمپينگ و تجهيزات نيز با توجه به آنها متفاوت است. بر اساس نوع مسکن

حال با توجه به ايده هايي که ذکر شد، اقدام به انتخاب و خريد وسايل کمپينگ لازم براي هر سفر خواهيم کرد، البته بدون گفتن کمپ و ماهيت سفر، بايد تا حد امکان سعي در تهيه وسايل کوچک، وسايل سبک و مفيد از هر وسيله لازم براي کاهش فضا و سهولت در حمل و نقل.

 

https://www.bitsdujour.com/profiles/e19jAR

https://letterboxd.com/DellaMata5/

https://www.mapleprimes.com/users/DellaMata5

https://www.f6s.com/asha-riya76

https://www.intensedebate.com/people/DellaMata54

https://www.openlearning.com/u/ashariya-rgy133/

https://gitlab.com/DellaMata5

https://qiita.com/DellaMata5

https://www.misterpoll.com/users/4598730

http://qooh.me/DellaMata5

https://www.divephotoguide.com/user/DellaMata5

 

 

 

برچسب ها: خرید,وسایل,کمپینگ:,
[ سه شنبه 3 آبان 1401 ] [ 3:24 ] [ کاووسی فر ]
[ ]
صفحه قبل 1 2 3 4 5 صفحه بعد