تحصيل در کانادا چگونه است؟

تحصيل در کانادا چگونه است؟

 

 

بسياري از دانشجويان با دلايل گوناگون اين روز‌ها به فکر مهاجرت تحصيلي هستند. اما بايد توجه داشت که کشور مقصد، دانشگاه و نوع اپلاي تحصيلي مي‌توانند انتخاب‌هاي تاثيرگذاري باشند. تحصيل در کانادا آرزو و روياي خيلي از دانشجويان و حتي دانش آموزان است که با توجه به سطح علمي بالا و شهريه‌ي دانشگاه‌هاي اين کشور، به نظر دست نيافتني ميرسد اما اگر از راه و روش درست مراحل را پيش ببريد، مهاجرت تحصيلي به کانادا، تبديل به يک روياي صادقه مي‌شود. اگر مي‌خواهيد مسير پر پيچ و خم تحصيل در کانادا را شروع کنيد، در ادامه با ما همراه باشيد.

 

آشنايي با کشور کانادا

کانادا کشوري در قاره‌ي آمريکاست که با توجه به شرايطي که در اختيار مهاجران قرار داده، تبديل به يک گزينه‌ي مناسب و محبوب شده تا بسياري تلاش کنند به روش‌هاي مختلف، اقامت دائم و حتي موقت اين کشور را اخذ کنند. شرايط ويژه و بسيار خوب فرهنگي، اقتصادي، آب و هوايي و البته سياسي کانادا، و سطح بالاي علمي دانشگاه‌ها باعث شده تا افراد زيادي در مقاطع مختلف، براي تحصيل در کانادا هدف گذاري کنند.

بهترين کشورها براي تحصيل

اگر بخواهيم کشورها را بر اساس مزيت‌هايي که براي دانشجويان ايراني دارند رتبه‌بندي کنيم، با توجه به معيارهاي اقتصادي، علمي و فرهنگي، ليست ما با ليستي که شامل بهترين مقاصد جهان براي تحصيل باشد متفاوت خواهد بود. در ادامه به بررسي مزاياي چند کشور که پذيراي دانشجويان بين المللي هستند، مي‌پردازيم؛

آمريکا

دانشگاه‌هاي آمريکا هم از نظر تعداد دانشجويان بين‌المللي و هم سطح علمي آن‌ها، رتبه‌ي اول را در جهان دارد اما نسبت به امکاناتي که ارائه مي‌کند، هزينه‌هاي زيادي براي دريافت ويزاي تحصيلي آن وجود دارد که همين مسئله آمريکا را از ليست اولويت‌هاي بسياري از ايرانيان، خارج مي‌کند.

پرتغال

پرتغال درست در مقابل آمريکا قرار دارد و بر خلاف سطح آموزشي، مزايا و تسهيلات مناسبي را در اختيار دانشجويان بين‌المللي قرار ميدهد تا فشار اقتصادي کمتري را تحمل کنند؛ عدم نياز به مدرک زبان و امکان دريافت ويزاي همراه، از ديگري مواردي است که پرتغال را به يک مقصد خوب براي مهاجرت تحصيلي تبديل کرده است.

استراليا

استراليا هم از کشورهايي است که ميزبان خوبي براي دانشجويان بين المللي و ايراني مي‌باشد. آب و هواي بي نظير و طبيعت دلنشين اين کشور، ارائه‌ي بورسيه‌هاي تحصيلي گوناگون و رتبه‌ي جهاني قابل قبول بسياري از دانشگاه‌هاي استراليايي، باعث شده تا تحصيل در استراليا گزينه‌ي جذابي به نظر برسد.

ايتاليا

اين کشور با خدود ???? دانشجوي ايراني تبار، از محبوب‌ترين کشورها براي مهاجرت تحصيلي ايرانيان به نظر ميرسد. اپلاي تحصيلي ايتاليا به سرمايه‌ي زيادي نياز ندارد؛ چرا که اين کشور تسهيلا و وام‌هاي دانشجويي مختلفي ارائه مي‌دهد تا با دغدغه‌ي مالي کمتري در آنجا تحصيل کنيد؛ جالب است بدانيد ايتاليا ابداع کننده‌ي بسياري از روش‌هاي تدريس دانشگاهي است که اين موضوع گواهي بر سطح علمي دانشگاه‌هاي اين کشور مي‌باشد.

کانادا

و امّا تحصيل در کانادا؛ اپلاي در دانشگاه‌هاي کانادا براي دانشجويان از سر تا سر دنيا، يک هدف مهم محسوب مي‌شود. تقريبا همه‌ي دانشگاه‌هاي اين کشور داراي رتبه‌ي جهاني بالا هستند و مي‌توان گفت، قوي‌ترين سيستم آموزش را دارند. در عين حال علي رغم کيفيت بالا و امکانات بسيار کاربردي دانشگاه‌ها، شهريه‌هاي دور از ذهن و عجيب ندارند. يک فاکتور مهم که تحصيل در کانادا را جذابتر مي‌کند، اين است که به گزارش OCED، دانشجويان بين المللي اين کشور سهم زيادي در بالا نگه داشتن سطح علمي دانشگاه‌ها دارند و اين به آن معناست که دانشجويان بين المللي دچار تبعيض نمي‌شوند و درست به اندازه‌ي دانشجويان کانادايي امکان رشد و پيشرفت دارند.

x1_dpqh.jpg 

نظام آموزشي کانادا

نظام آموزشي کانادا از نظر ساختاري شباهت فراواني به ايران دارد اما يک سري تفاوتهاي جزئي نيز دارد. به اين صورت که با دوره پيش دبستاني آغاز ميشود و جز دو ايالت در ساير مناطق، اختياري است. دوره دبستان 6 سال طول ميکشد و بعد از آن وارد راهنمايي (2 ساله) و دبيرستان ( 4 ساله) مي‌شوند. البته تعداد سالهايي که در پرانتز ذکر شد به ايالت هم بستگي دارد مثلا در ايالت کبک، دانش آموزان پس از گذراندن سال 11ام، وارد دوره‌‌ي دو ساله پيش دانشگاهي ميشوند.

پس از اخذ ديپلم، کساني که قصد ادامه تحصيل دارند وارد کالج يا دانشگاه مي‌شوند که در ادامه به مقاطع مختلف آن اشاره کرده ايم.

 

مقاطع تحصيلي مختلف در کانادا

شما ميتوانيد در هر مقطعي از تحصيلات، براي مهاجرت تحصيلي اقدام کنيد اما برخي آسانتر و کم هزينه تر و برخي گرانتر و پيچيده‌تر هستند. در اين بخش سعي کرديم تمامي مراحلي که ميتوانيد براي اپلاي تحصيلي در آنها اقدام کنيم را توضيح دهيم.

دوره کالج

اين دوره، کمي از فضاي آکادميک فاصله داشته و بيشتر براي ورود به بازار کار و تقويت مهارت‌هاي گوناگون مناسب است. براي گذراندن اين دوره، ارائه‌ي رزومه‌ي تحصيلي و مدرک زبان الزامي است امّا اپلاي براي اين مقطع تحصيلي به علت ريسک عدم پذيرش بالا، شايد بهترين روش مهاجرت تحصيلي به کانادا نباشد.

پري مستر يا دوره‌ي مقدماتي ليسانس

 اين دوره با عنوان آماده سازي علمي فعاليت مي‌کند و مناسب افراديست که از لحاظ سطح علمي و زبان، موفق به اخذ پذيرش دانشگاه براي دوران ليسانس يا فوق ليسانس نشده‌اند.

 

دوره ليسانس

 تحصيل در مقطع ليسانس در کانادا، تنها نياز به مدرک پيش‌دانشگاهي دارد. مزيت اين مقطع آن است که مي‌توانيد با ميانگين درآمد ?? دلار روزانه، کار دانشجويي داشته باشيد. لازم به ذکر است که امکان اخذ بورسيه تحصيلي در مقطع ليسانس، نزديک به صفر است.

 

دوره فوق ليسانس

 مهاجرت تحصيلي به کانادا در اين مقطع تحصيلي بسيار رايج‌تر از مقطع ليسانس است. تفاوت دوره‌ي فوق ليسانس در کانادا با ايران، در روش‌هاي متفاوت گذراندن آن است. به طوريکه شما مي‌توانيد جداي از حالت ترکيبي مرسوم در ايران، تنها با ارائه‌ي ريسرچ و پروژه و يا فقط با گذراندن واحدهاي درسي، مقطع فوق ليسانس را بگذرانيد. براي اپلاي، به آيلتس حداقل ? و معدل ليسانس ?? نياز خواهيد داشت.

 

دوره‌ي دکترا

 اکثر دانشجويان ايراني براي مهاجرت تحصيلي، در مقطع دکترا اقدام مي‌کنند. چرا که گرفتن فاند و کمک هزينه‌ي تحصيلي در اين دوره راحتتر از مقاطع پايينتر است. جهت اپلاي براي دوره دکترا، بايد جداي از آيلتس ?.? و معدل بالاي ?? ليسانس و فوق ليسانس، يک رزومه‌ي علمي-پژوهشي قابل قبول نيز داشته باشيد.

 

شرايط مهاجرت تحصيلي به کانادا

شرايط مختلفي مي‌توانند امکان پذيرش شما در دانشگاه‌هاي کانادا را کم يا زياد کنند که در ادامه به شرح برخي از اين موارد ميپردازيم.

 

شرايط سني

شرط سني تحصيل در مقاطع مختلف متفاوت است؛ مثلا در مقطع کارشناسي سن خاصي تعيين نشده اما اگر اختلاف زماني زيادي از آخرين مدرک تحصيلي شما تا روز اپلاي وجود داشته باشد، بايد توجيه و توضيح قانع کننده‌اي در اين باره ارائه دهيد. اگر براي ارشد قصد اپلاي داريد، نبايد از فارغ التحصيليتان بيش از ? سال گذشته باشد و در نهايت براي دکترا، محدوديت سني وجود ندارد.

 

سطح زبان

همانگونه که گفته شد براي تحصيل در مقطع کارشناسي نيازي به مدرو آيلتس نيست اما براي ارشد و دکترا بايد آيلتس حداقل ? داشته باشيد. براي برخي رشته‌ها در برخي دانشگاه‌ها هم نياز به تسلط بر زبان فرانسوي داريد.

 

شرط تمکن مالي

براي اپلاي تحصيلي کانادا، بايد هزينه‌ي يک سال زندگي که حدود ?? هزار دلار است را در حساب خود داشته باشيد. البته اين مبلغ کافي نيست و از آنجايي که ايران از کشورهاي پرريسک محسوب مي‌شود، گردش مالي و ديگر مدارک شما نيز توسط سفارت مورد بررسي قرار مي‌گيرد تا اطمينان حاصل شود که توانايي اقتصادي براي تمکن مالي خود و همراهتان را داريد.

 

اخذ تاييديه

براي اقدام به مهاجرت تحصيلي به کانادا، بايد از يک دانشگاه معتبر تاييديه بگيرير. از طرفي پيش از اقامت موقت، بايد تعهد بدهيد که پس از اتمام تحصيل، اين کشور را ترک خواهيد کرد.

 

شرايط بورسيه تحصيلي در کانادا

از آنجايي که هزينه‌هاي تحصيل و زندگي در کانادا بسيار بالاست، اکثر افراد در وهله‌ي اول به دنبال کسب بورسيه هستند البته فاند تحصيلي به هر کسي تعلق نميگيرد و در هر مقطع دانشگاهي، شرايط خاصي دارد؛

گرفتن بورسيه تحصيلي در کانادا براي ليسانس، در ابتداي امر غيرممکن است و در بهترين حالت، بهتر است به کانادا مهاجرت تحصيلي کرده و بعد از دو الي سه ترم متوالي با ارائه‌ي نمرات بالا، دانشگاه را براي بورسيه، متقاعد کنيد.

تحصيل رايگان در کانادا براي فوق ليسانس، با ارائه‌ي رزومه‌ي تحصيلي قوي ممکن است و البته اين بورسيه در قبال فعاليت‌هاي پژوهشي و تحقيقاتي که براي دانشگاه انجام مي‌دهيد به شما اعطا ميگردد.

در مقطع دکترا هم شرايط با مقطع قبلي يکسان است اما فعاليتي که بايد در قبال بورسيه شدن انجام دهيد تدريس به عنوان استاديار (TA) در دانشگاهست. هر چه مقطع بالاتر باشد، مبلغ فاندي که براي بورسيه شدن به شما تعلق مي‌گيرد بالاتر است.

  

رشته‌هاي پرطرفدار کانادا

هر دانشگاه و کشوري، در يک سري رشته‌هاي تحصيلي پيشرو و زبانزد است و نيا بازارکار به آن‌ها گسترده‌تر مي‌باشد. در کانادا به ترتيب رشته‌هاي زير از محبوبيت و اعتبار بيشتري برخوردارند؛

 • علوم مديريتي
 • مهندسي نفت و شيمي
 • اقتصاد
 • روانشناسي
 • زمين شناسي
 • مهندسي نرم افزار
 • مديريت کسب و کار
 • پزشکي و داروسازي
 • مهندسي عمران
 • مهندسي مکانيک

 

هزينه‌ي تحصيل در کانادا

قبل از اپلاي تحصيلي کانادا، بهتر است اطلاعات مناسبي درباره‌ي شهريه‌ي دانشگاه‌هاي کانادا به دست آوريد. دانشگاه‌هاي کانادا به نسبت سطح علمي و امکاناتي که دارند، شهريه‌ي معقولتري در مقايسه با آمريکا و انگلستان دريافت مي‌کنند.هزينه‌ي تحصيل در کانادا، به استان، دانشگاه و رشته‌ي تحصيلي بستگي دارد؛ اطلاعات جدول ذيل تنها به صورت ميانگين و تقريبي مطرح شده است:

 

 

مقطع تحصيلي

حداقل شهريه

حداکثر شهريه

ليسانس

22000$

66000$

فوق ليسانس

9000$

63000$

 

 

از آن جايي که شهريه‌ي مقطع دکترا فرد به فرد متفاوت است و اختلاف زيادي را شامل مي‌شود، نميتوان به راحتي براي آن سقف و کفي تعيين کرد.

 

هزينه‌هاي زندگي در کانادا

همانطور که ميدانيد، کانادا کشوري گران شناخته شده که هزينه‌هاي روزمره‌ي آن بالاست. همين مسئله ممکن است باعث نگراني شما براي مخارج دوران دانشجويي شود. جدول زير به شما کمک مي‌کند تا بتوانيد هزينه‌هاي ماهيانه دانشجويي در کانادا را براي خود تخمين بزنيد.

 

 

عنوان

هزينه حدودي

اجاره ماهيانه آپارتمان تک خواب

915$

خوراک روزمره

280$

حمل و نقل

88$

بيمه درمان

40$

کتاب و جزوه

35$

تفريحات

60$

 

 

ميانگين درآمد به تفکيک شغل در کانادا

علي رغم مواردي که در ? تيتر قبلي به آن اشاره شد، لازم است بدانيد که درآمد مشاغل مختلف در کانادا بالاست و در اکثر مواقع کفاف يک زندگي با امکانات عالي را مي‌دهد.

در رابطه با درآمد کار دانشجويي لازم به ذکر است که به عنوان دانشجو تنها اجازه‌ي ?? ساعت کار کردن را داريد که کار کردن خارج از حوزه‌ي دانشگاه، نيازمند شرايط خاصي است؛ حقوق کار ساعتي دانشجويان بين ?? الي ?? دلار است. در ضمن co op يا همان دوره کارآموزي براي دانشجويان کانادا شامل دريافت حقوق مي‌شود.

Source: golchin-immigration.com

 

[ پنجشنبه 4 خرداد 1402 ] [ 19:06 ] [ کاووسی فر ]
[ ]

مشخصات و ويژگي هاي گياه دارويي اورگانو

مشخصات و ويژگي هاي گياه دارويي اورگانو

پونه کوهي نوعي داروي گياهي است که مي‌توان به‌عنوان يک آنتي‌بيوتيک قوي از آن استفاده کرد، اين پونه با پونه‌هاي معمولي متفاوت بوده و بعنوان ضد عفونت هاي ميکروبي و قارچي شناخته‌شده است؛ اورگانو داراي برگ هاي ريز است که عطر و بوي تند و طعم قوي به انواع غذاها و خورش ها مي بخشد و يکي از گياهان پرمصرف در سراسر جهان است که اغلب در غذاهاي مديترانه اي و مکزيکي يافت مي شود.

مردم در همه جاي جهان از پونه کوهي به عنوان يک مکمل غذايي استفاده مي‌کنند و با توجه به فوايد درماني اورگانو از آن به عنوان يک روغن معطر دارويي بهره مي‌برند؛ هزاران سال است که از اين گياه براي طعم دادن به غذاها و معالجه انواع بيماري‌ها استفاده مي‌شود، ادويه اورگانو در رژيم غذايي مردم مديترانه وجود داشته است؛ يوناني‌ها و رومي‌ها اين گياه را عامل شادي و خوشحالي مي‌دانستند.

مشخصات گياهشناسي اورگانو

شما عزيزان حتي ميتوانيد خودتان نيز در منزل اقدام به کاشت گياه اورگانو نماييد و از عطر و بو و خواص درماني بيشمارش نهايت لذت و استفاده را ببريد! درصورتيکه قصد کاشت و پرورش پونه کوهي را داريد، اين آموزش را به شما پيشنهاد ميکنيم.

 

 

آشنايي با خواص دارويي شگفت انگيز اورگانو

اورگانو حاوي ترکيبات قدرتمند آنتي‌اکسيدان‌ي به نام هاي تيمول، کارواکرول، ليمونن، ترپينن، اوسيمن و کاريوفيلن است، که منشأ درماني و ويژگي هاي ضد باکتريايي و ضد قارچي دارند؛ اين گياه فوق‌العاده داراي ارزش غذايي بسيار بالايي است، بطوري‌ که در اين گياه مواد مغذي مانند فيبر، پيروکسيدين، ويتامين ث، ويتامين آ، ويتامين کا و عناصري مانند آهن، کلسيم، منيزيم، منگنز و پتاسيم و اسيدهاي چرب امگا ? به‌ وفور يافت مي‌شود.

تحقيقات جديد همچنين فوايد درماني اورگانو را تأييد کرده و نشان داد که اين گياه پرخاصيت، خواص ديگري نيز دارد. خواص اورگانو که در تحقيقات اثبات شده مواردي مثل رفع التهاب، تنظيم قند و چربي خون و مبارزه با سرطان است.

https://troykgau88888.oneworldwiki.com/5310786/بهترين_بذرهاي_گل

https://josuelicx01000.plpwiki.com/5337120/بهترين_بذرهاي_گل

https://rowanabkd95162.eveowiki.com/36153/بهترين_بذرهاي_گل

https://troylomh44444.salesmanwiki.com/8167200/بذرهاي_گل_هاي_زينتي

 

[ دوشنبه 25 ارديبهشت 1402 ] [ 9:22 ] [ کاووسی فر ]
[ ]

بررسي کامل مشخصات خودروي بوگاتي شيرون هرمس

مشخصات فني بوگاتي شيرون هرمس + بررسي آن

 

بوگاتي يکي از معروف ترين و گران ترين برندهاي خودرو در سراسر جهان است. اين شرکت پس از واگذاري مالکيت به فولکس واگن، محصولات خود را با نام هاي ويرون و شيرون عرضه کرد. البته اين دو مدل در طرح هاي مختلف و شکل هاي متفاوت ارائه مي شوند.

 

تا قبل از رونمايي از Lavitor Noire و Divo در نمايشگاه خودروي ژنو 2019، بوگاتي Lavator به عنوان گران ترين خودروي صفر کيلومتر جهان شناخته مي شد. البته هنوز کامل نشده و گفته مي شود بوگاتي در سال 2021 آن را به مالک مجلل خود مي دهد.

 

معروف ترين ماشين سوپر اسپرت دنيا

 

شيرون سريع ترين و قدرتمندترين خودروي سوپر اسپرت تاريخ بوگاتي است. طراحي پيشرفته، فناوري نوآورانه، ظاهر و عملکرد عالي آن را به شاهکاري منحصر به فرد از فرم و فناوري تبديل کرده است. از سوي ديگر، هرمس، توليدکننده جهاني محصولات لوکس، چند سالي است که پا به عرصه وجود گذاشته است.

اين مبحث در مجله تکنولوژي و خودروي نيوان تک به خوبي توضيح داده شده است.

 

هرمس يک توليد کننده کالاهاي لوکس مستقر در فرانسه است. اين برند بارها در مطالعات مختلف به عنوان با ارزش ترين برند جهان مورد ارزيابي قرار گرفته و رتبه بندي شده است. در حال حاضر، طيف گسترده محصولات تجاري هرمس شامل کالاهاي چرمي، عطرها و پوشاک است. دسته کالاهاي چرمي و جواهرات بزرگترين منبع درآمد اين شرکت است. و لباس، ابريشم و پارچه وجود دارد.

 

امروزه اين برند با 307 فروشگاه در سراسر جهان، در سراسر آمريکا، روسيه و آسيا فعاليت مي کند. همچنين بيش از 13000 کارمند دارد. يکي از بزرگترين توليدکنندگان کالاهاي لوکس در جهان است. اين درآمد از 6.6 ميليارد دلار و سود از 2.3 ميليارد دلار در سال 2017 فراتر رفت.

 

همچنين با توجه به اظهارات مدير کل، کالاها به صورت دستي و حاصل تلاش صنعتگران و هنرمندان اين شرکت توليد مي شود که نشان از کيفيت ساخت و منحصر به فرد بودن محصولات آن دارد. به عنوان مثال، روسري ابريشم از ابريشم خالص ساخته مي شود که توسط مزارع هرمس در برزيل توليد مي شود.

 

بوگاتي شيرون هرمس نتيجه يک همکاري عالي است

 

يک همکاري قوي بين هرمس پاريس و بوگاتي مولشيم ايجاد شد. اين بهترين ترکيب هنر و قدرت است. ترکيب بوگاتي شيرون معروف و هرمس زيبا بهترين انتخاب است. در نهايت اين همکاري منجر به توليد بوگاتي شيرون هرمس شد.

مطمئنا حاصل همکاري فوق العاده دو تا از بزرگترين برندهاي لوکس دنيا محصولي بي نظير خواهد بود. بهترين گزينه براي طراحي يک خودروي فوق لوکس، بوگاتي و هرمس هستند.

 

همکاري هرمس و بوگاتي به سال‌ها قبل برمي‌گردد

 

اين اولين بار نيست که دو شرکت فرانسوي با هم ملاقات مي کنند. قبل از جنگ جهاني اول، اتوره بوگاتي (موسس شرکت) کارگاه هاي دکوراسيون را براي اميل هرمس، پسر بنيانگذار هرمس، سفارش داد. با اين حال، اين دستور تا سال 1920 اجرا نشد. او حتي با اميل هرمس براي ايجاد چندين مورد لوکس مانند چمدان سفارشي اولين بوگاتي رويال همکاري کرد. اين اولين همکاري دو شرکت لوکس فرانسوي بود.

 

سال ها بعد، در سال 2008، اولين بوگاتي هرمس توليد شد. و آن بوگاتي ويرون Fbg بود. نه تنها چمدان، بلکه فضاي داخلي اين خودرو نيز توسط هرمس ساخته شده است. اين همکاري در سال 1395 صورت گرفت و همکاري اين دو شرکت در زمينه هاي زير انجام شد:

 

1- توليد کيف هاي چرمي در سال 1920م

 

2- بوگاتي ويرون هرمس 2008

 

3- بوگاتي شيرون هرمس 2016

 

داستان بوگاتي شيرون هرمس

 

داستان با مانه خوشبين، ميلياردر جهاني آغاز مي شود که به دليل علاقه اش به برندهاي فرانسوي هرمس و بوگاتي، سفارش ماشين مي دهد. Khosbein براي گرد هم آوردن اين دو شرکت متحد شد و يک نسخه ويژه بوگاتي Chiron Hermes را براي خود انتخاب کرد. اين طرح براي سال 2016 برنامه ريزي شده است.

 

به گفته Optimist، ساخت بوگاتي شيرون هرمس 4 سال طول کشيد. باورش سخت است که اين مدت طول کشيد تا بوگاتي شيرون تنها نشانه اي از سفارشي سازي داشته باشد. البته، هرمس نمي تواند عجله در اين پروژه داشته باشد.

دليل اصلي تاخير در ساخت خودرو اميدوار بودن ماني است. زيرا هيچ چيز معمولي و ساده اي براي حل اين کل خوشمزه وجود ندارد. قبل از اينکه بوگاتي شيرون هرمس را بسازند، رنگ‌هاي کرم، نقره‌اي و حتي قهوه‌اي را براي ماني خوش‌حال ارائه کردند. تا زماني که به تصوير سفيد و شاداب مورد نظر برسند.

 

خودروهاي منحصر به فرد سانگوئن بايد مطابق با سليقه و ميل او باشند. او مي گويد که يک Chiron زيبا، ساده و در عين حال مجلل مي خواست و اين چيزي بود که به دست آورد. او براي نشان دادن وسواس خودش در انتخاب ماشين هايش مي گويد: اخيراً يک Chiron Super Sport 300+ به او پيشنهاد شده است. اما به نظر او به اندازه کافي منحصر به فرد نبود.

پروژه سفارشي سازي بوگاتي شيرون هرمس

 

تنها يک نسخه از Chiron در جهان وجود دارد. Chiron که کاملا انحصاري است و فقط براي تي طراحي شده است.

تنها يک نسخه از Chiron در جهان وجود دارد. Chiron، کاملا انحصاري و فقط براي سانگوئين Manny طراحي شده است، سفيد با بوم برجسته Hermès است. مي توانيد طرح اسب را روي پارچه درجه يک در سراسر کابين ببينيد.

 

بوگاتي شيرون هرمس اديشن، ساخته اي منحصر به فرد، متعلق به يک ايراني است. ماشيني که خوشبين آن را Journey مي نامد. سفر در سال 2016 آغاز شد.

 

نشان هرمس روي بدنه و کابين بوگاتي شيرون

 

در نگاه اول، بوگاتي خوش بينانه مانند يک بوگاتي شيرون سفيد معمولي به نظر مي رسد. طراحي نعل اسبي در نقاط خودرو آن را منحصر به فرد کرده است. اين دستگاه با مردم صحبت مي کند و مي گويد من يک کپي از هرمس هستم.

قسمت هاي پارچه داخلي با طرح اسب هرمس طراحي شده است. علامت يکي بودن اين خودرو و همچنين نام هرمس به خط فرانسوي به زيباترين شکل در قسمت هاي مختلف خودرو از جمله درب ها ديده مي شود.

 

بر خلاف ساير نسخه هاي Chiron، اسپويلر عقب نيز با طرح اسب هرمس چاپ شده است. اسپويلر عقب کاملاً در فضاي داخلي Chiron Hermes قرار مي گيرد.

بوگاتي شيرون هرمس همچنين با مجموعه اي از چمدان ها و کيف هاي سفارشي هرمس عرضه مي شود. يکي از تاثيرات هنري اين دستگاه توري، جلوپنجره کفي شکل است. ويژگي مشابه تمام محصولات بوگاتي. توري نعل اسبي در طرح بسيار ظريف مينياتوري H ساخته شده است.

 

https://trello.com/u/mertieburt1

https://www.diigo.com/user/mertieburt1

https://www.blogtalkradio.com/mertieburt1

https://visual.ly/users/mertieburt1/portfolio

https://infogram.com/untitled-chart-1hxj48pdzj05q2v?live

https://slides.com/mertieburt1

https://500px.com/p/mertieburt1?view=photos

https://www.mapleprimes.com/users/MertieBurt1

 

 

 

برچسب ها: بررسی,کامل,مشخصات,خودروی,بوگاتی,شیرون,هرمس,
[ يکشنبه 27 فروردين 1402 ] [ 10:45 ] [ کاووسی فر ]
[ ]

آموزش جامع ارتقاء نرم افزاري و سخت افزاري لپ تاپ

اگر با دنياي کامپيوتر و لپ تاپ آشنا باشيد، به راحتي متوجه خواهيد شد که در صورت نياز مي توانيد کيس و کامپيوتر خود را ارتقا دهيد، اما سوال مهمي که اغلب پرسيده مي شود اين است که آيا مي توان لپ تاپ را ارتقا داد؟ يا چگونه لپ تاپ خود را ارتقا مي دهيد؟ بسياري از مردم مي خواهند با يک لپ تاپ کار کنند اما در عين حال ويژگي هاي آن را ارتقا دهند، در اين راهنما مي خواهيم به اين موضوع بپردازيم. ممکن است فکر کنيد که وقتي لپ‌تاپمان خراب شد بايد آن را ارتقا دهيم، اما اصلاً اينطور نيست.

 

 

به طور کلي چند راه براي ارتقاء لپ تاپ وجود دارد؟

 

لپ تاپ خود را ارتقا دهيد

ارتقاء نرم افزار لپ تاپ

 

لپ تاپ در چه مواردي ارتقا مي يابد؟

 

کامپيوترهاي لپ تاپ به دلايل مختلفي ارتقا مي يابند و هرکسي دليل خاصي براي ارتقاي لپ تاپ خود دارد. با اين حال، همانطور که از نام آن پيداست، اين کار با هدف بهبود عملکرد لپ تاپ انجام مي شود. لپ تاپ ها هميشه به صورت از پيش ساخته شده در دسترس کاربران قرار مي گيرند، يعني نمي توانيد قطعات آن را مانند يک کامپيوتر خانگي کنار هم قرار دهيد و با اين ترفند کامپيوتر دلخواه خود را به دست آوريد. البته براي کسب اطلاعات بيشتر مي توانيد مقاله شروع نشدن کامپيوتر را مطالعه کنيد. داراي محدوديت اندازه هستند و همچنين ابعاد آنها روز به روز در حال کاهش است.

 

اين امر مونتاژ لپ تاپ را بسيار پر ريسک و تقريبا غيرممکن مي کند و بايد لپ تاپ با مشخصات کارخانه اي خريداري کنيد. اما خبر خوب اين است که با وجود اين محدوديت هاي ساخت، مي توانيد سخت افزار لپ تاپ را با چند ترفند ارتقا دهيد تا به عملکرد دلخواه خود برسيد. البته براي اطلاعات بيشتر مي توانيد مقاله نحوه استفاده از گوگل ترنسليت را مطالعه کنيد. بنابراين، اگر به دليل کمبود بودجه يا دلايل ديگر مجبور به خريد يک لپ تاپ ارزان قيمت هستيد، نگران نباشيد زيرا مي توانيد در اسرع وقت سخت افزار آن را ارتقا دهيد.

 

چه قطعات لپ تاپ را مي توان ارتقا داد؟

 

مي توانيد قطعات سخت افزاري لپ تاپ خود را ارتقا دهيد اگر:

 

1- هارد لپ تاپ خود را ارتقا دهيد

 

رم داخلي يا هارد ديسک را اغلب مي توان با هارد ديسک هاي با ظرفيت بزرگتر يا حتي حافظه SSD جايگزين کرد. اين ويژگي سرعت لپ تاپ شما را تا حد زيادي افزايش مي دهد و مي توانيد در کمترين زمان برنامه هاي فشرده يا يک سري فعاليت هاي محاسباتي طولاني مدت را اجرا کنيد. از آنجايي که ارتقا به حافظه SSD گزينه بسيار بهتري است، مراحل ارتقا هارد ديسک به SSD را توضيح خواهيم داد:

 

بررسي کنيد که آيا هارد ديسک لپ تاپ شما قابل ارتقا است يا خير:

 

اگر لپ تاپ شما داراي پنل قابل جابجايي است و به قطعات داخلي آن دسترسي داريد، فرد خوش شانسي هستيد که مي توانيد هارد لپ تاپ خود را در چند مرحله ارتقا دهيد. در غير اين صورت، بهتر است با خدمات مجاز لپ تاپ خود تماس بگيريد و از آنها بخواهيد که به شما در ارتقاي هارد ديسک کمک کنند.

 

حافظه SSD مناسب را براي دستگاه خود انتخاب کنيد:

 

اولين چيزي که قبل از تهيه SSD بايد در نظر بگيريد اندازه و ظاهر درايو است. اکثر لپ تاپ ها از درايوهاي 2.5 اينچي استفاده مي کنند، در حالي که برخي از لپ تاپ هاي فوق قابل حمل داراي درايوهاي 1.8 اينچي هستند. علاوه بر اندازه کلي، هر ديسک داراي ضخامت خاصي است که بايد در نظر گرفته شود. بنابراين، قبل از خريد حافظه SSD، مطمئن شويد که حافظه انتخاب شده براي لپ تاپ شما مناسب است. براي اين کار بايد به دفترچه راهنماي لپ تاپ خود مراجعه کنيد يا با جستجوي نام آن در گوگل از اندازه داخلي دستگاه خود مطلع شويد. البته براي اطلاعات بيشتر مي توانيد مقاله نرم افزار آموزش زبان را مطالعه کنيد.

بعد از اينکه اندازه مناسب را پيدا کرديد، وقت آن است که ظرفيت ذخيره سازي خود را انتخاب کنيد. شما بايد حافظه اي با قدرت کافي براي ذخيره پارتيشن هاي ويندوز خود انتخاب کنيد. يک SSD 240 گيگابايتي معمولاً براي استفاده معمولي مناسب است.

 

ارتقاء هارد ديسک

هارد ديسک فعلي خود را براي تعويض آماده کنيد:

 

با انتخاب فضاي ذخيره سازي مناسب، بايد هارد ديسک موجود خود را براي جايگزيني و پشتيبان گيري از فايل هاي مهم خود آماده کنيد. به اين ترتيب در صورت بروز مشکل، اطلاعات شما در امان خواهد بود. از آنجايي که ممکن است ظرفيت هارد بيشتر از SSD جديد باشد، بهتر است فايل هاي حجيم و بدون استفاده را از روي هارد پاک کنيد تا در حجم جديد فضاي اضافي را اشغال نکنند.

 

يک حافظه SSD را وصل کنيد:

 

براي اين کار به يک آداپتور يا آداپتور USB-SATA نياز داريد تا بتوانيد حافظه را قبل از قرار دادن آن در لپ تاپ پيکربندي کنيد. براي انجام تنظيمات ابتدا بايد حافظه جديدي را در دستگاه خود قرار دهيد، اين کار معمولاً با اتصال به لپ تاپ به صورت خودکار انجام مي شود، اما اگر نام درايو حافظه را نمي بينيد، در قسمت جستجوي ويندوز، مديريت ديسک را تايپ کنيد. و در اين قسمت Create and format پارتيشن هاي هارد ديسک را انتخاب کنيد. پس از انجام اين کار، بايد فضاي ذخيره سازي SSD جديد را تحت نام هارد ديسک فعلي خود تحت نام SSD جديد در بخش مديريت ديسک ببينيد. اگر پيغام Not Formatted را در کنار نام درايو جديد مشاهده کرديد، روي آن کليک راست کرده و Format Drive را انتخاب کنيد.

 

 

https://www.behance.net/mertieburt

https://mertieburt1.livejournal.com/profile

https://www.twitch.tv/mertieburt1

https://www.openstreetmap.org/user/MertieBurt1

https://www.tripadvisor.com/Profile/mertieb2023

https://www.4shared.com/u/thoJtTP-/MertieBurt1.html

https://www.indiegogo.com/individuals/31526615

https://www.mixcloud.com/MertieBurt1/

 

 

 

 

برچسب ها: آموزش,جامع,ارتقاء,نرم,افزاری,و,سخت,افزاری,لپ,تاپ,
[ يکشنبه 27 فروردين 1402 ] [ 10:15 ] [ کاووسی فر ]
[ ]

بهترين روش يادگيري زبان فرانسه در منزل

بهترين روش يادگيري زبان فرانسه در منزل

b2_zdw.png

بهترين روش يادگيري زبان فرانسه در منزل

بهترين روش يادگيري زبان فرانسه در منزل

بهترين روش يادگيري زبان فرانسه، روش يادگيري در منزل است. مزيت اين روش سادگي و جذابيت يادگيري در محيطي است که شما در آن احساس راحتي مي‌کنيد. شما مي‌توانيد روي صندلي راحتي خود بنشينيد و با سرعت دلخواه خودتان زبان فرانسه را ياد بگيريد.
يکي ديگر از مزيت‌هاي اين روش، شخصي بودن شيوه‌هاي يادگيري و انعطاف بالاي برنامه‌ي آموزشي است.  شما مي‌توانيد با توجه به علايق، توانايي‌ها و نقاط ضعف و قوت خود برنامه و مواد آموزشي خود را انتخاب کنيد. در اين روش شما نه نيازي به کلاس يا معلم خصوصي داريد و نه نياز داريد که از خانه خارج شويد.
قبل از اينکه به توضيح شيوه‌هاي يادگيري فرانسه در منزل بپردازيم، به اين سوال جواب مي‌دهيم که چرا اين روش بهترين روش براي يادگيري زبان فرانسه است.

 

مراحل يادگيري زبان فرانسه در منزل

نکات و توضيحات مربوط به هر مرحله به شما کمک مي‌کنند به بهترين نحو روند يادگيري خود را برنامه‌ريزي کنيد و در کوتاه‌ترين مدت شاهد پيشرفت چشمگيري باشيد.

 

بهترين روش يادگيري زبان فرانسه در منزل

يک برنامه‌ي روزانه‌ي يادگيري زبان تهيه کنيد

اين نکته بسيار بديهي به نظر مي‌رسد چون مي‌دانيم که مطالعه‌ي منظم و طبق برنامه باعث موفقيت در يادگيري مي‌شود.

مساله اين است که در تهيه‌ي برنامه‌ي روزانه‌ي يادگيري زبان فرانسه در منزل، مواردي متعددي خارج از تصور شما حائز اهميت هستند که بايد به آنها توجه کنيد. بحث تنها بر سر انتخاب زماني براي مطالعه نيست، گرچه اين مورد اهميت زيادي دارد که در ادامه به آن مي‌بردازيم.
اولين گام اين است که فضايي از خانه را به يادگيري زبان اختصاص دهيد. ممکن است پشت ميز تحرير تمرکز بيشتري داشته باشيد، ممکن است کنار يک پنجره با نور طبيعي يا در اتاق پذيرايي احساس راحتي کنيد. از اين حيث، بهترين شيوه‌ي يادگيري در منزل براي هر شخص متفاوت خواهد بود.
مهم‌ترين نکته در انتخاب فضاي مناسب براي يادگيري زبان در منزل اين است که مکاني را انتخاب کنيد به بتوانيد در آن تمرکز داشته باشيد. پس فاصله‌ي خود را از تلويزيون يا فضاهاي پر سر و صدا حفظ کنيد.
نکته‌ي ديگر حفظ استمرار و تداوم در برنامه‌ي يادگيري است. پس لازم به است به صورت واقع‌بينانه تعداد ساعاتي را که مي‌توانيد روزانه به يادگيري زبان فرانسه اختصاص دهيد تعيين کنيد.
با توجه به برنامه و مشغوليت‌هاي خود تعداد ساعاتي را که مي‌توانيد در طول روز صرف يادگيري کنيد مشخص کنيد تا بعداً عقب ماندن از برنامه باعث دلسردي‌تان نشود.
در مرحله‌ي بعد بايد ساعات مشخصي از روز را که مي‌توانيد با تمرکز به مطالعه‌ي دروس خود بپردازيد تعيين کنيد. تعيين ساعات مطالعه به راندمان يادگيري شما در ساعات مختلف شبانه‌روز بستگي دارد. اما بايد تلاش کنيد اين زمان‌ها را تغيير ندهيد تا نظم يادگيري شما به هم نخورد.
به ياد داشته باشيد که يادگيري زبان فرانسه در خانه قرار نيست بيش از اندازه راحت باشد. پس واقع‌بين باشيد و ساعاتي را که در آن مشغول استراحت يا تفريح و چک کردن گوشي خود هستيد براي يادگيري انتخاب نکنيد. همچنين ساعات خستگي پس از کار براي يادگيري مناسب نيستند.

 

بهترين روش يادگيري زبان فرانسه در منزل

سخن نهايي در مورد بهترين روش يادگيري زبان فرانسه در منزل

يادگيري زبان جديد، يعني قدم گذاشتن به يک دنياي کاملا ناآشنا و عجيب‌و‌غريب، اما اين نبايد شما را بترساند! هر کاري، راهي دارد. تسلط بر يک زبان جديد، آن‌قدرها هم سخت نيست. اگر روش درستي در پيش بگيريد، مي‌توانيد هر زباني را به بهترين نحو ممکن ياد بگيريد. يکي از زبان‌هاي شيرين و پُرکاربردي که بسياري از مردم به‌عنوان زبان دوم انتخاب مي‌کنند، زبان فرانسوي است. ما در وبسايت پروان اکادمي رويکردي جديد را براي يادگيري زبان فرانسه در خانه ارائه مي‌دهيم. اگر مصمم هستيد که زبان فرانسوي را ياد بگيريد، با مشاوران ما در تماس باشيد و پکيج هاي پروان اکادمي را تهيه نماييد تا تأثير فوق‌العاده‌ي آنها را روي نحوه‌ي صحبت کردن‌تان ببينيد.

 

 

برچسب ها: بهترین,روش,یادگیری,زبان,فرانسه,در,منزل,
[ چهارشنبه 23 فروردين 1402 ] [ 9:11 ] [ کاووسی فر ]
[ ]

مدت زمان يادگيري زبان اسپانيايي

مدت زمان يادگيري زبان اسپانيايي

b10_y0w2.png

مدت زمان يادگيري زبان اسپانيايي

مدت زمان يادگيري زبان اسپانيايي

مدت زمان يادگيري زبان اسپانيايي - آموزش و يادگيري زبان اسپانيايي چقدر طول مي کشد؟ چه فاکتورهايي در آموزش زبان اسپانيايي تاثير گذار مي باشند؟ با خواندن اين مقاله مي توانيد پاسخ سوالات خود را بيابيد. اغلب زبان آموزاني که مي خواهند به آموزش زبان اسپانيايي بپردازند، نخستين سوالي که در ذهن آن ها نقش مي بندد اين است که يادگيري زبان اسپانيايي چقدر طول مي کشد؟ در طول روز براي آموزش اين زبان چقدر زمان بايد اختصاص داد؟ در حقيقت پاسخي براي اين سوال وجود ندارد، بلکه تنها به زبان آموز بستگي دارد.
بر طبق تحقيقات انجام شده آموزش و يادگيري زبان اسپانيايي به ??? ساعت نياز دارد يعني هر شخص بايد در طول روز حداقل ? ساعت را به يادگيري اختصاص دهد. در اين مقاله قصد داريم شما را با عواملي که بر روي مدت زمان يادگيري زبان اسپانيايي تاثير گذار هستند، آشنا سازيم. پس در ادامه با ما همراه باشيد.

منظور از يادگيري زبان به صورت روان و سليس چيست؟

هنگامي که مي گوييد قصد يادگيري زبان اسپانيايي را داريد، يعني در واقع مي خواهيد آن را به شکلي روان و سليس بياموزيد. اينگونه به نظر مي رسد که هر کسي يک تعريف خاصي از روان بودن دارد، اما در کل مي توان آن را در دو سطح مختلف خلاصه نمود:

مکالمه روان

 • در اين حالت شما قادر هستيد حدود ??% از مواردي که درباره موضوعات روزمره مي شنويد يا مي خوانيد را درک کنيد. اما خيلي از موضوعات پيچيده يا فني را متوجه نخواهيد شد، ولي مي توانيد کليات آنچه که اتفاق مي افتد را درک کنيد.
 • شما به آساني و با سرعت عادي مي توانيد با ديگران مکالمه يک يه يک داشته باشيد و معمولاً مي توانيد در مورد موضوعات مختلف، ايده هاي خود را بدون فکر کردن بيش از حد و تکرار کردن کلمات به اشتراک بگذاريد.
 • در اين حالت تلفظ شما واضح و دقيق بوده و براي بومي زبانان به راحتي قابل درک است.

تسلط در سطح بومي

 • در اين سطح از يادگيري، بدون در نظر گرفتن موضوع، مي توانيد ??-???% از هر آنچه را که مي شنويد و مي خوانيد را درک کنيد. اين موارد مي تواند شامل همه جوک ها و عبارات فرهنگي گردد.در اين سطح شما مي توانيد نظر خودتان را در گروه هايي که شامل بومي زبانان است، به راحتي ابراز کنيد. همچنين قادر به بيان احساسات و معاني ظريف به طور دقيق خواهيد بود.
 • همچنين تلفظ تان عالي بوده و امکان برقراري يک مکالمه ? ساعته با فردي که زبان مادري اش اسپانيايي است برايتان ميسر خواهد بود، به گونه اي که او حتي متوجه نخواهد شد که زبان مادري تان اسپانيايي نيست.

 

مدت زمان يادگيري زبان اسپانيايي

هنگامي که مي گوييد قصد يادگيري زبان اسپانيايي را داريد، يعني در واقع مي خواهيد آن را به شکلي روان و سليس بياموزيد. از نظر موسسه زبان آموزان پيشرو، اکثر افرادي که تمايل به يادگيري زبان اسپانيايي دارند بايستي هدفشان تسلط يافتن بر مکالمه باشد، چرا که اين امر براي همگان دست يافتني است.
تسلط بر مکالمه به شما اين امکان را مي دهد که از بيشتر مزاياي صحبت کردن به زبان اسپانيايي، همچون سفر کردن به يک کشور اسپانيايي زبان، برقراري ارتباط با افراد و همچنين صحبت در محيط کار بهره مند گرديد. صادقانه بگوييم، بيشتر مردم هرگز به “تسلط در سطح بومي” دست نخواهند يافت، زيرا که لازمه رسيدن به چنين جايگاهي تلاش زيادي را مي طلبد.

 

مدت زمان يادگيري زبان اسپانيايي

 

يادگيري زبان اسپانيايي با پروان آکادمي

بر طبق پژوهش هاي انجام شده توسط کارشناسان زبان اسپانيايي بهترين راه براي آموزش و يادگيري اين زبان، تدريس خصوصي زبان اسپانيايي است. آموزشگاه پروان آکادمي با بيش از ?? سال سابقه درخشان در حوزه تدريس خصوصي زبان اسپانيايي و با بهره گيري از اساتيد فوق حرفه اي داخلي و خارجي کلاس هاي تدريس خصوصي زبان اسپانيايي را به بهترين شکل ممکن برگزار مي کند. کلاس هاي تدريس خصوصي زبان پروان آکادمي شامل، کلاس هاي مکالمه زبان اسپانيايي، کلاس هاي گرامر زبان اسپانيايي، کلاس هاي خصوصي زبان اسپانيايي ويژه سفر، مهاجرت و کار مي باشد.
اگر قصد داريد زبان اسپانيايي را به صورت اصولي و کاملا تضميني ياد بگيريد همين حالا در کلاس هاي تدريس خصوصي زبان اسپانيايي پروان آکادمي شرکت کنيد. براي شرکت در اين کلاس ها کافي است که با يکي از شماره هاي زير تماس حاصل کنيد و راهنمايي هاي و مشاوره هاي لازم را در جهت ثبت نام و يادگيري اين زبان دريافت کنيد.

 

برچسب ها: مدت,زمان,یادگیری,زبان,اسپانیایی,
[ چهارشنبه 23 فروردين 1402 ] [ 8:42 ] [ کاووسی فر ]
[ ]

بهترين چسب سنگ ايراني درجه يک

بهترين چسب سنگ  ايراني درجه يک

 

يکي از علت هاي استفاده انسان از ساختمان در موارد مختلف دوري از خطرات و زنده ماندن است. با زندگي و انجام فعاليت هاي مختلف در مکاني پوشيده و امن از انواع بيماري ها، سرما، گرما، دزدها، حيوانات و خطرات ديگر در امان هستيد. حال تصور کنيد مکان امن شما ديگر امن محسوب نشود. خود آن نيز توسط عوامل تخريب و ويروس هاي ساختماني  مانند رطوبت در خطر باشد. مي توانيد در ساختماني که امکان دارد تخريب شود زندگي کنيد؟ کار کنيد؟ با خيال راحت خريد انجام دهيد؟

در ساختمان سازي و معماري عايق بندي اصولي از اهميت بالايي برخوردار بوده، متريال متنوعي براي انجام اين عمل مهم وجود دارند. چرا اين اعمال را انجام مي دهند؟ اسکلت ساختمان به شکل کلي از بتن ساخته مي شود. بتن يکي از متريال بسيار مقاوم و مستحکم به حساب مي آيد. همچنين جزء مصالح پرکاربرد ساخت و ساز در جهان بوده و هست. بتن ولي به مرور زمان رطوبت را جذب مي کند. رطوبت جذب شده نيز با افزايش حجم به تدريج باعث ترک برداشتن و در آخر تخريب سازه مي شود. درست است که مستحکم و مقاوم است، ولي مراقبت مي خواهد. از همين روي با استفاده از مصالح و متريال مختلف پوشش محافظ براي بتن ايجاد مي کنند. يکي از متريال محافظ بتن که اهميت دارد، سنگ ها و سراميک ها هستند. به شکل کلي سنگ هاي مختلف داراي بافت هاي غيرقابل نفوذ و بسيار مقاوم هستند. ولي رطوبت گاه از يک جاي بسيار بسيار کوچک نيز راه ورود پيدا مي کند. پس چه بهتر خواهد شد که تمام راه هاي ورود را با مصالح اصولي ببنديم. يکي از اين راه هاي ورود درزها و پشت همين سنگ و سراميک ها هستند.

براي چسباندن اين سنگ ها در گذشته ملات و سيمان انتخاب اول بود. مدت ها راه ديگري نبود. ولي به مرور متوجه نا کارآمدي اين نوع عايق بندي مي شوند. سپس نيز فرسودگي آن را مشاهده کرده اند. اين شده که انواع چسب هاي سنگ به وجود آمد اند و اين مشکل را برطرف کرده اند. خب چسب هاي سنگ در موارد مختلفي براي چسباند و درزبندي کاشي و سراميک و انواع سنگ ها مورد استفاده هستند. از بهترين چسب سنگ ها براي سرويس بهداشتي، حمام، استخر، آشپزخانه، کف، نماي بيروني و داخلي استفاده مي شود.

وظيفه اين چسب سنگ، محافظت کردن از متريال در برابر عوامل تخريب که شامل رطوبت، هوازدگي، قارچ، کپک و شکستگي است. اين چسب به طوري ساخته شده که از نفوذ تمام اين موارد جلوگيري کند.

بهترين چسب سنگ نما

يکي از پرکاربرد ترين قسمت هايي که از سنگ در آن استفاده مي شود. نماي بيروني ساختمان است. چرا؟ به علت وجود هرچه بيشتر عوامل تخريب در بيرون از ساختمان، نسبت به فضاي داخلي آن، چون که رطوبت و... در محيط بيرون بيشتر وجود دارند. نماي ساختمان نيز همواره در معرض خطر رطوبت، باران هاي اسيدي، زلزله، باد، تگرگ، فشار هوا و تغييرات دما قرار دارد. به همين علت در عايق بندي سنگ و سراميک هايي که استفاده مي شود بسيار بايد وسواس به خرج داد. در مواقع خيلي کم سنگ ها پيچ مي شوند. ولي در اکثر موارد به علت کوچک بودن قطعات سنگ ها از چسب و رزين استفاده مي کنند. پس چه اتفاق خوبي خواهد بود که از بهترين چسب سنگ با توجه به تمام شرايط استفاده شود. اين چسب ها به شکل کلي در انواع نماي ساختمان هايي مانند بيمارستان، برج ها، خانه ها، مراکز تجاري، فروشگاه ها و مراکز اداري به شدت کاربردي هستند.

چسب سنگ ها بايد داراي يک سري ويژگي هاي کلي باشند:

•                                                                                           ضد آب

•                                                                                           ضد فرسودگي

•                                                                                           ضد حريق

•                                                                                           عايق بندي صد در صدي

•                                                                                           کيفيت بالا

•                                                                                           عدم ايجاد تغيير رنگ در سنگ

•                                                                                           نفوذ به داخل درز ها

•                                                                                           مقاوم در برابر فشار هوا

•                                                                                           چسبندگي بالا

•                                                                                           انعطاف پذيري

•                                                                                           مقاوم در برابر فشار

•                                                                                           مقاوم در برابر تغييرات دمايي

يه علت اهميت بسيار زياد عايق بندي، در ساخت سازه هاي مختلف، متريال انتخابي بايد استاندارد بوده، به خوبي عايق بندي و درزگيري انجام دهند. چسب سنگ هم بايد اصولي خريداري شود. يعني نبايد کاملا عادي و راحت بدون هيچ اطلاعات قبلي، به خريد برويد و صرفا يک چسب سنگ تهيه کنيد، توقع هم داشته باشيد هرکاري را به خوبي انجام دهد. برعکس حين خريد آن به موارد بسيار مهمي بايد توجه کنيد.

چسب سنگ کارايي بسيار زيادي دارد مانند چسباندن بتن و ترک هاي آن، پسباندن و درزگيري کاشي، سراميک و انواع سنگ، چسباندن شيشه و چوب جزء کارايي هاي ويژه آن هستند. در رنگ هاي مختلف بي رنگ، سفيد و تيره وجود دارند. هر يک نيز با توجه به شرايط استفاده انتخاب مي شوند. علاوه بر رنگ آن ها چسب سنگ ها به دو شکل پودري و خميري موجود هستند. که هر يک به شکل ويژه اي مورد استفاده قرار مي گيرند.

چسب سنگ نما

در مورد استفاده هاي مختلف چسب سنگ گفتيم. اين هم بگوييم، براي تهيه يک چسب سنگ خوب مهم است تعيين کنيد، که آن را براي چه مصارفي تهيه مي کنيد. از چسبتان چه توقعي داريد؟ گاها توقع داريد يک محصول رفته و براي شما نان بخرد؟ البته اين يک اصطلاح است. ولي يک مثال خوب براي فهم مسئله اينکه، مهم است اول بدانيد از متريال چه چيزي انتظار داريد. پس از تشخيص نيازتان مي توانيد ويژگي هاي انواع مختلف را بررسي و نوع مورد نيازتان را تهيه کرده، استفاده کنيد. حال ما مي خواهيم کمکتان کنيم تا انواع چسب سنگ و ويژگي هاي آنان را بشناسيد.

چسب سنگ پودري بر پايه سيمان ،پليمر و رزين هاي پودري بوده و نوع استفاده آن به طوري است، که بايد با اب ترکيب شود. اين نوع چسب خيلي کاربردي با قدرت چسبندگي بسيار بالا است. همينطور هزينه کمتري دارد. در فضا هاي بسيار مرطوب استفاده مي شود مانند استخر و حمام و همچنين اين چسب براي چسباندن انواع کاشي و سراميک نيز ساخته شده است. ويژگي منحصر بفرد آن سرعت سفت شدنش است. طي 24 ساعت نهايتا خشک مي شود. اين ويژگي آن باعث پيشروي هرچه سريعتر پروژه ها خواهد بود. ولي به دليل ترکيباتي که دارد. چه بهتر که از اين چسب بر روي سطوح گچي استفاده نشود.

چسب سنگ خميري يک تفاوتي که دارد در اين بوده، که به شکل آماده تهيه شده و نياز به ترکيبات و تغيير ندارد. حجم کمي داشته و خيلي سبک است. به طوري که براي استفاده در ساختمان هاي بلند و برج ها بکار مي رود تا باري اضافه بر روي يک ساختمان نباشد، آن را سنگين تر نکند.يک عايق عالي براي زير سنگ و درز هاي آب بوده بسيار در نماي ساختمان مورد استفاده قرار مي گيرد.

حال با توجه به موارد بالا مي توانيد بهترين چسب سنگ را تهيه کنيد. ديگر دغدغه ندانستن ويژگي انواع آن را نداريد.

قويترين چسب سنگ

انتخاب نوع بهترين چسب سنگ ها به شکلي است، که شما اول بايد نياز خود را بشناسيد و سپس نوع مورد نظر خود را تهيه کنيد. تاکيد بر روي اين مورد خيلي بيش از اندازه زياد است. چرا که گاها شما چسبي تهيه مي کنيد که چسب خوبي است. فقط براي کار شما خوب عمل نمي کند.

با توجه به ويژگي هاي عنوان شده از انواع چسب سنگ ها هر يک براي کاري که ساخته شده اند قوي عمل مي کنند. به طور کلي هر دو نمونه بسيار قوي هستند. به همين علت امروزه به يک عضو جدا ناپذير در معماري و ساختمان سازي تبديل شده اند.

حال با توجه به اينکه توليد انواع چسب سنگ توسط شرکت ها و توليد کنندگان خارجي و ايراني گسترده بوده، انتخاب بهترين چسب سنگ و قويترين نوع آن امکان پذير نيست. به همين علت پيشنهاد ما به شما شناخت نياز ساختمانتان است. چرا که استفاده درست، از چسب درست، در زمان و موارد درست، آن را تبديل به قويترين و کار آمدترين چسب خواهد کرد.

اگر در اين زمينه نيز دچار مشکل و ترديد هستيد. مي توانيد از مشاوران و متخصصان مختلف فعال در اين زمينه کمک بگيريد تا به شما در انتخاب يک چسب خوب و درست کمک کنند. چرا که انتخاب درست به شما در ساخت اصولي و صرف هزينه کمتر نيز کمک مي کند. به همين دليل مشاوران مجموعه ما با مشاوره رايگان در خدمت شما هستند تا به شما در تهيه چسب سنگ مورد نيازتان کمک کنند.

قيمت چسب سنگ نما

همانطور که گفتيم برند ها و شرکت هاي مختلفي اين محصول را توليد و به بازار عرضه مي کنند. از همين روي نمي توان بهترين چسب سنگ را در قالب يک عنوان و يا يک برند خاص به شما معرفي کرد. همچنين چسب سنگ ها، با توجه به نوع و اندازه شان قيمت هاي متفاوتي نيز دارند. هر برند و توليد کننده با توجه به فرآيند توليد و کيفيت محصول خود، بر روي آن قيمت مي گذارد. چسب سنگ ها در اندازه مختلفي توليد و عرضه مي شوند تا شما درست به اندازه نياز خود آن را تهيه کرده و هزينه بيشتري نپردازيد. چرا که اين چسب درست به علت کم کردن هزينه ها و جلوگيري از انجام دوباره يک عمل توليد مي شود. نبايد ديگر خود آن دليلي بر هزينه هاي سنگين شما باشد.

مجموعه ما، يعني برند ياپيش چسب، به طور حرفه اي در زمينه انواع چسب صنعتي فعاليت مي کند و آن ها را با بهترين کيفيت توليد مي کند. شما مي توانيد يکي از بهترين چسب سنگ هاي موجود را، از ما خريداري کنيد. ديگر نگران کيفيت محصول نباشيد. چرا که ما کيفيت و هزينه را تضمين مي کنيم. شما مي توانيد براي مصارف مختلف و ميزان مورد نيازتان چسب سنگ تهيه کنيد و در موارد مختلف آن را به کار ببريد. يکي از همين موارد مي تواند نماي ساختمان شما باشد. با ياپيش چسب نمايي زيبا و مطمِئن براي ساختمان خود ايجاد کنيد. درواقع دليلي براي زيبايي شهر نيز باشيد.

 

[ يکشنبه 13 فروردين 1402 ] [ 11:09 ] [ کاووسی فر ]
[ ]

طراحي سايت بيمه

طراحي سايت

طراحي سايت، فرآيندي است که براي ايجاد يک وب‌سايت به‌کار مي‌رود. اين فرآيند شامل طراحي و توسعه صفحات وب، انتخاب قالب، برنامه‌نويسي و ارائه محتوا است. هدف طراحي سايت، ايجاد يک وب‌سايت قابل استفاده، جذاب و کاربرپسند است.

در ابتدا براي طراحي سايت، بايد هدف و نوع سايت مشخص شود. به عنوان مثال، يک سايت شرکتي، يک سايت فروشگاهي، يک وبلاگ يا يک سايت شخصي. براي هر نوع سايت، نيازهاي مختلفي وجود دارد و بايد بر اساس آن‌ها طراحي شود.

طراحي قالب سايت، يکي از مهمترين بخش‌هاي طراحي سايت است. قالب بايد جذاب، قابل استفاده و کاربرپسند باشد. براي اين منظور، انتخاب قالب مناسب بسيار مهم است. برخي از قالب‌ها رايگان هستند و برخي ديگر به صورت پولي عرضه مي‌شوند.

برنامه‌نويسي سايت، بخش ديگري از طراحي سايت است که براي توسعه و ايجاد صفحات وب استفاده مي‌شود. اين بخش شامل زبان‌هاي برنامه‌نويسي مختلفي مانند HTML، CSS، JavaScript و PHP است. براي توليد کد بهينه و قابل استفاده، از استانداردهاي برنامه‌نويسي و تکنيک‌هاي بهينه‌سازي استفاده مي‌شود.

ارائه محتوا، بخش ديگري از طراحي سايت است که بايد به دقت انجام شود. محتواي سايت بايد جذاب و قابل استفاده باشد. همچنين، بايد بهينه‌سازي شده و به روزرساني منظم داشته باشد.

در نهايت، پس از ايجاد سايت، بايد به بهينه سازي سايت پرداخته شود. بهينه‌سازي سايت شامل افزايش سرعت بارگيري صفحات وب، بهبود موتورهاي جستجو و بهينه‌سازي تجربه کاربري است. اين موارد بسيار مهم هستند و مي‌توانند تأثير زيادي بر روي موفقيت سايت داشته باشند.

به طور کلي، طراحي سايت يک فرآيند پيچيده و چندگانه است که براي رسيدن به نتيجه‌اي بهتر، نيازمند برنامه‌ريزي، تجربه و دانش فني مي‌باشد. براي طراحي سايتي که موفقيت بيشتري داشته باشد، بايد به همه جنبه‌هاي آن توجه شود و نيازمند ارتباط صحيح و مستمر با کاربران سايت و همچنين توسعه‌دهندگان و طراحان وب باشد. در نتيجه، يک سايت کامل و موفق، نيازمند طراحي، بهينه‌سازي و به‌روزرساني منظم مي‌باشد.

طراحي سايت در اصفهان

طراحي سايت يکي از مهمترين عوامل موفقيت در فضاي آنلاين است. اگر شما در اصفهان هستيد و مي‌خواهيد يک سايت حرفه‌اي و جذاب داشته باشيد، بايد با مواردي مانند طرح‌بندي مناسب، قابليت پاسخگويي به اندازه کافي، سرعت بارگيري صفحات، بهينه‌سازي موتورهاي جستجو و بالا بودن تجربه کاربري آشنا شويد.

در طراحي سايت در اصفهان، بايد با شناسايي مخاطبان و خدمات/محصولاتي که شرکت شما ارائه مي‌دهد، شروع کرد. براي اين کار، بايد با مشتريان و مديريت شرکت صحبت کرد و درکي کامل از نيازهاي آنها داشت.

سپس، با استفاده از تکنولوژي‌هاي مدرن و استانداردهاي طراحي وب، بايد طراحي سايت را آغاز کرد. در اين مرحله، بايد طرح‌بندي و رنگ‌بندي مناسبي را براي سايت انتخاب کرد و قابليت پاسخگويي را براي انواع دستگاه‌هاي مختلف فراهم کرد.

در نهايت، با بهينه‌سازي سايت براي موتورهاي جستجو و بهبود تجربه کاربري، مي‌توانيد سايت خود را به يک سايت موفق و بازديدکننده‌دار تبديل کنيد. براي طراحي سايت در اصفهان، بهتر است با توسعه‌دهندگان و طراحان وب حرفه‌اي و با تجربه همکاري کنيد.

طراحي سايت بيمه

طراحي سايت بيمه يکي از مهمترين عوامل در ايجاد حضور آنلاين صنعت بيمه است. سايت بيمه بايد اطلاعات کامل و دقيقي در مورد خدمات و پوشش‌هاي بيمه‌اي ارائه دهد و بايد براي مشتريان قابل دسترسي و کاربر پسند باشد.

در طراحي سايت بيمه، بايد با توجه به نيازهاي مشتريان، طرح‌بندي مناسبي را براي سايت انتخاب کرد. همچنين، سايت بايد به دور از پيچيدگي‌ها باشد و در اولويت، ارائه اطلاعات دقيق و قابل فهم براي مشتريان باشد.

با توجه به رقابت بين شرکت‌هاي بيمه، بهينه‌سازي سايت بيمه براي موتورهاي جستجو و بهبود تجربه کاربري، بسيار مهم است. بايد قابليت جستجوي سريع و دقيق را براي مشتريان فراهم کرد و اطلاعاتي مانند شرايط بيمه، قيمت‌ها و پوشش‌ها را به شکل واضح و آسان در دسترس مشتريان قرار داد.

همچنين، سايت بيمه بايد داراي امنيت بالايي باشد تا اطلاعات شخصي مشتريان در معرض خطر قرار نگيرد. در نتيجه، براي طراحي سايت بيمه، بهتر است با توسعه‌دهندگان و طراحان وب حرفه‌اي و با تجربه همکاري کنيد تا بتوانيد سايتي کامل و موفق را براي خدمات بيمه‌اي خود ايجاد کنيد.

طراحي سايت آرايشگاه

طراحي سايت آرايشگاه يکي از راه‌هاي ارتباط با مشتريان و جذب مشتريان جديد است. سايت آرايشگاه بايد به شکلي زيبا و جذاب طراحي شود که مشتريان جذب شوند و به آساني از خدمات آرايشگر استفاده کنند.

در طراحي سايت آرايشگاه، بايد به نيازهاي مشتريان توجه شود و خدمات آرايشگاه به شکل واضحي به نمايش گذاشته شوند. همچنين، بايد قابليت رزرو آنلاين و دسترسي به جزئيات خدمات و قيمت‌ها براي مشتريان فراهم شود.

سايت آرايشگاه بايد داراي طرحي حرفه‌اي باشد و در عين حال به رنگ‌هايي مناسب و جذاب روي بيايد. همچنين، سايت بايد داراي طراحي ريسپانسيو باشد تا در هر دستگاهي، از جمله تلفن همراه، به خوبي قابل دسترسي باشد.

سايت آرايشگاه بايد داراي بخش نظرات مشتريان باشد تا مشتريان بتوانند تجربيات خود را با ديگران به اشتراک بگذارند و اعتماد به خدمات آرايشگر را افزايش دهند.

در نهايت، بايد به امنيت سايت نيز توجه شود تا اطلاعات شخصي مشتريان محافظت شود. بنابراين، براي طراحي سايت آرايشگاه، بهتر است با توسعه‌دهندگان و طراحان وب حرفه‌اي همکاري کنيد تا بهترين نتيجه را براي خدمات آرايشگري خود به دست آوريد.

 

 

[ دوشنبه 7 فروردين 1402 ] [ 9:44 ] [ کاووسی فر ]
[ ]
صفحه قبل 1 صفحه بعد