اصطلاحات رايج هنر موسيقي کدامند؟

اصطلاحات رايج هنر موسيقي کدامند؟

تئوري موسيقي

به مجموع قواعد و اصطلاحات نظري موسيقي، تئوري موسيقي گفته مي شود.

سلفژ (سرايش)

به طور خلاصه، خواندن و نوشتن نت هاي موسيقي را سلفژ مي نامند. سلفژ براي بالا بردن توانائي حس شنوايي در تشخيص و درک عوامل سازنده موسيقي از قبيل: ريتم ملودي، هارموني و غيره استفاده مي شود.

نظر به اينکه اين رشته بالقوه کاربرد فراواني مي تواند داشته باشد. چنانچه استفاده از آن توام با روشي منطقي و سنجيده باشد در آماده سازي هنرجويان طي مراحل مختلف (مبتدي تا مقاطع بالا) نقش موثر خواهد داشت.

وزن خواني (ريتم خواني)

به کار بردن صداها و سکوتها با امتداد گوناگون را که از نظر زمان با هم متناسب باشد، وزن خواني گويند. به عبارت ساده تر، خواندن وزن قطعات موسيقي با همراهي آهنگ را مي توان وزن خواني ناميد. براي وزن خواني يک قطعه به نام نت ها توجهي نمي شود و بيشتر دنباله ي آنها که کششي را مشخص مي کند مورد نظر است. در وزن خواني نام نتها از الفاظي مانند: ?و? يا ?،?،?،?،?،? استفاده مي شود.

نت

نت علامتي است که توسط آن، صداهاي موسيقي نوشته و اجرا مي گردند.

ضرب

ضرب معياري براي سنجش زمان است. به عبارت ساده تر اگر بخواهيم هر ضرب را برابر با يک ثانيه در نظر بگيريم، مي توان گفت: يک ضرب برابر است با يک ثانيه زمان و يک ثانيه زمان نيز برابر است با يک نت سياه.

 
 

 

برچسب ها: اصطلاحات,رایج,هنر,موسیقی,کدامند؟,
[ پنجشنبه 11 اسفند 1401 ] [ 10:40 ] [ کاووسی فر ]
[ ]

تعمير موتورخانه

تعمير موتورخانه

در بسياري از ساختمان ها به منظور تهويه مطبوع و فراهم کردن گرمايش بخش هاي مختلف ساختمان از موتورخانه استفاده مي شود. بنابراين موتورخانه يک سيستم مهم در ساختمان بشمار مي رود که در صورت خرابي بايد به موقع نسبت به تعمير آن اقدام کنيد.

موتورخانه ها معمولا در بسياري از ساعات شبانه روز در حال کار کردن و فعاليت مي باشند در نتيجه در مدت زمان نسبتا کوتاهي قطعات آنها دچار فرسايش مي شوند و نيازمند تعمير و يا تعويض مي باشند. به منظور جلوگيري از خرابي موتورخانه بايد سرويس هاي دوره اي را به صورت منظم انجام دهيد تا اگر مشکلي در موتورخانه ايجاد شده است آن را تعمير کرده و از ايجاد مشکل براي ساير قسمت هاي موتورخانه جلوگيري کنيد.

خدمات مربوط به تعمير موتورخانه توسط تاسيسات نوبهار

از مهمترين و اصلي ترين خدمات مربوط به تعمير موتورخانه توسط تاسيسات نوبهار مي توان به موارد زير اشاره کرد:

 • نصب و راه اندازي موتورخانه
 • تعمير و يا تعويض منبع دوجداره موتورخانه
 • عايق کاري موتورخانه
 • سرويس هاي دوره اي موتورخانه
 • تعمير و يا تعويض لوله کشي موتورخانه
 • تعمير و يا تعويض ديگ موتورخانه
 • تعمير و يا تعويض شير شوفاژ
 • تعمير و يا تعويض مشعل موتورخانه
 • برطرف کردن مشکلات جزئي و يا کلي موتورخانه

تمامي خدمات فوق توسط تکنسين هاي متخصص تاسيسات نوبهار انجام مي شود. مجموعه بزرگ تاسيسات نوبهار آماده خدمت رساني در زمينه تاسيسات ساختماني همچون تعميرات و يا نصب موتورخانه و مواردي از اين قبيل مي باشد.

تعويض کلکتور موتورخانه

يکي از مهمترين بخش هاي موتورخانه، کلکتور موتورخانه مي باشد که در واقع به عنوان شاهراه جمع آوري و توزيع آب گرم شناخته مي شود. در مواردي که شوفاژ به درستي کار نمي کند معمولا کلکتور موتورخانه فرسوده و يا خراب شده است و نياز به تعويض دارد.

زماني که با نشت آب از سمت شيرآلات کلکتور روبه رو مي شويد اگر به موقع اقدام به برطرف کردن مشکل نکنيد، چکه کردن آب بر روي لوله ها باعث زنگ زدن آنها مي شود و در چنين مواقعي بايد کلکتور موتورخانه تعويض گردد. اين نکته را نيز در نظر داشته باشيد که ميزان زنگ زدگي لوله ها بايد بررسي شود زيرا در برخي مواقع ميزان زنگ زدگي لوله ها کم است و نيازي به تعويض کلکتور نيست. با اين حال در بسياري از مواقع ميزان زنگ زدگي لوله ها بسيار زياد است و معمولا به داخل لوله ها نفوذ کرده و همين موضوع باعث پوسيدگي کلکتور شده است که در چنين مواقعي کلکتور بايد عوض شود.

تعويض کلکتور بايد توسط يک تکنسين ماهر و کارآزموده انجام شود زيرا نصب اين قطعه از موتورخانه اگر به درستي انجام نشود، عملکرد ساير قطعات موتورخانه را نيز با اختلال مواجه مي کند. به اين منظور مي توانيد خدمات مربوط به موتورخانه همچون تعويض کلکتور موتورخانه را به تاسيسات نوبهار بسپاريد تا خيالتان از بابت تعويض و نصب صحيح و اصولي کلکتور راحت باشد.

نکات مهم در تعويض کلکتور موتورخانه

همانطور که در قسمت فوق اشاره کرده ايم، نصب کلکتور از اهميت ويژه اي برخوردار است به همين منظور رعايت نکات زير در هنگام تعويض کلکتور موتورخانه الزامي مي باشد.

 • محل نصب کلکتور در پشت مخزن بخار موتورخانه است.
 • در هنگام تعويض کلکتور موتورخانه به کيفيت و استاندارد بودن لوله و اتصالات دقت کنيد.
 • از قرار دادن کلکتور در مکان هاي مرطوب خودداري کنيد.
 • کلکتور موتورخانه بايد در ارتفاعي مناسب نصب شود.

تعويض ديگ موتورخانه

ديگ موتورخانه يک مخزن بزرگ و پر فشاري است که از آن براي گرم کردن آب استفاده مي شود. ديگ هاي موتورخانه يکي از بزرگترين و اصلي ترين تجهيزات موتورخانه مي باشند که در دو نوع فولادي و چدني توليد مي شوند.

ديگ موتورخانه در برخي موارد سوراخ مي شود و نياز به تعويض دارد. ديگ موتورخانه در داخل يک سيکل قرار دارد، آب وارد سيکل مي شود و توسط مشعل موتورخانه گرم مي شود و سپس از ديگ خارج مي شود و به وسيله لوله ها به بخش هاي مختلف ساختمان هدايت مي گردد. ديگ ها پس از چندين سال استفاده پوسيده و خراب مي شوند.

تعويض ديگ موتورخانه توسط تاسيسات نوبهار انجام مي شود. پيشنهاد ما به شما مشتريان عزيز اين است که در صورتي که موتورخانه ساختمان شما عملکرد صحيح خود را از دست داد با مشاوران تاسيسات نوبهار به صورت رايگان تماس بگيريد تا بتوانيد مشکل اصلي موتورخانه را پيدا کنيد و اگر مشکل از سمت ديگ موتورخانه مي باشد از تکنسين هاي تاسيسات نوبهار براي تعويض ديگ موتورخانه کمک بگيريد.

 

 

برچسب ها: تعمیر,موتورخانه,
[ سه شنبه 2 اسفند 1401 ] [ 5:55 ] [ کاووسی فر ]
[ ]

مشعل موتورخانه چيست؟

مشعل موتورخانه چيست؟

مشعل موتورخانه به عنوان قلب موتورخانه شناخته مي شود که وظيفه اصلي يعني گرمايش آب را بر عهده دارد. نحوه عملکرد مشعل در موتورخانه به اين صورت مي باشد که گرماي مورد نياز براي گرم کردن آب را در ديگ موتورخانه فراهم مي کند.

مشعل موتورخانه از اجزاي مختلفي همچون لايه صدا گير، مخلوط کن، نازل سوخت اوليه، مخزن اوليه و ثانويه ورودي هوا، محفظه احتراق و رايزر سوخت تشکيل شده است.

انواع مشعل موتورخانه

مشعل هاي موتورخانه با توجه نوع سوخت به چند دسته تقسيم مي شوند. از انواع مشعل موتورخانه مي توان به موارد زير اشاره کرد:

 • مشعل گازي موتورخانه: اين مشعل سوخت مورد نياز خود را از منابع گاز شهري تامين مي کند.
 • مشعل گازوئيلي موتورخانه: اين نوع مشعل با نام مشعل ديزل نيز شناخته مي شود و نسبت به انواع مشعل هاي ديگر خراب هاي زيادي را به بار مي آورد و طول عمر کوتاه تري دارد.
 • مشعل دو گانه سوز موتورخانه: اين نوع مشعل سوخت مورد نياز خود را از ترکيب نفت و گاز تامين مي کند.
 • مشعل مازوت سوز: يکي از ارزان ترين نوع مشعل، مشعل مازوت سوز مي باشد که از آن با نام مشعل نفت کوره اي نيز ياد مي شود.
 • مشعل بدون دمنده: انرژي مورد نياز اين مشعل از طريق يک دودکش تامين مي گردد. مشعل بدون دمنده با نام اتمسفريک نيز شناخته مي شود.

مشکلات رايج مشعل موتورخانه

در ادامه به بررسي چند نمونه از مشکلات رايج مشعل موتورخانه و راهکارهاي پيشنهادي براي رفع آنها مي پردازيم.

کافي نبودن فشار

در مواردي که فشار گاز کم باشد و يا فيلترها کثيف و مسدود شده باشند، فشار مشعل کاهش مي يابد که به اين منظور بايد فيلتر را تميز کنيد.

جرقه نزدن

در صورت عواملي همچون خراب شدن کابل هاي جرقه، خراب شدن ترانسفورمر جرقه و خرابي رله ممکن است اين مشکل به وجود آيد که به منظور تعمير آن بايد رله را تنظيم کنيد، ترانسفور و کابل هاي جرقه را نيز تعويض نماييد.

خاموش شدن مکرر مشعل

در مواردي که شعله تنظيم نباشد و يا فاصله بين الکترودها زياد باشد، مشعل به صورت مکرر در حين کار کردن خاموش مي شود که به اين منظور بايد جريان گاز و هوا و فاصله بين الکترودها را تنظيم کرد.

پس زدن شعله

از عواملي که در پس زدن شعله تاثير گذار است مي توان به اختلال در سيستم جرقه زني و کمبود گاز اشاره کرد که براي رفع اين مشکل بايد سيستم جرقه زن بررسي و در صورت نياز تعمير و يا تعويض گردد.

در صورتي که هر يک از مشکلات فوق براي مشعل موتورخانه به وجود آمد مي توانيد با مرکز تاسيسات نوبهار تماس بگيريد. تکنسين هاي متخصص تاسيسات نوبهار به بررسي و تعمير مشعل موتورخانه مي پردازند.

تعمير مشعل موتورخانه

اگر مشعل موتورخانه خراب شود، قسمت هاي مختلف موتورخانه عملکرد صحيح خود را از دست مي دهند. در صورت خرابي مشعل موتورخانه بايد از يک متخصص تاسيسات کمک بگيريد. تکنسين هاي تاسيسات نوبهار به بررسي موتورخانه مي پردازند و اگر با خرابي مشعل موتورخانه مواجه شوند و تشخيص دهند که عملکرد نادرست موتورخانه ناشي از خرابي مشعل است به تعمير مشعل موتورخانه مي پردازند.

قيمت مشعل موتورخانه

با توجه به اينکه مشعل يکي از بخش هاي اصلي موتورخانه است بايد نوع با کيفيت و استاندارد آن را خريداري کنيد. قيمت مشعل هاي موتورخانه به عواملي همچون نوع سوخت مورد استفاده، توان کاري و برند آن بستگي دارد.

شيرآلات موتورخانه

علاوه بر مشعل يکي ديگر از قسمت هاي مهم موتورخانه، شيرآلات موتورخانه است. شيرآلات موتورخانه با توجه به عملکردي که در سيستم موتورخانه دارند به صورت زير دسته بندي مي شوند:

 • شيرهاي رها کننده
 • شيرهاي سماوري
 • شيرهاي هواگير همچون تک روزنه و دو روزنه
 • شيرهاي يک طرفه همچون دروازه اي و سوپاپي
 • شيرهاي تنظيم عبور مايعات همچون زاويه دار، بشقابي و سوزني

هر کدام از شيرآلات موتورخانه در اثر عوامل مختلفي ممکن است دچار خوردگي و در نهايت خرابي شوند که در چنين مواقعي بايد اين مشکلات را با يک تکنسين متخصص در ميان بگذاريد. تکنسين هاي تاسيسات نوبهار با بررسي شيرآلات موتورخانه اگر نياز باشد به تعمير شيرآلات مي پردازند و در صورتي که خرابي و يا خوردگي ايجاد شده در شيرآلات زياد باشد نسبت به تعويض آن اقدام مي کنند. جهت کسب اطلاعات بيشتر مي توانيد با مشاوران تاسيسات نوبهار به صورت رايگان در تماس باشيد.

 

 

برچسب ها: مشعل,موتورخانه,چیست؟,
[ پنجشنبه 20 بهمن 1401 ] [ 4:48 ] [ کاووسی فر ]
[ ]

Pdf آموزش زبان اسپانيايي

Pdf آموزش زبان اسپانيايي

b1_s010.png

Pdf آموزش زبان اسپانيايي

Pdf آموزش زبان اسپانيايي

Pdf آموزش زبان اسپانيايي - اين دوره آموزش زبان براي چه افرادي مناسب است ؟

آيا شما جزء آن دسته از افراد هستيد که تازه کار هستند و مي خواهند در حداقل زمان مباني اوليه زبان اسپانيايي را بياموزند ؟ يا اينکه قبلاً اسپانسايي را ياد گرفته ايد و حالا مايليد مطالبي را که در گذشته فرا گرفته ايد  و با گذشت زمان فراموش کرده ايد تعميق بخشيد ؟ شايد هم شما وقت آن را نداريد که در کلاس هاي زبان اسپانيايي شرکت کنيد در تمامي اين موارد « اسپانيايي در ?? روز» راه حل مناسب و درستي است .
چون اين دوره به ويژه به صورت يک خودآموز براي کساني طراحي شده که تازه در آغاز راه يادگيري زبان اسپانيايي هستند و يا مجدداً مي خواهند زبان اسپانيايي را ياد بگيرند.
هدف ما اين است که در راه خودآموزي زبان اسشپانيايي به بهترين نحو به شما کمک کنيم و از اين رو در اين کتاب ، تذکرات راهنمايي ها و توضيحات بسيار ساده اي را خواهيد يافت که باعث يادگيري بهتر شما مي شود و در کنار آن تمرين هاي زيادي را انجام خواهيد داد و براي حصول اطمينان پاسخ آنها هم در کتاب آورده شده است وقتي که شما با موفقيت اين دوره را به پايان برسانيد قادر خواهيد بود درباره موضوعات عمومي و موقعيت هاي روزمره صحبت کنيد و منظور خود را بيان نماييد .

 

Pdf آموزش زبان اسپانيايي

کتاب آموزش لغات زبان اسپانيايي به صورت PDF

 • در اين بخش به معرفي و ارائه فايل دانلود اين کتاب ارزشمند آموزش زبان اسپانيايي مي پردازيم .
 • اين کتاب مناسب يادگيري لغات اسپانيايي و همچنين ساختار جملات مي باشد.
 • اين کتاب آموزش زبان اسپانيايي همچنين به تقويت مکالمه روزمره و عمومي شما بسيار کمک ميکند .

موسسه زبان پروان آکادمي بيش از يک دهه است که سابقه برگزاري دوره هاي تخصصي آموزش اسپانيايي را دارد و در اقدامي کاملا ارزشمند بصورت کامل منابع اصلي و کتاب هاي کمک آموزشي و بسياري از فايل هاي صوتي و تصويري را در کتابخانه اين وبسايت ، بصورت رايگان قرار داده است و هميچنين کلاس هاي اين زبان نير بصورت کاملا متنوع در حال ارائه و برگزاري است.

 

Pdf آموزش زبان اسپانيايي

سخن نهايي دربارهPdf آموزش زبان اسپانيايي

زبان اسپانيايي يک زبان بسيار پر طرفدار در ايران ميباشد که به همين دليل در اين پست از پروان آکادمي آموزش زبان اسپانيايي به همراه فايل pdf کل درسها را به صورت رايگان از پروان آکادمي براي دانلود شما دوستداران زبان اسپانيايي قرارداده شده است. روزانه يک يا دو درس را تمرين کنيد تا هم مکالمات روزانه خود را تقويت نماييد وهم بتوانيد سطح نگارشي خود را نيز بالا ببريد.
روش کار با اين مجموعه آموزشي زبان اسپانيايي در زمان کم به اين صورت است که شما ابتدا هر درس را چند بار گوش دهيد و سپس از روي فايل پي دي اف آنها را تمرين کنيد تا هم طرز نوشتن کلمات را به خوبي و به راحتي بياموزيد و هم مکالمات خود را تقويت نماييد.همزمان با مجموعه بالا زبان نصرت اسپانيايي بسيار بسيار براي شما ارزشمند خواهد بود.

 

 

[ شنبه 15 بهمن 1401 ] [ 22:30 ] [ کاووسی فر ]
[ ]

ويدئوهاي آموزش زبان ترکي استانبولي

ويدئوهاي آموزش زبان ترکي استانبولي

b3_czm6.png

ويدئوهاي آموزش زبان ترکي استانبولي

ويدئوهاي آموزش زبان ترکي استانبولي

ويدئوهاي آموزش زبان ترکي استانبولي - آموزش زبان ترکي استانبولي پروان آکادمي در حال حاضر از معروفترين و محبوبترين مجموعه هاي آموزش زبان ترکي استانبولي به فارسي در ايران است. بسته آموزش ترکي استانبولي پروان آکادمي به صورت تصويري زبان ترکي استانبولي را از مقدماتي تا پيشرفته به شما آموزش مي دهد.
هدف مجموعه آموزش زبان پروان آکادمي ترکي استانبولي، صرفا آموزش لغات نيست بلکه آموزش تصويري و تقويت شنيدار و گفتار و همزمان آموزش جملات و لغات ترکي استانبولي نيز هست. روش کار اين مجموعه به اين شکل است که مي بايست زبان آموز هر روز يک درس را از اين مجموعه (در منزل يا بيرون از منزل) ببينيد و گوش دهد. از آنجايي که اين مجموعه به صورت تصويري است، به راحتي مي توانيد ياد بگيريد و صحبت کنيد.
دوره مقدماتي و پيشرفته ـ مکالمه زبان ترکي استانبولي پروان آکادمي در سه ماه با روزي ?? دقيقه گوش کردن و يا نگاه کردن به هر درس روش استفاده آسان براي تمامي سنين با هر سطح آشنايي به زبان ترکي استانبولي برگرفته شده از جديدترين متد آموزشي روز جهان

 • تمرکز و تقويت حافظه در ضمن يادگيري
 • تکرار مطالب در فواصل زماني مختلف

بيش از 20 ساعت آموزش شامل محاوره ، آشنايي با لغات ، آموزش حروف اضافه ، آشنايي با جمله سازي دروس در اين سيستم آموزشي به صورت فايلهاي صوتي و يا تصويري آماده شده است و شما براي يادگيري آنها تنها و تنها نياز به گوش دادن به اين فايلهاي صوتي داريد .در اين آموزشها با تکرار هوشمندانه و برگشتي ،لهجه شما از ابتدا لهجه درستي شکل گرفته و به طور خودکار قواعد بيشمار زبان را در عمل فرا خواهيد گرفت . شنيدن دروس اين مجموعه بسيار لذت بخش و پر انرژي است و به طور مداوم از شما تمريناتي ميخواهد (تکرار برخي از جملات )که خود اين مساله براي شما بسيار لذت بخش و هيجان انگيز خواهد بود .
در ابتدا مکالمه اي پخش ميشود ،سپس روي تک تک لغات و جملات مکالمه تاکيد شده و معني و طرز تلفظ آنها آموزش داده ميشود. اين دوره آموزشي شامل 25 درس جداگانه ميباشد .آموزش مکالمه زبان بصورت کلمه به کلمه و تکرار کلمات همراه با گوينده و ساختن جمله با کلمات بيان شده در حافظه موقت قرار گرفته و تکرار در ادامه دروس و يادآوري آنها در فواصل زماني تعيين شده باعث ميگردد اطلاعات از حافظه اصلي منتقل گردد و محفوظات ماندگار شوند.

 

ويدئوهاي آموزش زبان ترکي استانبولي

مزيت اين شيوه آموزشي چيست ؟

مزيت اين روش يادگيري عملي يک زبان است . بسياري از استادان زبان بر اين باورند که بهترين روش يادگيري يک زبان خارجي اين است که به آن کشور سفر کنيد و مدتي را در بين مردم آنجا سپري کنيد . اين مجموعه اين مساله را براي شمافراهم مي کند. افزون بر اين قواعد زبان را به شکل بسيار عميق و دروني آموزش ميدهد و شما بدون اينکه متوجه شويد تمام قواعد زبان را ناخود آگاه فرا خواهيد گرفت.

 • يادآوري بين زمان مندرج (بر پايه ي قواي ذهني و به خاطر سپري اطلاعات جديد در بزرگسالان )
 • اصل پيش بيني (پرسش از دانشجوبر اساس آموخته هاي جديد )

 

برنامه بر پايه يادگيري زنده
بکار گرفتن دانشجو در موقعيتهاي روزمره و واقعي براي يادگيري و تمرين آموخته ها است درست به مانند اينکه در کشور بيگانه حضور فيزيکي داريد . بر اساس اين روش در هر زباني يک هسته کلامي وجود دارد که با فراگيري مجموعه لغاتي که بيشترين و ضروري ترين کاربرد را در هر زباني دارند ميتوان بي آنکه مغز را با لغات غير ضروري و اطلاعات غير کاربردي انباشته کرد زبان را آموخت.

 

ويدئوهاي آموزش زبان ترکي استانبولي

سخن نهايي درباره ويدئوهاي آموزش زبان ترکي استانبولي

با اين مجموعه از پروان آکادمي شما ميتوانيد در هر جا و هر مکان زبان ترکي استانبولي را مکالمه کنيد در واقع ميتوان گفت به علت دسترسي آسان به اين مجموعه از کوچکترين فرصتها ( مترو . اتوبوس و حتي رانندگي ) استفاده کرد و مکالمه ترکي استانبولي خود را تقويت کرد.

[ شنبه 15 بهمن 1401 ] [ 17:58 ] [ کاووسی فر ]
[ ]

در هنگام خريد لباس به چه نکاتي دقت کنيم؟

در هنگام خريد لباس به چه نکاتي دقت کنيم؟

به نقل از وبسايت ايمني ها، در مقاله اي تحت عنوان نکات قبل از خريد لباس کار، نسبت به بررسي نکاتي که خريداران به هنگام انتخاب و خريد لباس هاي صنعتي و کار بايد رعايت کنند، پرداخته شده است. لباس‌ ها مجموعه پوشاکي هستند که هر کدام از آنها را براي مقصود خاصي خريداري مي‌ کنيم. مثلاً خريد يک کت و شلوار و يا لباس اسپرت که نمي‌ توان آنها را به‌ جز مراسم رسمي و خودماني در جاي ديگري استفاده کرد و خاص يک موقعيت است.در محيط‌ هاي کاري نيز شرايط به‌ همين منوال است، يعني شما نمي‌ توانيد لباس کار را که مخصوص محيط کارتان است در مکان ديگر بپوشيد.
لباس کار، لباسي است که علاوه‌ بر مراقبت از بدنتان، نوع حرفه و کاري که به آن مشغول هستيد را نيز به نمايش خواهد گذاشت.
هدف از طراحي لباس‌ کار محافظت از کارکنان با در نظر داشتن چالش‌ ها و خطرات احتمالي در کمين آنها است، در نتيجه با توجه به حرفه‌ اي خاص لباس‌ هاي کار متنوع موجود مي‌ باشد.

https://imeniha.com/product-category/personal-protection/working-clothes/

در هنگام خريد لباس کار نکات زير را مد نظر قرار دهيد:


?- توجه به جنس پارچه ي به‌ کار رفته : شغلي که شما داريد تعيين کننده ي نوع جنس پارچه ي لباس کار است که در تهيه و توليد آن بايد حس راحتي و ايمني در نظر گرفته شود.
جنس پارچه بايد به‌ گونه‌ اي باشد که در اثر شستشوي مداوم خود را از دست ندهد و از لحاظ ظاهري نيز مثل روز اول باشد.
برخي از محيط‌ هاي کاري مستقيماً در معرض گرما و حرارت هستند، به همين سبب لباس کاري که انتخاب مي‌ کنند، بايد از الياف طبيعي در ساخت آن استفاده‌ شده باشد تا بدن داغ نشود و توان نفس‌کشيدن داشته باشد.
الياف طبيعي به‌ خوبي جريان هوا را از ميان لباس و بدن عبور مي‌ دهند. علاوه‌ بر آن براي چنين محيط‌ هايي لباس بايد ضد اشتعال و نسوز باشد تا گرما موجب از بين رفتنش نگردد.


?- رنگ لباس همراه با شب نما : اکثر لباس‌ هاي کار در رنگ‌ هاي تيره مثل مشکي و سرمه‌ اي توليد مي‌ شوند و در طراحي آن از نوار هاي شب نما استفاده‌ شده است تا در هنگام تاريکي شب شخص قابل‌ رؤيت باشد.
براي شغل‌ هايي که شيفت شب هستند معمولاً رنگ لباس کار نارنجي يا سبز شب نما است که شناسايي فرد امکان‌ پذير باشد. مثل آتش‌ نشان‌ ها، پاکبان‌ ها و غيره.


?- سايز لباس مناسب باشد : لباس کاري که بيش‌ از حد آزاد و گشاد باشد علاوه‌ بر بدقواره بودن در تن نمي‌ تواند به‌ درستي از بدن مراقبت کند، چون به‌ طور دقيق بر روي اعضاي مختلف بدن نمي‌ نشيند.
اما در مورد لباس کاري که تنگ و چسبان باشد نيز بايد گفت که عملاً فعاليت و حرکات فرد را مختل کرده و پس‌ از مدتي نسبت‌ به لباس احساس کلافگي و خستگي دارد.

ويژگي هاي اصلي لباس هاي کار

تمامي افرادي که در کارگاه‌ هاي صنعتي مشغول به کار هستند بايد از لباس کاري که با شغل شان تناسب دارد استفاده کنند، زيرا که پوشش لباس کار براي حفظ ايمني فرد در قبال هر خطر و اتفاق غيرمنتظره‌ اي است.
ويژگي هاي لباس کار عبارت هستند از:
?- مرحله ي دوخت لباس کار بسيار مهم است که محکم باشد و همه ي درز هاي لباس دو مرتبه چرخ شده باشند.
?- لباس کار، مخصوص کار است، پس نبايد وسايل غير ضروري مثل کليد، ساعت و غيره به آن آويزان يا وصل باشد.
اين کار مانع انجام درست کار مي‌ شود و ممکن است در حين کار به‌ جايي گير کنند.
?- برخي از محيط‌ هاي کاري بدين صورت است که بايد از لباس آستين کوتاه استفاده شود، در غير اين صورت به هيچ عنوان نبايد آستين لباس را تا زد و يا بالا داد.
?-معمولاً لباس کارها داراي جيب و لبه‌ دار است. اما هنگامي‌ که شما در محيطي قرار خواهيد گرفت که گرد و غبار، خاک و آلاينده‌ هاي مختلف در آن وجود دارد بهتر است لباس داراي جيب و لبه نباشد.
?- در مکان‌ هايي که ماشين‌ آلات موجود است نبايد از لباس کاري استفاده کرد که بخش‌ هايي از آن باز باشد و نيز پارگي داشته باشد.
?- لباس کاري مطلوب است که به‌ صورت لباس کار يکسره باشد و تمام دکمه‌ هاي تعبيه‌شده بر روي آن به شکل باز نباشد.
?- لباس کار بايد متناسب با اندام شما باشد، در واقع تنگ و گشاد نباشد.
?- اگر به دليل شرايط کاري مجبور به تا زدن هميشگي آستين‌ هاي لباس کار هستيد بهتر است لباس کار آستين کوتاه را انتخاب کنيد.

در پايان اميدوارم موارد و نکات ذکر شده براي شما عزيزان مفيد واقع شده باشد. در صورت قصد خريد انواع لباس کار نيز مي توانيد با مراجعه به آدرس اينترنتي imeniha.com و مشاهده ي تمامي مدل ها نسبت به خريد و ثبت سفارش اقدام نماييد.

 

[ جمعه 14 بهمن 1401 ] [ 14:33 ] [ کاووسی فر ]
[ ]

رشته مهندسي هوافضا

رشته مهندسي هوافضا

 

رشته هوا فضا در دبيرستان

اگر مطمئن هستيد که به رشته هوا فضا علاقه داريد و از پس سختي هاي آن بر مي آييد؛ بايد رشته دبيرستان خود را درست کنيد.

تنها راه ورود به رشته هوافضا از طريق تحصيل و دريافت ديپلم رياضي است. تمامي داوطلباني که متقاضي تحصيل در اين رشته هستند، بايد ديپلم رياضي (نظام جديد) يا ديپلم + پيش دانشگاهي (نظام قديم) داشته باشند.

از ساير رشته هاي نظري مانند علوم تجربي و علوم انساني، امکان ورود به اين رشته وجود ندارد.

پس در انتخاب رشته دبيرستان خود دقت کنيد. همچنين بايد پايه درس هاي رياضي و فيزيک را بسيار تقويت کنيد تا بتوانيد در هوافضا موفق شويد.

رشته هوافضا در ايران

رشته هوافضا در ايران قبلا شاخه اي از مهندسي مکانيک بود به همين دليل دروس زيادي را با آن مشترک است. در بسياري از موارد به جاي مهندس مکانيک در بخش هاي مختلف کارخانجات به کار مشغول شوند

رشته هوافضا براي خانم ها

امکان تحصيل در رشته هوافضا براي خانم ها در ايران نيز وجود دارد و علاقمندان مي توانند يکي از دانشگاه هاي ايران را براي تحصيل انتخاب کنند.

توانايي‌هاي مورد نياز يک مهندس هوافضا

 • منظم و داراي برنامه ريزي
 • پايه قوي رياضي و فيزيک
 • زبان قوي
 • آمادگي کار در کارخانجات
 • پشتکار قوي
 • مهارت حل مساله بالا
 • تسلط بر نرم افزارهاي طراحي هاي
 • دانش فني بالا
 • به روز بودن اطلاعات
 • تسلط به قوانين نظارتي مهندسي
 • توانايي کار تيمي
 • توانايي تحليل مسائل

وظايف مهندس هوافضا

وظيفه مهندس هوافضا طراحي توليد و نگهداري انواع پرنده ها از جمله:

 • هواپيماها و هليکوپترها
 • فضا پيماها
 • موشک ها و سلاح ها
 • شبيه سازهاي پرواز
 • ابزار و قطعات پرواز

تحقيقات جديد براي توسعه قطعات پرواز و طراحي آن ها از ديگر وظايف فارغ التحصيلان رشته هوافضا است.

 

شرايط ورود به رشته هوا فضا

شرايط ورود به رشته هوافضا، تفاوتي با ساير رشته هاي ديگر دانشگاهي ندارد. شايد تنها وجه تمايز اين رشته، رتبه مورد نياز براي قبول آن باشيد. هوافضا در دانشگاه هاي کمي ارائه مي شود و به دليل پيچيده بودن آن، رتبه پاييني نياز دارد.

معمولا افرادي نخبه و کساني که بسيار تلاشگر هستند، شانس تحصيل در اين رشته را دارند. علاقه داشتن فقط کافي نيست؛ براي قبولي در رشته هاي پر متقاضي، تلاش و کوشش حرف اول را مي زند.

دروس رشته هوافضا

در اين بخش قصد داريم تا دروس رشته هوا فضا را معرفي کنيم. بديهي است که با شناخت بهتر دروس، انتخاب بهتر و منطقي تري را مي توانيد انجام دهيد.

دروس پايه

معادلات ديفرانسيل

رياضي عمومي ? و ?

برنامه نويسي کامپيوتر

محاسبات عددي

فيزيک ? و ?

آزمايشگاه فيزيک ?

استاتيک

علم مواد

رياضيات مهندسي

 

دروس تخصصي

نقشه کشي صنعتي

مقاومت مصالح و آزمايشگاه

ديناميک عمومي

مکانيک سيالات

ترموديناميک ?و ?

ارتعاشات مکانيکي

ديناميک پرواز

کنترل اتوماتيک

تحليل سازه هاي هوايي

آزمايشگاه مکانيک سيالات

انتقال حرارت ?

آيروديناميک ? و آزمايشگاه

آيروديناميک ? و آزمايشگاه

طراحي به کمک رايانه

طراحي اجزاي ماشين ?

کارگاه ورق کاري

مکانيک پرواز

مباني مهندسي برق و آزمايشگاه

مقدمه اي بر مهندسي هوافضا

کارگاه موتورهاي هواپيما

زبان تخصصي

طراحي هواپيما ? و ?

اصول جلو برنده ها

طراحي سازه هاي هوايي

مکانيک مدارهاي فضايي

 

 

دروس اختياري

آمار و احتمالات مهندسي

روشهاي تجربي در آيروديناميک

سوخت و احتراق

آيروديناميک هلي کوپتر

تئوري آيروديناميک ملخ

مقدمه اي بر مکانيک سيالات عددي

آشنايي با هواپيماها و سلاح هاي هوايي

آشنايي با سامانه هاي ارتباط هوايي و جنگال

دستورالعمل هاي فني

سامانه مديريت ايمني

موتورهاي احتراق داخلي

اصول راکت ها

توربو ماشين ها

طراحي، کنترل و کاربرد سيستم هاي ماهواره اي

پروژه

 

 

درآمد و حقوق مهندس هوافضا

اگر فارغ التحصيلان رشته هوا فضا در سازمان هاي دولتي يا نظامي مشغول به کار شوند از حقوق و مزاياي دولتي بهره مند مي شوند در صورتي که تخصص زيادي داشته باشند مي توانند به صورت قرارداد تخصصي کار کرده و حقوق بالاتري بگيرند.

به طور ميانگين درآمد مهندسين هوافضا برابر ? ميليون تومان در ماه است.

در خارج از کشور درآمد مهندس هوافضا بالاتر از ساير رشته هاي مهندسي است در حالي که در ايران اين رقم برابر با درآمد ساير مهندسان است.

مشاغل رشته هوا فضا

 • سازمان صنايع هوايي
 • شرکت صنايع هواپيماسازي ايران
 • کارخانجات اتومبيل
 • شرکت هاي طراحي تعمير کشتي
 • صنايع هوايي قدس

گرايش هاي رشته هوافضا در مقطع ارشد

مقطع ارشد رشته هوافضا ? گرايش زير را دارد که در ادامه به آن مي پردازيم:

گرايش مکانيک پرواز

اين گرايش شبيه گرايش هاي کنترلي رشته مکانيک است که به مطالعه رفتار جسم پرنده مي پردازد.

گرايش جلوبرندگي

اين گرايش به موتور هواپيما و بخش هاي توليدي مرتبط است. موضوع آن مطالعه و بررسي انواع سيستم هاي جلوبرنده از جمله موتورهاي  توربيني، موتورهاي پيستوني، راکت ها بوده و بررسي نحوه نيروي رانش در آن ها است. .

گرايش آيروديناميک

در اين گرايش بررسي جريان هوا بر روي هواپيما و قطعات آن، تحليل جريان هاي پيچيده در اطراف اجسام پرنده انجام مي شود .

گرايش سازه هاي هوايي

موضوع اين گرايش ساخت سازه هاي هوايي از جمله هواپيما است. در آن عواملي مانند استحکام کافي، حداقل وزن ممکن بررسي مي شود.

گرايش هوافضا

گرايش از جديدترين ها در مقطع کارشناسي ارشد رشته هوافضا است. در آن ماهواره بر ها و سيستم هاي دروني مورد مطالعه قرار مي گيرد.

منبع: www.pjmi.ir

https://heber-ut.granicusideas.com/ideas/casting-revenge-that-work?page=33

https://1361xa.videomarketingplatform.co/kommunikation-som-accelerator-i-1

https://lsmo.granicusideas.com/ideas/wedding-planning-obtaining-the-correct-hair-stylist-for-your-wedding-day

https://avalon.granicusideas.com/ideas/property-tax-ghmc?page=31

https://keeneusd.granicusideas.com/ideas/the-ultimate-guide-to-dj-player

https://emento-academy.23video.com/arbejdsmode-2

https://butterflycoins.org/topics/62b2dd94f79a41593e2a8feb?replies=0

https://integrativenutrition.liveeditaurora.com/blog/2019/06/17/how-to-choose-a-safe-sunscreen-that-actually-works

https://e-spirit.videomarketingplatform.co/e-spirit-2018-dx-survey-3-min-1

https://bikramyogaleicestermain.liveeditaurora.com/blog/2017/12/19/car-park-now-open

 

برچسب ها: رشته,مهندسی,هوافضا,
[ دوشنبه 3 بهمن 1401 ] [ 0:17 ] [ کاووسی فر ]
[ ]

معرفي و راهنماي خريد دستگاه ليزر تيتانيوم بهترين دستگاه ليزر قرن

عنوان: معرفي و راهنماي خريد دستگاه ليزر تيتانيوم بهترين دستگاه ليزر قرن

 

در اين مقاله سعي ميکنيم بهترين و پرفروش ترين دستگاه ليزر موهاي زائد موجود در ايران را بررسي کنيم و بهترين شرايط خريد ليزر تيتانيوم در ايران را براي شما شرح دهيم.

 

دستگاه سوپرانو تيتانيوم چيست؟

 

سوپرانو تيتانيوم يک دستگاه ليزر حذف موهاي زائد است که بهترين عملکرد و جوابدهي در بين دستگاه هاي هم رده ي خود را دارد. اين دستگاه داراي اسپات ليزر ? سانتي متر مربعي با سيستم کولينگ پيشرفته و بروز ميباشد. از بين بردن موهاي زائد با ليزر سوپرانو تيتانيوم بسيار سريع‌ و بدون درد است که راه‌حل بهبود يافته و قابل توجهي را براي بيماران و پزشکان ارائه مي‌دهد. ليزر سوپرانو تيتانيوم از مزاياي سه طول موج ترکيبي دريک هندپيس بهره ميبرد. (داراي سه طول موج الکساندرايت، دايود و اندياگ ميباشد.) اين دستگاه با رويکردي تجاري محور و بصرفه براي پزشک و بيمار توليد و روانه بازار شده است. در نتيجه دستگاه سوپرانو تيتانيوم راه حل جديد و منحصر به فردي مبتني بر نتيجه را در دنياي حذف موهاي زاِِئد ايجاد مي کند. دستگاه ليزر تيتانيوم داراي توان هاي خروجي 1000، 1200 و 1600 وات ميباشد، که بهترين جوابدهي اين دستگاه در نوع 1600 واتِ آن ميباشد. اين دستگاه داراي سيستم خنک کننده و پيشرفته ي آيس پلاس ميباشد که در هنگام انجام ليزر مو احتمال درد، سوزش و سوختگي را در بيمار کم ميکند. دستگاه تيتانيوم يکي از پر فروشترين و خوش قيمت ترين دستگاه هاي موجود در ايران است که شرکت کارمانيا طب واردکننده دستگاه هاي پزشکي و زيبايي در ايران اقدام به واردات اين دستگاه ليزر در ايران کرده است که با بهترين قيمت ممکن آن را به مشتريان خود ارائه ميدهد. شرکت کارمانيا طب براي راه اندازي کلينيک زيبايي سريعترين بازگشت سرمايه را براي صاحبان کلينيک هاي زيبايي را ارائه ميدهد که براي مطالعه ي بيشتر مشخصات و کارايي اين دستگاه ميتوانيد به سايت شرکت کارمانياطب مراجعه کنيد و با مشاوران اين شرکت مشورت کنيد. 

 

مقايسه دستگاه ليزر تيتانيوم با ساير دستگاه هاي ليزر

 

ما قصد نداريم از دستگاه ليزر تيتانيوم تعريف کنيم يا در چشم شما آن را بسيار خوب جلوه دهيم. در دنياي پيشرفته ي امروزي با آپديت شدن روز به روز فناوري هر روز شايد ارائه شدن دستگاه هاي پيشرفته تر پزشکي هستيم که دستگاه ليزر موهاي زائد هم از اين موضوع مستثني نيست و ساليانه دستگاه هاي پيشرفته تري در دنيا معرفي ميشود ولي دليل برتري دستگاه تيتانيوم نسبت به ساير برند ها اين است که اين دستگاهِ ليزر بهترين جوابدهي را در اين رنج قيمت دستگاه هاي ليزر دارد. (براي استعلام قيمت به سايت کارمانيا طب مراجعه کنيد.) پس يعني شما با مبلغي که بابت خريد اين دستگاه ميپردازيد هيچ دستگاه ديگري را با اين جوابدهي و قدرت نميتوانيد خريد کنيد. 

برتري و ويژگي ديگر دستگاه ليزر تيتانيوم نسبت به ساير دستگاه هاي موجود در ايران اين است که اين دستگاه با بروزترين متود روز دنيا در سخت افزار و نرم افزار به صورت سالانه آپديت و روانه ي بازار ميشود.

نکته قابل توجه ي دستگاه ليزر سوپرانو تيتانيوم اين است که اين دستگاه تمام طيف هاي پوستي را پوشش ميدهد و با همه ي رنگ هاي پوست سازگار است که اين مورد حتي در دستگاه هاي چندين ميلياردي ديده نميشود چون بسياري از دستگاه هاي موجود در بازار صرفا براي يک طيف پوستي خاص توليد ميشوند. 

 

دستگاه تيتانيوم اورجينال يا فيک؟ 

 

همانطور که ميدانيد هر برند مطرحي در دنيا که توليد ميشود و فروش بالايي دارد بعد از مدتي مدل هاي فيک و کپي آن تمام دنيا را فرا ميگيرد که فروش بالايي براي کمپاني هاي کپي کار در بردارد، که کمپاني آلما(سازنده ي دستگاه ليزر تيتانيوم) و دستگاه ليزر تيتانيوم از اين قاعده مستثني نيست. 

حال براي شما سوال پيش مي آيد که چگونه دستگاه فيک را از دستگاه اورجينالِ تيتانيوم تشخيص دهيم؟ بذاريد خيال شما را راحت کنم هيچ دستگاه اورجينالي از کمپاني آلما سازنده ي دستگاه ليزر تيتانيوم در ايران وجود ندارد. چرا؟ چون اين کمپاني اسرائيلي است و هيچ دستگاهي از اين کمپاني اجازه ورود به ايران را ندارد. حال چه کنيم؟ جاي نگراني وجود ندارد شرکت هاي زيادي وجود دارند که دستگاه ليزر تيتانيوم را با بهترين کواليتي ممکن در دنيا توليد و راهي بازار ميکنند که عمده ي اين شرکت ها در کشور چين هستند. شرکت هاي چيني معتبر از قطعات آمريکايي و اروپايي در ليزرهاي خود استفاده ميکنند و طبق معمول شرکتهايي در چين و ايران هستند از قطعات درجه 2 و 3 در دستگاه هاي خود استفاده ميکنند. حال سوال پيش مي آيد راه تشخيص چيست؟ بايد بگوييم راه تشخيص وجود ندارد چون قطعات داخلي دستگاه در ايران قابل روئيت نيست و بازکردن و بررسي قطعات باعث ميشود شرکت هاي فروشنده دستگاه شما را از گارانتي خارج کرده و از خدمات خود سرپيچي کنند، تنها راه خريد مطمئن، خريد از شرکت هايي در ايران است که قرارداد تضمين کيفيت قطعات را از کمپاني سازنده دستگاه به شما در ايران ارائه دهند که شرکت کارمانيا طب اين ضمانت را به شما خواهد داد. 

 

 

بررسي شکل ظاهري دستگاه ليزر تيتانيوم

 

همانطور که در بالا عرض کرديم تمام دستگاه هاي ليزر تيتانيوم در ايران کپي و ساخت و مونتاژ چين و در بعضي موارد مونتاژ ايران ميباشند که همين مورد باعث ميشود ظاهر و شکل هاي متفاوتي از آن را در ايران ببينيد که ظاهر و شکل اصلي اين دستگاه را به صورت عکس در بالا براي شما قرار داده ايم. 

نکته قابل توجه اين است که در ايران شرکت هايي وجود دارند که به دليل پرفروش بودن دستگاه تيتانيوم، نام تيتانيوم را در اسمِ ليزرهاي درجه دو و سه چيني خود ميگنجانند که به همين واسطه فروش خود را افزايش دهند که حتي هيچ شباهتي ظاهري نيز به دستگاه ليزر تيتانيوم هم ندارند، مشاوران شرکت کارمانياطب آماده ي مشاوره دادن در اين زمينه به شما هستند که صادقانه بدون هيچ چشم داشتي شما را راهنمايي خواهند کرد. 

 

دستگاه ليزر تيتانيوم يا پلاتينيوم؟ 

 

همانطور که ميدانيد شرکت آلما سازنده ي دو مدل دستگاه ليزر پرفروش در دنياست که اين دو مدل را با نام هاي سوپرانو تيتانيوم و پلاتينيوم روانه بازار کرده است. حال سوال پيش مي آيد که دستگاه تيتانيوم بخريم يا پلاتينيوم؟ به طور خلاصه دستگاه تيتانيوم بروزتر و جديدتر ميباشد و نسخه ي آپديت شده ي دستگاهِ پلاتينيوم ميباشد که قيمت آن نيز بيشتر از دستگاه پلاتينيوم است. اگر شما کيفيت و کارايي بهتري مد نظرتان است دستگاه تيتانيوم را خريداري کنيد.

 

قيمت دستگاه ليزر سوپرانو تيتانيوم

 

قيمت دستگاه ليزر تيتانيوم در ايران به پارامترهاي مختلفي بستگي دارد که از مهمترين آنها کيفيت ساخت و قطعات داخلي و ظاهر دستگاه ميباشد، بايد بگوييم که بهترين قيمت و کيفيت را در ايران شرکت کارمانيا طب ارائه ميدهد. همانطور که توضيح داديم شرکت کارمانيا طب با تضمين کتبي اورجينال بودن قطعاتِ دستگاه تيتانيوم بهترين کيفيت را در ايران ارائه ميدهد.

در رابطه با قيمت دستگاه ليزر تيتانيوم هم بايد بگوييم که شرکت کارمانياطب با حذف واسطه ها و در نظر گرفتن بازه سودي پايين بهترين قيمت و ارزان ترين قيمت را در ايران به مشتريان خود ارائه ميدهد که شما ميتوانيد با مراجعه به سايت اين شرکت هم مشخصات کامل دستگاه تيتانيوم را مطالعه کنيد و هم قيمت آن را مشاهده بفرماييد و در صورت نياز به مشاوره و راهنمايي رايگان در واتساپ و تماس تلفني با مشاوران شرکت کارمانيا طب در ارتباط باشيد. 

 

 

برچسب ها: معرفی,و,راهنمای,خرید,دستگاه,لیزر,تیتانیوم,بهترین,دستگاه,لیزر,قرن,
[ پنجشنبه 29 دی 1401 ] [ 6:24 ] [ کاووسی فر ]
[ ]

چگونه با راه اندازي مرکز ليزر موهاي زائد کارآفريني کنيم؟

عنوان: چگونه با راه اندازي مرکز ليزر موهاي زائد کارآفريني کنيم؟

 

به گزارش خبرگزاري گسترش با استناد به منابع شرکت کارمانيا طب راه اندازي مرکز ليزر موهاي زائد يکي از پولسازترين کارهايي بوده است که در چند سال اخير در کشور رونق گرفته است که در اين مقاله قصد داريم کارآفريني از طريق راه اندازي مرکز ليزر موهاي زائد و راه اندازي کلينيک زيبايي را براي شما شرح دهيم

کارآفريني و توسعه ي اقتصاد خانواده ها هميشه در اولويت دولت ها و کشورهاي در حال توسعه بوده است. کشور ما نيز از اين قاعده مستثني نبوده است.

دولت ها همواره با وعده هاي افزايش درآمد خانوارها روي کار آمده و هميشه از کارافريني و کارآفرينان استقبال ميکنند زيرا کارآفرين بخشي از زحمات دولت را براي ايجاد شغل در کشور ميکاهد.

راه اندازي کلينيک زيبايي يکي از پولسازترين حوزه هايي است که سالهاي اخير در کشور رونق گرفته و مورد توجه کارآفرينان نيز بوده است حال ما سعي داريم بگوييم که چگونه ميتواند با راه اندازي کلينيک زيبايي و ليزر موهاي زائد کار آفريني کرد و از اين طريق به کسب درآمد پرداخت.

 

کارآفريني چيست و کارآفرين کيست؟ 

 

تعاريف زيادي براي مفهوم کارآفريني و کارآفرين وجود دارد که ميتوان از مهمترين و زيباترين آن به تعريف ريچارد کانتيلون بسنده کرد

ريچارد کانتيلون اقتصاددان فرانسوي-ايرلندي قرن ?? و ?? ميلادي، عصاره‌ي اصلي کارآفريني را در ريسک کردن مي‌داند.

او کارآفريني را اين گونه تعريف ميکند:

کسي که کسب و کاري را سامان مي‌دهد و ريسک اين کار را مي‌پذيرد. به اين اميد که از اين ريسک کردن، سودي به دست آورد.

 

کارآفرين حوزه زيبايي کيست و کارآفريني در صنعت زيبايي چگونه است؟ 

 

طبق تعريف بالا کارآفرين صنعت زيبايي کسي است که ميتواند يک کلينيک زيبايي و ليزر را راه اندازي و تجهيز کند و ريسک آن را بپذيرد و بتواند از آن به درآمد برسد تا بتواند به تعدادي از افراد که مشغول فعاليت در آن مرکز زيبايي يا ليزر هستند، حقوق بدهد.

تجهيز کردن کلينيک زيبايي و ليزر و مديريت آن کاري تخصصي و حرفه اي ميباشد که در اين مقاله از اين کار به عنوان کارآفريني نام برده ايم، توسط شرکت هاي اندکي در کشور انجام ميشود که شرکت کارمانيا طب يکي از اين شرکت ها ميباشد که کارآفرينان زيادي توسط اين شرکت به تجهيزات و دستگاه هاي روز دنيا دسترسي دارند

اين تعريفي مختصر از کارآفريني در صنعت زيبايي و ليزر موهاي زائد بود که در ادامه سعي داريم به شما آموزش دهيم که چگونه ميتوانيد با راه اندازي مرکز ليزر موهاي زائد يک کارآفرين موفق در شهر خود و يا کشور عزيزمان شويد

 

 

چگونه با راه اندازي مرکز ليزر موهاي زائد کار آفريني کنيم؟ 

 

شرکت کارمانيا طب چندين سال است در حوزه واردات دستگاه هاي ليزر موهاي زائد و ساير دستگاه هاي زيبايي و ليزري در حال فعاليت و کارآفريني در سطح اول کشور ميباشد که کلينيک هاي ليزر موهاي زائد بسياري در کشور تجهيز و مشاوره داده است که باعث اشتغال تعداد زيادي از هموطنانمان شده است

امروزه با پيشرفت تکنولوژي براي از بين بردن موهاي زائد از روش هاي سنتي استفاده نميشود و دستگاه هاي ليزر جاي مراکز اپيلاسيون، مومک و... را گرفته اند و اين موضوع يک فرصت براي ايجاد شغل و کار آفريني شده است که شرکت کارمانيا طب همواره به افرادي که علاقمند بودند که در حوزه زيبايي کارآفريني کنند و فعاليت خود را آغاز کنند کمک کرده تا بهترين و مجهزترين مراکز زيبايي و ليزر را راه اندازي کنند و از آن به درآمدهاي قابل توجهي برسند و تعداد زيادي شغل ايجاد کنند

شما با همکاري با يک پزشک و تجهيز کردن محل خود به يک دستگاه ليزر موهاي زائد به همين راحتي ميتوانيد يک مرکز ليزر موهاي زائد راه اندازي کنيد که در کمترين حالت 3 تا 5 نفر ميتوانند در اين مرکز فعاليت کنند و شما براي حداقل 3 نفر ايجاد شغل کنيد

چه بسا در حال حاضر برخي مراکز ليزر و زيبايي در کشور وجود دارند که بالاي 50 نفر را به صورت مستقيم و حدود 100 نفر را به صورت غير مستقيم داراي شغل کرده اند.

 

دستگاه ليزر موهاي زائد چيست؟ 

 

ليزر موهاي زائد يکي از بهترين روش هايي است که در دنياي امروز براي از بين بردن اين موهاي زائد استفاده مي شود. روش هايي مانند اپيلاسيون، مومک، اصلاح با تيغ و غيره، هيچ کدام به خوبي ليزر کار نمي کنند. در روش‌هاي سنتي، فوليکول مو هدف نيست، بلکه فشار اصلي روي پوست است و آسيب زيادي به پوست وارد مي‌کند.

دستگاه ليزر موهاي زائد با تاباندن اشعه ليزر بر روي پوست و نفوذ اشعه به پوست باعث از بين رفتن فوليکول هاي مو در زير پوست ميشود که اين موضوع باعث حذف دائمي مو در نقاط مختلف بدن ميشود.

دستگاه ليزر کندلا و دستگاه ليزر تيتانيوم که توسط شرکت کارمانيا طب به ايران وارد ميشوند را ميتوان جزء بهترين دستگاه هاي ليزر مو در دنيا دانست.

 

 

 

چگونه از طريق دستگاه ليزر موهاي زائد درآمد کسب کنيم؟ 

 

در ايالات متحده، ليزر بدن براي نواحي کوچکتر مانند زيربغل يا لب بالايي مي تواند بين 60 تا 160 دلار براي هر جلسه ليزر موهاي زائد هزينه داشته باشد. براي مناطق بزرگتر، هزينه هر درمان مي تواند به 800 دلار برسد. وقتي آن را در شش يا هشت ضرب کنيد. (چون افراد براي ليزر موهاي خود حداقل 6 تا 8 جلسه بايد براي ليزر بدن خود به مرکز مراجعه کنند.) مقدار قابل توجهي دريافت خواهيد کرد.

در ايران ليزر نواحي کوچک چند صد هزار تومان و براي نواحي بزرگ و کل بدن تا چند ميليون تومان هزينه دارد.

اين مقادير براي مشتريان بسيار ارزان تر و دائمي تر از اپيلاسيون است. اين امر باعث شده است که بسياري از افراد جامعه ليزر موهاي زائد را به اصلاح و اپيلاسيون ترجيح دهند و همانطور که مي دانيد روز به روز بر تعداد اين افراد افزوده مي شود و اين موضوع مي تواند براي صاحبان کلينيک عالي و سودآور باشد.

راه اندازي مراکز ليزر موهاي زائد در ايران از منطق اقتصادي بسيار خوب و عالي برخوردار بوده و بازدهي نسبتا خوبي نيز دارد، شرکت کارمانيا طب مي تواند شما را در اين مسير راهنمايي کند.

با راه اندازي يک مرکز ليزر موهاي زائد با دستگاه ليزر تيتانيوم ميتوانيد يک بازگشت سرمايه عجيب و غريب را تجربه کنيد زيرا قيمت دستگاه ليزر تيتانيوم شرکت کارمانيا طب تقريبا استثنايي بوده که به صاحبين کسب و کار اين فرصت را ميدهد که با کمترين قيمت مرکز ليزر خود را راه اندازي کنند.

 

معرفي شرکت کارمانيا طب براي مشاوره راه اندازي مرکز ليزر موهاي زائد

 

شرکت کارمانيا طب بزرگترين و بهترين شرکت واردکننده تجهيزات ليزري و زيبايي و پزشکي در ايران ميباشد که نمايندگي دستگاه ليزر تيتانيوم در ايران ميباشد

شرکت کارمانيا طب تامين کننده کالا براي سايت ديجيکالا، ترب و ايمالز ميباشد که جز معتبرترين سايت هاي فروشگاهي در ايران ميباشند.

شرکت کارمانياطب با تجهيز صدها کلينيک در کشور رتبه نخست فروش دستگاه ليزر موهاي زائد را در کشور به خود اختصاص داده است که اين موضوع باعث شده است کلينيک هاي زيادي در کشور زير نظر اين شرکت شروع به فعاليت کنند.

مشاوران شرکت کارمانيا طب تمامي سرمايه گذاران، پزشکان و افراد علاقه مند به راه اندازي مراکز زيبايي را مشاوره ميدهند که در اين مسير به موفقيت برسند تا خود بتوانند فروش بيشتري را در کشور تجربه کنند، همانطور که تا کنون تمام مراکزي که با اين شرکت کار ميکنند به فکر توسعه و راه اندازي شعبه جديد هستند

 

https://baamardom.ir/202935/

https://www.jesarat.com/sherkat-karmania/

 

 

برچسب ها: چگونه,با,راه,اندازی,مرکز,لیزر,موهای,زائد,کارآفرینی,کنیم؟,
[ پنجشنبه 29 دی 1401 ] [ 5:55 ] [ کاووسی فر ]
[ ]

شکيل‌نگار، تامين‌کننده‌ي معتبر پرينتر استوک و فتوکپي در ايران

 

 

 

 

شکيل‌نگار، تامين‌کننده‌ي معتبر پرينتر استوک و فتوکپي در ايران

شکيل‌نگار به عنوان يکي از پيشگامانِ عرضه‌ي پرينتر استوک و فتوکپي استوک در ايران، پرينترهايي با کيفيتِ بالا و قيمت‌هايي مناسب را براي شما آماده نموده است. اين شرکت که سال‌هاست در ميدان خريد و فروش پرينتر و فتوکپي فعاليت دارد، بهترين پرينترهاي بازار را از برندهاي برتر دنيا تامين مي‌کند. کالاهايي که در شکيل‌نگار به فروش مي‌رسند، همگي چه از نظر کيفيتِ ساختاري و چه از نظر کيفيت عملکرد نمونه و ضمانت شده هستند. شکيل‌ نگار دنيايي از پرينترهاي استوک است که شما مي‌توانيد بر اساس نياز و بودجه‌ي در دست، انواع مدل پرينتر استوک را در آن مشاهده نماييد.

 

 

شکيل‌نگار، پرچم‌دارِ صنعت فروش پرينترهاي استوک

شکيل‌نگار يکي از پرچم‌دارانِ پيشگام در عرصه‌ي فروش پرينترهاي استوک مي‌باشد. اين شرکت در اين زمينه به عنوان تامين‌کننده‌ي اصلي پرينترهايي با بالاترين کيفيتِ ممکن و قيمت پايين، فعاليت مي‌کند. يکي از مهم‌ترين مزاياي اين شرکت، اين است که بالا بودن گزينه‌هاي خريد در اين شرکت، دست مشتري را براي انتخاب باز مي‌گذارد. به اين شکل هر قشر از جامعه، فارغ از صنعتي که در آن فعاليت مي‌کنند و نياز به پرينتر استوک دارند، مي‌توانند پرينتر مناسب خود را خريداري کنند.

تامين کالاهاي اصيل، يکي ديگر از دلايلي‌ست که شکيل‌نگار در ميان مشتريان خود محبوب است. اين شرکت ثابت کرده است که کالاهاي باکيفيت و کاملا اصيلي را وارد بازار مي‌کند. از اين رو تمامي خريداران مي‌توانند از اورجينال بودنِ کالاي خود اطمينان داشته باشند.

 

 

شکيل‌نگار: دنيايي از پرينترهاي استوک

شکيل‌نگار يکي از بزرگ‌ترين شرکت‌هاي ايراني‌ست که به طور تخصصي کار عرضه‌ي پرينترهاي استوک را به انجام مي‌رساند. اين شرکت با تامين کالاهاي با کيفيت و قيمت‌هايي بي‌مثال، توانسته شهرتي در ميان خريداران براي خود بسازد. شکيل نگار هم پرينترهاي بااصالتِ تضميني و هم باکيفيت بالا عرضه مي‌کند. پرينترهاي اين شرکت از نظر ميزان قيمت کاملا از ساير رقبا پيشي مي‌گيرد. از سويي، مي‌توانيد در ميان ليست محصولات اين شرکت، برندهاي اصلي تامين‌کننده‌ي پرينتر دنيا را مشاهده نماييد. خريد پرينتر از اين شرکت مزاياي متعددي را شامل حال شما مي‌کند، که در ادامه به آن مي‌پردازيم.

q3_gk73.jpg

(خريد پرينتر استوک)

خريد پرينتر از شکيل‌نگار: يک معامله‌ي پرسود براي خريدار!

شکيل‌نگار در مسير خود بر روي کسب رضايت مشتري و بالا بودنِ کيفيت محصول اهتمام بسيار مي‌ورزد. از اين رو سعي دارد با توجه به بازار پرنوسانِ پرينتر استوک در ايران، بتواند عرضه‌کننده‌ي پرينترهاي خوش‌قيمت و کاملا اقتصادي باشد. تيم پشتيباني اين شرکت کاملا از هر نظر مشتري را حمايت و ياري مي‌کنند. خريد آنلاين پرينتر استوک در شکيل‌نگار نه تنها شما را از مقرون به صرفه بودن کالا مطمئن مي‌سازد، بلکه شما مي‌توانيد مقدار قابل توجهي از هزينه‌اي که قصد داشتيد براي پرينتر خرج کنيد را پس انداز نماييد.

شکيل‌نگار در نظر دارد که با توجه به بالا بودن تقاضا براي پرينتر استوک، خريد پرينتر اروپا و خريد پرينترهاي برندهاي برتر دنيا، مانندِ خريد پرينتر hp را براي متقاضيان ممکن سازد. يکي از دلايلي که کاربران از خدمات شکيل‌نگار راضي هستند، سرويس و خدمات مشتريان مثال‌زدني و نمونه‌ي اين شرکت است. شکيل‌نگار رضايت مشتري را مهم‌تر از سود خود از معامله مي‌داند. از اين رو تلاش دارد که مشتري در هنگام خريد از اين مجموعه، کاملا از روند خريد رضايت داشته باشد و خشنودي وي تضمين گردد. اين يکي از دلايل ديگري‌ست که خريد از شکيل‌نگار را توصيه مي‌کند.

 گوناگوني کالاها و تنوع در مدل‌هاي پرينتر استوک يک طرف، خدمات به مشتريِ ممتاز و برترِ اين شرکت طرفي ديگر. با توجه به اين‌که پرينتر در ميان آن دسته از کالاهايي قرار مي‌گيرد که از هر قشر جامعه براي آن تقاضا وجود دارد؛ شکيل‌نگار به گونه‌اي محصولات خود را چيده است که بتواند مناسب جيب تمامي هم‌وطنان عزيز و گران‌قدر ايراني باشد. اما پايين بودنِ قيمت برخي از محصولات، نشانه‌ي عدم وجود کيفيت کالا نيست. شکيل‌نگار حتي براي ارزان‌ترين محصولات خود نيز کيفيت را اصل کار خود قرار مي‌دهد. از همين رو، سعي دارد ابتدا کيفيت آن کالا آزموده و ثابت گردد، سپس آن را به سبد محصولاتِ پيشنهادي شرکت اضافه نمايد.

 

 

خريد پرينتر استوک و تحويل پرينتري نو؟

چيزي که بيشتر مشتريانِ محصولات استوک را نگران مي‌کند، سلامت و ارزش خريد کالاست. که آيا واقعا يک محصول استوک ارزش خريد و پول خرج کردن دارد، يا خير؟ پرينتر استوکي که در شکيل نگار به فروش مي‌رسد، از نظر کيفيت، ارزش خريد و کارکرد کوچک‌ترين تفاوتي با پرينترهاي نو ندارد. اين شرکت تمامي پرينترهاي استوک خود را گلچين کرده، تا مطابق با رضايت و سليقه‌ي شما باشد. پس مي‌توان گفت که شما با خريد پرينتر استوک از شکيل‌نگار، گويي يک پرينتر نو را تحويل مي‌گيريد و نه يک محصول استوک!

تاريخچه‌ي طولاني فعاليت شکيل‌نگار در عرصه‌ي فروش پرينتر استوک، حضور قوي اين شرکت را در ميان ساير شرکت‌هاي معتبر فروش پرينتر ثابت کرده است. از سويي، شکيل‌نگار سعي دارد تا با مشاوره و راهنمايي دقيق و حساب‌شده‌ي مشتري، به او کمک کند تا بهترين خريد ممکن را تجربه نمايند.

 

(خريد پرينتر از شکيل‌نگار)

تجربه‌ي يک خريد باارزش در شکيل‌نگار

ما مطابق با نياز شما، پرينتر استوک مناسب را آماده کرده‌ايم. تنها کافي‌ست که شما سري به محصولات اين شرکت بزنيد، تا به طور کامل از حرفه‌اي بودن عملکرد اين شرکت اطمينان حاصل کنيد. قيمت‌هاي رقابتي در اين شرکت، موجب مي‌شود که شما هم بتوانيد پرينتر استوک محبوب خود را خريداري کنيد، و هم مقدار قابل‌توجهي از پولي را که براي خريد پرينتر پس‌انداز کرده بوديد، براي خود نگه داريد. تمامي محصولاتي که در پلتفرم اين شرکت به فروش مي‌روند، چه از نظر کيفيت و چه از نظر عملکرد، ضمانت شده‌ي شکيل‌نگار هستند. بنابراين نيازي به کوچک‌ترين نگراني در رابطه با اصالت و سلامت کالا نخواهيد داشت.

سرعت بالاي تامين کالا توسط شکيل‌نگار، آن را تبديل به يکي از سريع‌ترين تامين‌کنندگان پرينتر استوک در ايران ساخته است. شکيل نگار بيزينس خود را در خدمت به مردم و مشتريان مي‌داند. از اين رو، کاملا مشتري را تا زمان نهايي شدنِ خريد راهنمايي مي‌کند. اگر از خريد يک پرينتر مطمئن نيستيد، يا نمي‌دانيد کدام پرينتر بيشتر با نيازهاي شما مطابقت دارد؛ کار را به شکيل‌نگار بسپاريد. شکيل نگار در چنين زمان‌هايي ديگر نقشِ تامين‌کننده‌ي کالا را نخواهد داشت. بلکه راهنما و دوستِ شما تا پايان فرآيند خريد و ارسال کالا (و حتي پس از آن) خواهد بود. مي‌توانيد با مراجعه به کارشناسان هميشه در صحنه‌ي اين شرکت، از مشاوره‌ي شکيل‌نگار نيز بهره‌مند گرديد. از قيمت‌هاي باورنکردني شکيل‌نگار که بگذريم، گوناگونيِ کالاها واقعا ارزش خريد از اين شرکت را بالا مي‌برند.

 

برچسب ها: شکیل‌نگار،,تامین‌کننده‌ی,معتبر,پرینتر,استوک,و,فتوکپی,در,ایران,
[ چهارشنبه 14 دی 1401 ] [ 10:46 ] [ کاووسی فر ]
[ ]