بهترين قيمت دستگاه آسياب قهوه صنعتي بزرگ

بهترين قيمت دستگاه آسياب قهوه صنعتي بزرگ

بهترين خريد آسياب قهوه صنعتي و قيمت دستگاه آسياب قهوه صنعتي و نيمه صنعتي بزرگ ايراني با ضمانت و خدمات پس از فروش در سراسر کشور

 

بهترين قيمت آسياب قهوه صنعتي بزرگ چقدر است؟ ويژگي هاي بهترين آسياب قهوه صنعتي چيست؟ چرا بايد آسياب قهوه صنعتي ايراني بخريم؟ قيمت آسياب قهوه صنعتي چقدر است؟ کدام از آسياب هاي قهوه ايراني مي توانند بهترين نتيجه را داشته باشند؟ همه اين سوالات را ما در اين پست، بررسي و تحقيق کرده ايم تا شما بتوانيد خريد آسوده و مقرون به صرفه اي داشته باشيد.

ويژگي هاي بهترين آسياب قهوه صنعتي

همانطور که مي دانيد قهوه تازه مزه، عطر و بوي بي نظيزس دارد از اين رو براي کافه، کافي شاپ، غذاخوري، رستوران يا حتي منزل بسته به حجم کار و استفاده، لازم است آسياب قهوه صنعتي يا خانگي داشته باشيد. اما مهم ترين نکته براي خريد آسياب قهوه صنعتي - نيمه صنعتي داشتن ويژگي هاي خوب و عالي است که شما را در آينده از تعويض و يا تعمير قطعات دستگاه بي نياز مي کند. مهم ترين ويژگي هاي يک آسياب قهوه صنعتي - نيمه صنعتي و يا خانگي عبارتند از:

 • داشتن قدرت موتوري بالا به منظور آسياب قهوه ( اين قدرت موتور بهتر است متناسب با ميزان آسياب شما تعبيه شده باشد قطعاً براي آسياب قهوه صنعتي، قدرت موتور بايد بسيار خوب و متمايز از آسياب هاي ديگر باشد.)
 • داشتن درجه بندي متنوع به منظور آسياب انواع قهوه اين موضوع بخصوص در مورد آسياب صنعتي قهوه و آسياب نيمه صنعتي قهوه حائز اهميت است. زيرا بايد شما بتوانيد انواع مدل هاي قهوه را در رستوران با کافه ارائه دهيد و هر کدام نيازمند آسياب مخصوص به خود هستند. از اين رو بايد دستگاه قابليت هر نوع آسيابي را با درجه ريز و درشت داشته باشد.
 • قابليت آسياب قهوه ترک داشته را داشته باشد. بيشتر آسياب هاي خانگي و حتي صنعتي قادر به آسياب قهوه ترک نيستند زيرا آسياب قهوه ترک بسيار ريز( پودر نرم) است و هر دستگاهي چنين امکاناتي را ندارد. از اين رو لازم است اين مساله را در همان ابتدا مورد بررسي قرار دهيد.
 • داراي فن خنک کنندگي به منظور خنک نگه داشتن موتور و دستگاه! اين مساله شايد در نگاه اول چندان مهم نباشد اما پاي عمل که مي رسد بسيار مهم است زيرا دستگاه به صورت ناخودگاه با فشار و کارکرد پشت سر هم گرم مي شود و اين گرما مي تواند بر روي آسياب قهوه تاثير بگذارد به همين دليل آساب قهوه شما برشته و سوخته خواهد شد. اما با داشتن فن خنک کنندگي اين مساله پيش نمي آيد و شما مي توانيد در آسياب هاي طولاني و پشت سر هم  قهوه خرد شده را با کيفيت بالا داشته باشيد. اين موضوع بخصوص براي آسياب هاي قهوه صنعتي و نيمه صنعتي حياتي است.
 • پرتي قهوه در آسياب هاي صنعتي زياد است. همانطور که مي دانيد قهوه يک محصول وارداتي و گران مي باشد از اين رو بايد در زمان آسياب، کمترين پرتي وجود داشته باشد در غير اين صورت مقرون به صرفه نيست! اکثر دستگاه هاي آسياب قهوه حدود 200 تا 300 گرم پرتي را بين هر آسياب تا آسياب بعدي دارند و اين مقدار پرتي قابل توجه است بخصوص زماني که تعداد دفعات آسياب قهوه زياد باشد. سوال اينجاست آيا آسيابي وجود دارد که پرتي آن کمتر از اين ميزان و يا صفر باشد؟ در جواب بايد گفت: بله! برخي از برندهاي ايراني با تکنولوژي روز توانسته اند اين مشکل را به حداقل برسانند و صرفه جويي اقتصادي ايجاد کنند مانند آسياب قهوه صنعتي يوکار که توانسته در نمونه صنعتي و نيمه صنعتي خود اين مشکل را به صفر برساند.
 • داشتن مخزن بزرگ و قابل شستشو هم يکي ديگر از ويژگي هاي خوب و مهم آسياب قهوه صنعتي و نيمه صنعتي است. در آسياب هاي بزرگ قهوه لازم است مقدار زيادي از دانه هاي قهوه آسياب شوند به همين دليل اگر مخزن ظرفيت بيشتري داشته باشد سهولت و سرعت کار بيشتر است.  علاوه بر اين بايد بعد از هر مرتبه آسياب ذرات باقي مانده از آسياب هاي قبلي بايد ازمخزن به خوبي پاک شوند زيرا مي توانند در طعم و مزه آسياب هاي جديد تاثير بگذارند. به همين دليل براي خريد آسياب صنعتي قهوه  بهتر است مخزن بزرگ  و قابل جدا شدن به منظور شستشو و نظافت تهيه شود.
 • يکي از مهم ترين قطعات آسياب تيغه هاي آن محسوب مي شود. تيغه بايد بتواند اسياب يکدست و خوبي را ارائه کند.  اغلب تيغه هاي فولادي و استيل از نظر مقاومت خوب هستند؛ اما بايد در نظر داشته باشيد نحوه قرار گيري تيغه ها است که مي تواند خروجي را تعيين کند. حتماً در هنگام خريد به هر دو مساله مقاومت تيغه و عملکرد آن توجه داشته باشيد.
 • زيبايي ظاهري و کيفيت جنس بدنه هم يکي ديگر ازفاکتورهاي خوب بودن آسياب قهوه است که بايد مورد بررسي قرار گيرد. در نظر داشته باشيد با گذشت زمان لکه هاي کثيفي و باقي ماندن ذرات قهوه بر روي بدنه اجتناب ناپذير هستند. اگر جنس بدنه مرغوب و خوب باشد اين مساله به راحتي قابل حل است در غير اين صورت ظاهر دستگاه بسيار زشت و نامطلوب خواهد شد. اين مساله براي کافي شاپ ها و قهوه فروشي ها که دستگاه آسياب به عنوان دکوراتيو فضاي کار آنها، نيز مورد استفاده قرارميگيرد ضرورت بيشتري دارد. بهتر است جنس بدنه فلزي و با پوشش رنک النرواستاتيک مقاوم باشد.
 •  گارانتي و خدمات پس از فروش هم يکي از موارد مهمي است که متاسفانه در زمان خريد کمتر به آن توجه مي شود. اکثر افراد براي خريد آسياب قهوه اين گزينه مهم را در نظر نمي گيرند و در آينده اي نه چندان دور بايد هزينه هاي گزافي بابت اين ناآگاهي بپردازند. زيرا بيشتر برندهاي خارجي آسياب قهوه، فاقد گارانتي و خدمات پس از فروش هستند از اين رو شما در صورت خرابي يا نياز به تعمير قطعه بايد هزينه هاي زيادي بپردازيد. همچنين در برخي از موارد به خاطر موضوع تحريم قطعات آن دستگاه در داخل کشور موجود نيست و يا در صورت وجود هزينه هاي نجومي دارد. از اين رو توصيه ما قبل از خريد، توجه به داشتن خدمات پس از فروش و گارانتي است.

 

 

 

 

قيمت آسياب قهوه صنعتي 

قيمت آسياب قهوه صنعتي و يا نيمه صنعتي بسته به عملکرد، کارايي، امکانات آن متفاوت است. البته همين جا بايد يادآوري کنم برخي از آسياب ها متاسفانه با داشتن امکانات کم و کارايي ضعيف قيمت بالايي دارند. البته درنظر داشته باشيد لزوماً هر آسياب قهوه ارزان قيمت، حرفه اي و مناسب نيست و برعکس! شما بايد با توجه به نکات ذکر شده براي آسياب قهوه مقايسه قيمت آسياب قهوه را در نظر داشته باشيد. بخصوص گزينه خدمات پس از فروش و گارانتي بعد از عملکرد خوب دستگاه بسيار حائز اهميت هستند.

 دستگاه آسياب قهوه بزرگ 

چرا بايد آسياب قهوه صنعتي ايراني بخريم؟ قيمت دستگاه آسياب قهوه بزرگ ايراني چقدر است؟ همانطور که مي دانيد قيمت دستگاه آسياب قهوه بزرگ ايراني کمتر از برندهاي مشابه خارجي است. شايد اين تصور را داشته باشيد که کيفيت اين گرايندرهاي صنعتي ايراني همانند برندهاي خارجي نيست! اما اين تصور اشتباه است! زيرا برخي از برندهاي ايراني توانسته اند عملکردي به مراتب بهتر از برندهاي خارجي داشته باشند به عنوان مثال يکي از آسياب هاي خوب و پرفروش ايراني که توانسته همه فاکتورها را يکجا در کنار هم داشته باشد آسياب قهوه يوکار است. اين آسياب با داشتن تيغه هاي عالي و آسياب يکدست با قابليت آسياب قهوه ترک، فن خنک کنندگي، عدم پرتي قهوه و داشتن خدمات پس از فروش و گارانتي يکي از بهترين آسياب قهوه ايراني است.

چرا لازم است يک آسياب قهوه (بهتر) بخريم؟

اگر دوست داريد يک فنجان قهوه با طعمي بهتر نوش جان کنيد بايد به فکر خريد آسياب قهوه باشيد. شايد هم وقتش رسيده به دنبال ارتقا آسياب قهوه خود باشيد. دلايل مهمي که مي تواند شما را به داشتن يک آسياب قهوه بزرگ  حرفه اي ترغيب کند. بخصوص زماني که در اين حرفه مشغول به کار هستيد و يا دوست داريد به صورت حرفه اي قهوه درست کنيد.

 •  قهوه آسياب شده‌اي که خريداري مي کنيد خوب نيست

بر کسي پوشيده نيست که آسياب هايي که خريداري مي کنيد مدت ها قبل، آسياب شده اند و احتمالاً بيات شده اند. از اين رو شما طعم و مزه واقعي قهوه را متوجه نمي شويد. شايد باورش سخت باشد اما دقيقه هم مي تواند روي طعم و مزه تاثير بگذارد به عنوان مثال قهوه اي که 10 دقيقه قبل آسياب شده باشد با قهوه اي که همين الان آسياب شده تفاوت دارد. علاوه بر اين انتخاب نوع قهوه بر عهده شما نيست و شما حق انتخاب نداريد! اين در حالي است که در صورت داشتن گرايندر قهوه شما مي توانيد بهترين برند قهوه را بدون ناخالصي خودتان تهيه کنيد.

 • اندازه آسياب مناسب براي خودتان

يکي از مهم ترين گزينه هاي دم کردن قهوه به صورت حرفه اي داشتن آسياب مناسب با اندازه مشخص است. آسياب هايي که از مغازه خريداري مي کنيد ممکن است بيش از اندازه درشت يا ريز باشند. اين مساله مي تواند روي دستگاه قهوه ساز و طعم قهوه شما تاثير بگذارد. بسياري از گرايندرهاي قهوه نمي توانند آسياب قهوه ترک را داشته باشند. آسياب هاي قهوه يوکار در همه مدل هاي خود، حتي مدل خانگي اين قابليت را به خوبي دارد.

 •  صرفه جويي اقتصادي بخصوص براي کافي شاپ

تصور کنيد شما کافي شاپ يا رستوران و ... داريد و داراي چندين دستگاه مختلف هستيد از جمله : وي شصت،  فرانسوي و يک ماشين اسپرسو، يک فرنچ‌پرس. حالا بايد براي هر کدام از اين دستگاه ها جداگانه آسياب قهوه مخصوص به خود تهيه کنيد اين در حالي است که مي‌توانيد فقط با خريداري يک بسته قهوه خوب با گرايندر خودتان هر ميزان آسياب با درجه خاص داشته باشيد!

 •  رهايي از قهوه بي کيفيت و غير يکدست

اگر مي خواهيد يک قهوه حرفه اي داشته باشيد بايد در آسياب خود دانه هاي غير يکدست را حذف کنيد. زيرا اين دانه ها منجر به طعم قهوه بد مي شوند. اين تنها در زماني ممکن است که شما يک اسياب خوب  داشته باشيد تا بتوانيد همه دانه ها را به صورت يکدست و متوازن خرد کنيد. د رغير اين صورت همين ناترازي مي تواند طعم قهوه را ترش و يا تلخي قهوه را افزايش دهد.

d8_pwl6.jpg

خريد آسياب قهوه صنعتي

داشتن و خريد گرايندر قهوه براي هر کسب و کاري که با دانه هاي قهوه و قهوه آسياب شده ارتباط  دارد ضروري است. از کافي شاپ هايي که روزانه مقدار زيادي قهوه تازه مي فروشند، تا قهوه فروشي ها و يا افرادي که براي نياز خودشان قهوه درست مي کنند.

با توجه با موارد ذکر شده براي انتخاب بهترين قيمت دستگاه آسياب قهوه صنعتي بزرگ  توصيه مي شود از بهترين برندهاي ايراني استفاده کنيد تا در صورت مشکل به راحتي بتوانيد با کمترين هزينه آن را رفع کنيد. اما شايد بپرسيد آيا آسياب قهوه صنعتي ايراني با همه اين فاکتورها وجود دارد؟ آيا آسياب هاي قهوه ايراني قابل رقابت با برندهاي خارجي هستند؟ درجواب بايد گفت: بله!

بعضي از برندهاي ايراني همانند آسياب قهوه صنعتي و نيمه صنعتي يوکار در بازار هستند که توانسته اند همه فاکتورهاي خوب را يکجا داشته باشند. همچنين آسياب قهوه يوکار با داشتن گارانتي، نماينده  و خدمات پس از فروش در سراسر کشور توانسته رضايتمندي مشتريان زيادي را در کارنامه خود داشته باشد. براي مشاهده مشخصات فني اين محصول و يا  قيمت دستگاه آسياب قهوه صنعتي  مي توانيد با سرچ همين کلمه (آسياب قهوه صنعتي يوکار)  دراينترنت به صفحه مربوطه آن وارد شويد. همچنين اين مجموعه توانسته در زمينه توليد آسياب قهوه نيمه صنعتي هم پيشرو باشد. قيمت آسياب قهوه نيمه صنعتي يوکار کمي ارزان تر از مدل صنعتي آن مي باشد اما از نظر عملکرد نسبت به مدل صنعتي کاملاً يکسان است.

منبع: https://cafehdanesh.com/%d8%a8%d9%87%d8%aa%d8%b1%db%8c%d9%86-%d9%82%db%8c%d9%85%d8%aa-%d8%af%d8%b3%d8%aa%da%af%d8%a7%d9%87-%d8%a2%d8%b3%db%8c%d8%a7%d8%a8-%d9%82%d9%87%d9%88%d9%87-%d8%b5%d9%86%d8%b9%d8%aa%db%8c-%d8%a8%d8%b2/

 

برچسب ها: بهترین,قیمت,دستگاه,آسیاب,قهوه,صنعتی,بزرگ,
[ شنبه 26 آذر 1401 ] [ 22:36 ] [ کاووسی فر ]
[ ]