ويدئوهاي آموزش زبان ترکي استانبولي

ويدئوهاي آموزش زبان ترکي استانبولي

b3_czm6.png

ويدئوهاي آموزش زبان ترکي استانبولي

ويدئوهاي آموزش زبان ترکي استانبولي

ويدئوهاي آموزش زبان ترکي استانبولي - آموزش زبان ترکي استانبولي پروان آکادمي در حال حاضر از معروفترين و محبوبترين مجموعه هاي آموزش زبان ترکي استانبولي به فارسي در ايران است. بسته آموزش ترکي استانبولي پروان آکادمي به صورت تصويري زبان ترکي استانبولي را از مقدماتي تا پيشرفته به شما آموزش مي دهد.
هدف مجموعه آموزش زبان پروان آکادمي ترکي استانبولي، صرفا آموزش لغات نيست بلکه آموزش تصويري و تقويت شنيدار و گفتار و همزمان آموزش جملات و لغات ترکي استانبولي نيز هست. روش کار اين مجموعه به اين شکل است که مي بايست زبان آموز هر روز يک درس را از اين مجموعه (در منزل يا بيرون از منزل) ببينيد و گوش دهد. از آنجايي که اين مجموعه به صورت تصويري است، به راحتي مي توانيد ياد بگيريد و صحبت کنيد.
دوره مقدماتي و پيشرفته ـ مکالمه زبان ترکي استانبولي پروان آکادمي در سه ماه با روزي ?? دقيقه گوش کردن و يا نگاه کردن به هر درس روش استفاده آسان براي تمامي سنين با هر سطح آشنايي به زبان ترکي استانبولي برگرفته شده از جديدترين متد آموزشي روز جهان

  • تمرکز و تقويت حافظه در ضمن يادگيري
  • تکرار مطالب در فواصل زماني مختلف

بيش از 20 ساعت آموزش شامل محاوره ، آشنايي با لغات ، آموزش حروف اضافه ، آشنايي با جمله سازي دروس در اين سيستم آموزشي به صورت فايلهاي صوتي و يا تصويري آماده شده است و شما براي يادگيري آنها تنها و تنها نياز به گوش دادن به اين فايلهاي صوتي داريد .در اين آموزشها با تکرار هوشمندانه و برگشتي ،لهجه شما از ابتدا لهجه درستي شکل گرفته و به طور خودکار قواعد بيشمار زبان را در عمل فرا خواهيد گرفت . شنيدن دروس اين مجموعه بسيار لذت بخش و پر انرژي است و به طور مداوم از شما تمريناتي ميخواهد (تکرار برخي از جملات )که خود اين مساله براي شما بسيار لذت بخش و هيجان انگيز خواهد بود .
در ابتدا مکالمه اي پخش ميشود ،سپس روي تک تک لغات و جملات مکالمه تاکيد شده و معني و طرز تلفظ آنها آموزش داده ميشود. اين دوره آموزشي شامل 25 درس جداگانه ميباشد .آموزش مکالمه زبان بصورت کلمه به کلمه و تکرار کلمات همراه با گوينده و ساختن جمله با کلمات بيان شده در حافظه موقت قرار گرفته و تکرار در ادامه دروس و يادآوري آنها در فواصل زماني تعيين شده باعث ميگردد اطلاعات از حافظه اصلي منتقل گردد و محفوظات ماندگار شوند.

 

ويدئوهاي آموزش زبان ترکي استانبولي

مزيت اين شيوه آموزشي چيست ؟

مزيت اين روش يادگيري عملي يک زبان است . بسياري از استادان زبان بر اين باورند که بهترين روش يادگيري يک زبان خارجي اين است که به آن کشور سفر کنيد و مدتي را در بين مردم آنجا سپري کنيد . اين مجموعه اين مساله را براي شمافراهم مي کند. افزون بر اين قواعد زبان را به شکل بسيار عميق و دروني آموزش ميدهد و شما بدون اينکه متوجه شويد تمام قواعد زبان را ناخود آگاه فرا خواهيد گرفت.

  • يادآوري بين زمان مندرج (بر پايه ي قواي ذهني و به خاطر سپري اطلاعات جديد در بزرگسالان )
  • اصل پيش بيني (پرسش از دانشجوبر اساس آموخته هاي جديد )

 

برنامه بر پايه يادگيري زنده
بکار گرفتن دانشجو در موقعيتهاي روزمره و واقعي براي يادگيري و تمرين آموخته ها است درست به مانند اينکه در کشور بيگانه حضور فيزيکي داريد . بر اساس اين روش در هر زباني يک هسته کلامي وجود دارد که با فراگيري مجموعه لغاتي که بيشترين و ضروري ترين کاربرد را در هر زباني دارند ميتوان بي آنکه مغز را با لغات غير ضروري و اطلاعات غير کاربردي انباشته کرد زبان را آموخت.

 

ويدئوهاي آموزش زبان ترکي استانبولي

سخن نهايي درباره ويدئوهاي آموزش زبان ترکي استانبولي

با اين مجموعه از پروان آکادمي شما ميتوانيد در هر جا و هر مکان زبان ترکي استانبولي را مکالمه کنيد در واقع ميتوان گفت به علت دسترسي آسان به اين مجموعه از کوچکترين فرصتها ( مترو . اتوبوس و حتي رانندگي ) استفاده کرد و مکالمه ترکي استانبولي خود را تقويت کرد.

[ شنبه 15 بهمن 1401 ] [ 17:58 ] [ کاووسی فر ]
[ ]