مکالمه زبان

مکالمه زبان

هدف از يادگيري هر زباني ارتباط برقرار کردن است. خيلي‌ها معتقدند بايد مدتي طولاني مطالعه کرد و بعد وارد مرحله مکالمه يا speaking شد. اين تفکر کاملاً اشتباه است. در مکالمه زبان شما ياد مي‌گيريد چطور در سريع‌ترين زمان ممکن به زبان ديگر حرف بزنيد. روش کار به اين صورت است که با توجه به سطح زبان شما ساختارهاي ضروري براي برقراري ارتباط به زبان دلخواهتان را خواهيد آموخت. با روشي که در اين مکالمات تلفني با شما کار مي‌شود، يادگيري اين ساختارهاي ضروري، حتي اگر مبتدي هم باشيد، در طي مدتي کوتاهي امکان پذير خواهد بوداين يعني در سريعترين زمان ممکن مي‌توانيد به هر زباني صحبت کنيد.


از مکالمه زبان مي ترسيد؟

ويل اسميت ميگه:

God placed the best things in life on the other side of fear

خداوند بهترين چيزهاي زندگي رو اون طرف ترس قرار داده.

پس نترسيد و از مکالمتون لذت ببريد.

 

معرفي گروه مکالمه زبان

يادگيري زبان مانند وارد شدن به جهاني جديد و شگفت انگيز است، البته همانقدر که جذاب است سخت هم به نظر مي رسد، به همين سبب هم در بخش زبان آرموو مکالمات زبان را برگزيديم که از طريق آن مي توان به ساده ترين و تاثير گذارترين شيوه ممکن به هدف نهايي يعني يادگيري زبان دست يافت، زير گروه هاي مکالمه زبان آرموو شامل موارد زير است:

 

زير گروه هاي گروه مکالمه زبان

 • مکالمه زبان انگيسي
 • مکالمه زبان ترکي استانبولي[به زودي]
 • مکالمه زبان فرانسه[به زودي]
 • مکالمه زبان آلماني[به زودي]
 • مکالمه زبان اسپانيايي[به زودي]
 • مکالمه زبان عربي[به زودي]

 

 

mk73_s20.png

مشاور مکالمه زبان کيست؟

اين مشاوران از ميان اساتيد مجرب تمامي زباني انتخاب گرديده اند تا به شما مهارت مکالمه زبان در دنياي واقعي را بياموزند . اين مشاوران با سبب کسب سالها تجربه و دانش اندوزي در مقاطع مختلف دريافته اند که صرف حفظ کردن کلمات و انجام تمرين هاي کتاب هاي درسي براي يادگيري زبان کافي نيست، مشاوران مکالمه تلفني زبان به شما مي آموزند که چطور راحت و روان صحبت کنيد و بسته به نوع نياز شما به يادگيري زبان هدفتان، مکالمات و محاورات روزمره و هدفدار و به اصطلاح کار راه بنداز را با شما خواهند داشت، اين مشاوران در همان جلسه نخستين مکالمه سطح شما را محک زده و بر همين مبنا گام به گام برنامه ريزي مي نمايند تا به صورتي نامحسوس شما را به تبديل به يک انگليسي زبان، ترکي زبان يا زبان مطبوع خودتان مبدل سازند.

 

ندونستن انگليسي با بيسوادي فرقي نداره، چطوري راحت مکالمه کنم؟

مکالمه زبان انگليسي

تا چند سال پيش استفاده از کامپيوتر به عنوان يک مهارت به قدري حياتي بود که اگر نمي تونستي باهاش کاري کني انگ بي سوادي بهت زده ميشد، اما اين موضوع ديگه به عنوان يه چالش براي عصري که در اون قرار داريم نيست، مهارت آموزي به حوزه هاي بيشتري رسوخ کرده و براي رشد و موندن در دنياي کسب و کار، زندگي، مهاجرت، کسب درآمد حداقل زباني که بايد از اون اطلاع داشته باشيد انگليسيه، مطمنا همه به نوعي به دنبال مکالمه با اين زبان هستيم البته عده اي هم کاملا تخصصي به اين زبان نياز دارند براي همين هم مکالمه زبان ميتونه بهترين گزينه براي يادگيري مطرح باشه چون در هر سطحي که به اين زبان مادر نياز داريد سطح بندي شده، باهاتون کار ميشه و در نهايت شمارو به زبان آموزي خبره تبديل ميکنه.

 

 

چه کساني مکالمه تلفني زبان را انتخاب مي کنند؟

اگر احساس مي‌کنيد که برخلاف مهارت‌هاي خواندن و نوشتن، مهارت‌هاي گفتاري و شنيداري شما هنوز در سطح بسيار ضعيفي قرار دارد.

اگر از برقراري ارتباط به زبان بيگانه با ديگران احساس ترس و واهمه مي‌کنيد.

اگر از روش هاي خسته کننده‌اي که در کلاس‌هاي تدريس زبان استفاده مي‌شود، خسته شده‌ايد.

اگر بدنبال روشي جذاب و شاد براي يادگيري زبان هستيد.

اگر بدنبال ادامه تحصيل در دانشگاه هاي معتبر هستيد و احتياج داريد که نمره‌ي خوبي در آزمون تافل يا آيلتس کسب نماييد.

اگر به دنبال راه اندازي کسب و کاري جديد در کشوري ديگر هستيد و نيازمند کسب مهارت‌هاي ارتباطي و رهبري هستيد.

اگر مي‌خواهيد علاوه بر زبان ، مهارت‌هاي کسب و کار و مديريت خود را نيز ارتقا بخشيد.

مشکلات شايع بين زبان آموزان از زبان خودشان:

?- من مطمئنم اگه يه نفر کنارم بود که به يه زبان ديگه صحبت کنه خيلي زود ياد ميگرفتم

من عربي دوره دبيرستانم خوب بود…حس ميکردم خيلي تو عربي قوي ام??

اما عراق که رفتم فهميدم اصلا هيچي از عربي نميدونم

?- من مدت زياديه که زبان رو شروع کردم??

ميرم دوره‌ها مختلف رو ميبينم هنگ ميکنم

اصلا تموم شدني نيستن!!مخصوصا مني که زبانم ضعيفه!!

هر درسي يه هفته بخواد طول بکشه تموم نميشه که؟؟

تا کجا بخونم تا چند وقت بخونم ميتونم بگم زبانم قوي شده

?- من دانشجوي رشته‌ي روانشناسي در مقطع کارشناسي هستم.

دوره ي دبيرستان و راهنمايي مشکل زيادي در درس زبان نداشتم و نمرات خوبي هم ميگرفتم،

اما از وقتي وارد دانشگاه شدم و متاسفانه درس زبان رو نتونستم پاس کنم شديدا به فکر افتادم.

تازه اين درس زبان عمومي بود و من حالا از گرفتن دروس متون روانشناسي به زبان انگليسي فراريم و حس ميکنم هيچوقت نميتونم پاسشون کنم!!

هم چنين فرصت رفتن به آموزشگاه هاي زبان رو هم ندارم

به دليل فعاليت هايي که به عهده دارم اصلا نميتونم وقت زيادي صرف اين کار کنم.

?- ماجراي من هم تقريبا مثل بقيه آدمايي هست که تلاش کردن زبان ياد بگيرن و متاسفانه موفق نشدن.

کلاس زياد رفتم ،کتاب زياد خريدم اما همه رو نصفه کاره رها کردم.

يادگيري زبان انگليسي جز اهداف من هست.

درواقع کلا آشنايي با زبانهاي خارجي و فرهنگهاي متفاوت جزعلاقمندي‌هاي منه .

کاملا به اين مساله واقفم که جهت پيشرفت در کارم نياز به ياد گيري زبان انگليسي دارم.

بخاطر مشغله کاري زياد توانايي تمرکز کردن روي مطالب علمي سنگين رو ندارم.

به اين نتيجه هم رسيدم که کلاس رفتن اصلا براي من مفيد نيست و من بايد زبان انگليسي رو خودم ياد بگيرم.

اين مشکلات براتون آشنا نبود؟

خودتون چند بار باهاش درگير بودين ؟

ما تمامي مشکلات شما را که در اين کامنت‌ها ديده و بررسي کرده ايم، البته قبل از راه‌اندازي آرمو خودمان هم با اين مشکلات دست به گريان بوده‌ايم به همين علت پيشنهاد مي‌کنيم از مشاور مکالمه ما استفاده نمائيد .

راستي مشکلات خودتون رو براي ما ارسال کنيد تا با مشاورانمان در ميان بگذاريم، ما هر روز به دنبال يافتن راهي براي ارائه بهترين خدمات براساس نيازهاي شمائيم….


 

 

مزاياي مکالمه تلفني زبان چيست؟

استفاده از زمان هاي مرده

ريختن خجالت

همه‌جا، همه‌وقت

مديريت زمان و کنترل اضطراب

سرعت در يادگيري

پيشرفت ناخودآگاه

تقويت مهارت شنيداري

خلاصي از انفعال

تمرکز بر اهداف

يادتون نره يادگيري گرامر زبان براي اغلبمون در حد همون دانسته‌هاي مدرسه کفايت مي‌کنه، ولي محاوره و درک مطلبه که رمز موفقيته و هنوز چالش خيلي‌هامونه، پس گوشي رو برداريد و هر چي دل تنگتون ميخواد بگين.

 

 

از کجا بفهمم مکالمه زبان برام مفيد هست؟

سمعي هستيد يا بصري؟

اين سوالي است که جواب آن براي زبان آموزان مهم است، اگر نمي دانيد چطور بايد به جواب اين سوال برسيد با پاسخ دادن به اين سوالات کمکتان مي کنم.

برايتان خواندن کتاب آسانتر است يا گوش دادن به پادکست؟

عموما کتاب هاي صوتي گوش مي دهيد يا کاغذي مي خوانيد ؟

گوش فرا دادن به فايل صوتي يا خواندن نوشته کداميک عموما با حواس پرتي همراه است ؟

اگر در ميان سوالات بالا بيشتر به سمت خواندن کتاب يا مقالات کاغذي يا فايل هاي مکتوب علاقمند بوديد شما بصري هستيد و اگر بالعکس گوش دادن به فايل هاي صوتي و پادکست ها يا کتاب هاي صوتي را انتخاب مي نمائيد، شما در دسته افراد سمعي قرار داريد يعني استفاده از شنوايي برايتان آسانتر از بکارگيري حس بينايي است.

خب حال به سراغ اين مي رويم که چرا دانستن جواب اين سئوال براي يک زبان آموز اهميت دارد؟  قسمت عمده اي ازمهارت هاي زبان آموزي به دانستن لهجه و اسپل صحيح لغات و آهنگ کلمات بستگي دارد، ناآشنايي با اين آواها صرف نظر از اينکه مخاطب شما را آزار مي دهد، در مواقعي موجب مي گردد با اداي ناصحيح کلمات معني ديگري از آن استنباط گردد، پس به عنوان يک زبان آموز بصري بايد بر روي مهارت هاي سمعي خود کار کنيد، نياز به کمي تغيير داريد، قدم به قدم خود را به سمت استفاده ازحس شنواييتان  هدايت نمائيد.

 

آيا شما هم با سناريوي پر تکرار خسته شدن از يادگيري زبان مواجه شده ايد؟

شايد شما هم تجربه بارها و بارها يادگيري ناکام زبان داشته باشيد يا جزو اون دسته از افرادي باشيد که در مدرسه نمرات زبان عالي داشتيد ولي الان مي‌بينيد که خيلي ضعيف هستيد، ريشه اين مشکل را در چند پاراگراف گرد آورده‌ايم:

فرار بودن!!!

اولين حقيقت تلخي که يک زبان آموز با اون مواجه ميشه فرار بودن زبان دوم هست به اين معني که شما هر قدر هم که به زبان دوم مسلط باشيد اگر از از فضاي مکالمه و محاوره دور باشيد اون زبان را فراموش مي‌کنيد، يکي از دوستان من با نمرات عالي ليسانس فرانسه اش رو از يکي دانشگاه هاي معتبر گرفته، الان پس از چند سال دوري از فضاي مکالمه و محاوره، همه چيو فراموش کرده، به همين خاطر بايد در مکالمه هر زباني مداومت داشته باشيد.

براي اغلب ما Speaking يا همون مکالمه، غول مرحله آخره که هميشه شکستمون ميده، پرتمون ميکنه به مرحله اول يعني چي؟ يعني دست کشيدن و خسته شدن از يادگيري زبان

تا شما خودتون رو به چالش نکشيد، ذهن شما خلاقيت به خرج نميده، همونجور تنبل مي مونه و شما هيچ پيشرفتي نمي‌کنيدحالا اگه يه انگليسي زبان يا فرانسوي زبان رو تو ايران نمي تونين پيدا کنين لااقل با مکالمه آنلاين خودتونو به چالش بکشيد


 

 

 

چطوري ميشه با مکالمه زبان مطالب رو راحت تر ياد بگيرم؟

حواس پرتي ممنوع

هر چقدر هم به يک زبان‌آموز بگويند که سعي کن حواست پرت نشود فايده اي ندارد، چون واقعا دست خودش نيست و حواسش ناخواسته پرت مي‌شود چه بسا با اين تاکيد او را از يادگيري فراري هم مي‌کنيد، اين بايد و نبايدها از کودکي با او بوده، يادگيري هر چيزي به ويژه زبان‌هاي دشوار با گارد ذهني مواجه مي‌گردد به همين جهت بهترين راه، درگيري شما به صورت گفتاري، شنيداري در فرآيند يادگيري است، شما بايد در يک فرآيند درگير باشيد کسي که بيرون از رينگ تنها به ميت و کيسه بوکس مشت ميزند بوکسور خوبي نمي‌شود ولي کسي که پا به رينگ مي‌گذارد و مبارزه مي‌کند در نهايت يک مبارز واقعي مي‌گردد، به عنوان بهترين توصيه مي‌توانم بگويم، با هر کسي که سر راهتان سبز شد و پتانسيل اين را داشت که پارتنر زبانتان شود گفتگو کنيد ! زيرا گفتگو شما را به شدت درگير خود مي‌کند.

يکي از استادان من براي تقويت زبان فرزندانش توريست‌ها را به خانه خود دعوت مي‌کرد، اکنون فرزندانش انگليسي را با لهجه آمريکايي مانند زبان مادريشان صحبت مي‌کنند ، تمرکز بدون شک يکي از مهم‌ترين فاکتورها براي موفقيت در زبان است.

 

 ما در آرموو خدمات مکالمه‌اي مهيجي براساس علايقتان تدارک ديده‌ايم، زيرا مي‌دانيم هيچ امري به اندازه حرکت به سمت علايق، هوش و حواس ما را به خود معطوف نمي‌کند.

 

 

هزينه مکالمه تلفني زبان

هزينه مکالمات زبان آرموو از قرار دقيقه اي ???? تومان است که در مقايسه با شيوه هاي مرسوم يادگيري که اغلب پرهزينه، زمان بر و فاقد تاثير گذاري لازم است و عموما زبان آموزان را از يادگيري زبان منصرف مي سازد، مکالمات آنلاين از جميع جهات تاثير گذارتر و موفق تر و البته مقرون به صرفه تر است.

 

محدود کردن زبان براي من همانند محدود کردن جهانم است. لودويگ ويتگنشاين.

(اين نقل قول براي زبان آموزان مي تونه بسيار حياتي باشه چرا که در زبان دوم ممکنه واژگاني وجود داشته باشه که موضوعي رو فقط بشه با اون زبان بيان کرد و در زبان اول قادر به انجامش نباشيد در نتيجه محدود شدن به يک زبان، جهان شما رو محدود خواهد کرد.)

 

And finally، ماموريت ما در مکالمه زبان آرموو

ما در آرموو با توجه به نياز مبرم زبان آموزان به ابزاري براي يادگيري زبان در بازده زماني کوتاه، تلاش داشته ايم با بهره از پيشرفته ترين ابزار که همان گفتگو و مکالمه متقابل است اين نياز را مرتفع سازيم، اگرچه در نگاه اول ممکن است اين شيوه بسيار ساده به نظر آيد ولي براساس تحقيقات و مراحلي يادگيري زبان که به تفضيل برايتان آورده ايم مهم ترين اصل يادگيري هر زباني درگير بودن و چالش يرانگيز بودن آن است به همين لحاظ اين شيوه کارآمدترين شيوه حال حاضر است .

آنچه ما در آرموو برايتان آرزومنديم در چند عبارت خلاصه مي‌‌کنيم:

 • اميدواريم خودتون رو بهتر بشناسيد
 • جهانتون رو محدود نکنيد
 • درک متفاوتي از جهانتون داشته باشيد
 • يادگيري رو فتح کنيد
 • روحي ثانوي بسازيد
 • به قلب بومي زبان‌ها نفود کنيد
 • ايده هاتون رو کامل کنيد
 • افکارتون رو شکل بديد
 • بنايي به شهر زبان اضافه کنيد
 • در آخر تا جايي که ممکنه از زبان لذت ببريد

همه‌ي اينها با يادگيري زبان ممکنه. پس با عشق به يادگيري زبانتون ادامه بديد و از فوايدش بهره‌مند بشيد.

راه هاي ارتباط با مشاور گفتگوي آنلاين زبان آرموو عبارت است از:

 

 

منبع: https://www.armoo.co/conversation/

 

برچسب ها: مکالمه,زبان,
[ يکشنبه 23 آذر 1399 ] [ 14:00 ] [ کاووسی فر ]
[ ]

نخستين سامانه تجارت جهاني با رمز ارز به ?? زبان دنيا توسط هلدينگ رستاک

 

مديرعامل موسسه برگ زيتون از ارائه نخستين ارز ديجيتال ايراني با پشتوانه سه بيمه ايران، البرز و رازي خبر داد و گفت: عرضه خصوصي اين رمز ارز ايراني از فردا به مدت ده روز آغاز مي شود.

عباس جم مديرعامل موسسه برگ زيتون در نشست خبري با حضور اصحاب رسانه  از راه اندازي نخستين کيف رمز پايه ايراني با قابليت اتصال به فضاي بين الملل خبر داد و گفت: عدم قانون گذاري مناسب و بي تدبيري طي اين مدت فرصت بهره مندي ايرانيان از فضاي ارز رمز ها را گرفت لذا اگر قرار باشد کشور ايران تحولي را رقم بزند، بايد به بازار بين المللي در بازار ارز ديجيتال بپيوندد.

 

وي با بيان اينکه آماده ايم که آينده اي خوبي در زمينه ارز رمز در کشور را رقم بزنيم، افزود: براي عبور از تحريم ها با استفاده از رمز ارز ها سه ضلع نياز است که نخستين آن "فناوري بلاک چين بومي" و مهترين موضوعي که اگر بخواهيم يک توکن در کشور داشته باشيم.

 

بنابه گفته مديرعامل شرکت برگ زيتون، مجموعه هاي مختلف در کشور با هزينه هاي زياد روي شبکه هاي خارجي از جمله اتريوم توکن منتشر کردند و بعد روي شبکه هاي ديگر اما به دليل چند برابر شدن کارمزد شبکه موفق به ادامه کار نشدند و موجب هدر رفتن سرمايه هايشان شد.

 

وي تصريح کرد: اگر مي خواهيم به شبکه بلاکچين جهاني بپيونديم در ابتدا بايد يک بلاکچين بومي داشته باشيم لذا در کشور هاي همجوار شرکت برگ زيتون توانست پلتفرم گرافين را بومي سازي کرده و سورس آن هم به رايگان در اختيار شرکت هاي دانش بنيان قرار مي دهد.

 

جم کارکرد هاي کيف پول ايراني را مورد اشاره قرار داد و گفت: بسياري از کيف هاي پول در ايران اکنون بسته شده است و به همين خاطر بسياري از سرمايه ها از کشور رفت ، بنابراين بايد حتما کيف پول رمز پايه ايراني داشته باشيم، تا قابليت تعيين آدرس هاي بين المللي را داشته باشد.

 

مديرعامل شرکت برگ زيتون با تاکيد بر اينکه نخستين کيف رمز پايه ايراني با قابليت اتصال به شبکه هاي بين الملل را با بسياري از مشکلات که وجود داشت راه اندازي کرديم، بيان کرد: جمعيت قابل توجهي در زمينه رمز ارزها فعاليت دارند اما به دليل نبود صرافي موفق به انتقال وجه نشده بودند لذا برگشت پول امکان پذير نبود بنابراين "صرافي برخط رمز پايه" ديگر خدمتي بود که توسط اين شرکت راه اندازي شده است.

 

اين کارآفرين در حوزه ديجيتال ادامه داد: صرافي بين المللي را در کشور استوني راه اندازي کرده ايم لذا با افتخار در صرافي بين المللي سريکس ?? به چهار کشور آمريکا، کانادا، انگليس و رژيم صهيونيستي سرويس نمي دهيم.

 

جم از ارائه رمز ارز ايراني bzb «نخستين ارز ديجيتال ايراني» با پشتوانه سه بيمه ايران، البرز و رازي خبر داد و گفت: ابتداي سال ??  براي ارز bze توکن ارائه کرديم که در ? صرافي بزرگ دنيا اين توکن پذيرفته شده است لذا از فردا همزمان با ميلاد امام رضا(ع) به مدت ?? روز با ?? هزار توکن bzb عرضه خصوصي در سايت https://zarnetwork.com آغاز مي شود و هرکدام به قيمت ?? ميليون تومان است.

 

مديرعامل شرکت برگ زيتون معتقد است که در آينده صادرات و واردات از طريق bze انجام شود و بازگشت پول به راحتي صورت مي گيرد.

وي اضافه کرد:  در ?? بهمن سال گذشته توکن bze را به مبلغ ?? ريال عرصه کرديم و طي مدت ? ماه قيمت آن به ?? تومان رسيده است؛ مرام نامه شبکه زر در زر نتورک قابل دسترسي است.

 

دکتر عباس جم در پاسخ به پرسش خبرنگاران مبني براينکه چه اطميناني وجود دارد که اين رمز ارز همانند ديگر ارز هاي ديجيتال ايراني با شکست مواجه نشود؟ گفت:  ارزهاي قبلي نقد شوندگي بسيار سختي داشتند اما bze را به تتر مي توانيد تبديل کنيد و اينکه اين رمز ارز با پشتوانه بيمه همراه است.

 

اين کارآفرين حوزه ديجيتال در پايان با اشاره به رشد بازار تجارت با ارز هاي ديجيتالي تاکيد کرد: براي ورود کشورمان به اين حوزه در جهت دور زدن تحريم ها يک همت مضاعف مي طلبد که بايد همه با هم دست به دست دهيم و بدون هر نگاه منفعت طلبانه در اين حوزه فعاليت کنيم.

 

مهندسان ايراني پيشرو در زمينه کيف پول ديجيتال

 

حسين جرئتي، رئيس هيئت مديره هلدينگ رستاک نيز در ابتداي اين جلسه با اشاره به راه اندازي نخستين بلاک چين ايراني توسط موسسه برگ زيتون در ايران بيان کرد: با تلاش مهندسان ايراني امنيت رمز ارزها و کيف پول امن نرم افزاري و سخت افزاري ايراني ايجاد شده است، شايان ذکر استدر دنيا کيف پول هاي نرم افزاري رمز ارز که پيام رسان داشته باشد تعداد کمي داريم اما شبکه زر اين کار را انجام داده است.

 

رئيس هيئت مديره هلدينگ رستاک افزود: کيف پول نرم افزاري يک محيط امن براي ذخيره و انتقال رمز ارز است که با سيستم عامل هاي اندرويد و ios بر روي تلفن هاي همراه کار ميکند،ايشان همچنين اضافه کردند ممکن است ارزها در کيف هاي نرم افزاري رمز ارز دچار مشکل شود اما در کيف پول سخت افزاري امنيت بسيار بالائي وجود دارد.

 

اين کارآفرين نمونه عرصه ديجيتال با تشريح امکانات کيف پول هاي نرم افزاري و سخت افزاري ايراني ، تاکيد کرد: در کيف پول هاي ما مولتي ساين بودن جز امکانات مهم است که امکان دسترسي ? نفر يا چند نفر در کيف پول وجود دارد و چند نفر با هم ميتوانند با خيالي آسوده يک سرمايه را در يک کيف پول ذخيره کنند و دسترسي به آن نيازمند داشتن همزمان تمام رمزهاي همه افراد است درست مانند حساب هاي بانکي دو يا چند امضا و هر کدام رمز خودشان را دارند ، وي افزود در کيف پول هاي سخت افزاري ايراني قابليت otp پياده سازي شده است ، بدين صورت که پس از پيکربندي کيف پول آن را به يک شماره تلفن همراه متصل مينمائيد و کاربر پس از ورود رمز يک رمز يکبار مصرف از طريق پيامک بر روي گوشي تلفن همراه خود دريافت ميکند و با وارد کردن آن به کيف پول وارد و به ارزهاي ذخيره شده در آن دسترسي خواهد داشت که اين موضوع فقط در کيف پول رمز پايه سخت افزاري ايراني جهت به حداکثر رساندن امنيت سرمايه ها پياده سازي شده است درست همانند رمز پوياي سيستم بانکي کشور.

 

به گفته حسين جرئتي مديرعامل هلدينگ رستاک ، نخستين سامانه تجارت جهاني با رمز ارز به ?? زبان دنيا توسط هلدينگ رستاک ايجاد شده که در شرايط تحريم اقدام خوبي به شمار مي رود و برگشت هزينه کالا و محصولات در صادرات خارجي با اين سامانه حل مي شود.

 

وي در پايان تصريح کرد: از نخستين باشگاه رمزپايه کشور به زودي رونمايي مي شود و در اين باشگاه بدون نياز به سخت افزارهاي گران قيمت و برق زياد ارز ديجيتال را مردم مي توانند استخراج کنند.

 

برچسب ها: نخستین,سامانه,تجارت,جهانی,با,رمز,ارز,به,??,زبان,دنیا,توسط,هلدینگ,رستاک,
[ سه شنبه 8 تير 1400 ] [ 12:29 ] [ کاووسی فر ]
[ ]

نخستين سامانه تجارت جهاني با رمز ارز به ?? زبان دنيا توسط هلدينگ رستاک

 

مديرعامل موسسه برگ زيتون از ارائه نخستين ارز ديجيتال ايراني با پشتوانه سه بيمه ايران، البرز و رازي خبر داد و گفت: عرضه خصوصي اين رمز ارز ايراني از فردا به مدت ده روز آغاز مي شود.

عباس جم مديرعامل موسسه برگ زيتون در نشست خبري با حضور اصحاب رسانه  از راه اندازي نخستين کيف رمز پايه ايراني با قابليت اتصال به فضاي بين الملل خبر داد و گفت: عدم قانون گذاري مناسب و بي تدبيري طي اين مدت فرصت بهره مندي ايرانيان از فضاي ارز رمز ها را گرفت لذا اگر قرار باشد کشور ايران تحولي را رقم بزند، بايد به بازار بين المللي در بازار ارز ديجيتال بپيوندد.

 

وي با بيان اينکه آماده ايم که آينده اي خوبي در زمينه ارز رمز در کشور را رقم بزنيم، افزود: براي عبور از تحريم ها با استفاده از رمز ارز ها سه ضلع نياز است که نخستين آن "فناوري بلاک چين بومي" و مهترين موضوعي که اگر بخواهيم يک توکن در کشور داشته باشيم.

 

بنابه گفته مديرعامل شرکت برگ زيتون، مجموعه هاي مختلف در کشور با هزينه هاي زياد روي شبکه هاي خارجي از جمله اتريوم توکن منتشر کردند و بعد روي شبکه هاي ديگر اما به دليل چند برابر شدن کارمزد شبکه موفق به ادامه کار نشدند و موجب هدر رفتن سرمايه هايشان شد.

 

وي تصريح کرد: اگر مي خواهيم به شبکه بلاکچين جهاني بپيونديم در ابتدا بايد يک بلاکچين بومي داشته باشيم لذا در کشور هاي همجوار شرکت برگ زيتون توانست پلتفرم گرافين را بومي سازي کرده و سورس آن هم به رايگان در اختيار شرکت هاي دانش بنيان قرار مي دهد.

 

جم کارکرد هاي کيف پول ايراني را مورد اشاره قرار داد و گفت: بسياري از کيف هاي پول در ايران اکنون بسته شده است و به همين خاطر بسياري از سرمايه ها از کشور رفت ، بنابراين بايد حتما کيف پول رمز پايه ايراني داشته باشيم، تا قابليت تعيين آدرس هاي بين المللي را داشته باشد.

 

مديرعامل شرکت برگ زيتون با تاکيد بر اينکه نخستين کيف رمز پايه ايراني با قابليت اتصال به شبکه هاي بين الملل را با بسياري از مشکلات که وجود داشت راه اندازي کرديم، بيان کرد: جمعيت قابل توجهي در زمينه رمز ارزها فعاليت دارند اما به دليل نبود صرافي موفق به انتقال وجه نشده بودند لذا برگشت پول امکان پذير نبود بنابراين "صرافي برخط رمز پايه" ديگر خدمتي بود که توسط اين شرکت راه اندازي شده است.

 

اين کارآفرين در حوزه ديجيتال ادامه داد: صرافي بين المللي را در کشور استوني راه اندازي کرده ايم لذا با افتخار در صرافي بين المللي سريکس ?? به چهار کشور آمريکا، کانادا، انگليس و رژيم صهيونيستي سرويس نمي دهيم.

 

جم از ارائه رمز ارز ايراني bzb «نخستين ارز ديجيتال ايراني» با پشتوانه سه بيمه ايران، البرز و رازي خبر داد و گفت: ابتداي سال ??  براي ارز bze توکن ارائه کرديم که در ? صرافي بزرگ دنيا اين توکن پذيرفته شده است لذا از فردا همزمان با ميلاد امام رضا(ع) به مدت ?? روز با ?? هزار توکن bzb عرضه خصوصي در سايت https://zarnetwork.com آغاز مي شود و هرکدام به قيمت ?? ميليون تومان است.

 

مديرعامل شرکت برگ زيتون معتقد است که در آينده صادرات و واردات از طريق bze انجام شود و بازگشت پول به راحتي صورت مي گيرد.

وي اضافه کرد:  در ?? بهمن سال گذشته توکن bze را به مبلغ ?? ريال عرصه کرديم و طي مدت ? ماه قيمت آن به ?? تومان رسيده است؛ مرام نامه شبکه زر در زر نتورک قابل دسترسي است.

 

دکتر عباس جم در پاسخ به پرسش خبرنگاران مبني براينکه چه اطميناني وجود دارد که اين رمز ارز همانند ديگر ارز هاي ديجيتال ايراني با شکست مواجه نشود؟ گفت:  ارزهاي قبلي نقد شوندگي بسيار سختي داشتند اما bze را به تتر مي توانيد تبديل کنيد و اينکه اين رمز ارز با پشتوانه بيمه همراه است.

 

اين کارآفرين حوزه ديجيتال در پايان با اشاره به رشد بازار تجارت با ارز هاي ديجيتالي تاکيد کرد: براي ورود کشورمان به اين حوزه در جهت دور زدن تحريم ها يک همت مضاعف مي طلبد که بايد همه با هم دست به دست دهيم و بدون هر نگاه منفعت طلبانه در اين حوزه فعاليت کنيم.

 

مهندسان ايراني پيشرو در زمينه کيف پول ديجيتال

 

حسين جرئتي، رئيس هيئت مديره هلدينگ رستاک نيز در ابتداي اين جلسه با اشاره به راه اندازي نخستين بلاک چين ايراني توسط موسسه برگ زيتون در ايران بيان کرد: با تلاش مهندسان ايراني امنيت رمز ارزها و کيف پول امن نرم افزاري و سخت افزاري ايراني ايجاد شده است، شايان ذکر استدر دنيا کيف پول هاي نرم افزاري رمز ارز که پيام رسان داشته باشد تعداد کمي داريم اما شبکه زر اين کار را انجام داده است.

 

رئيس هيئت مديره هلدينگ رستاک افزود: کيف پول نرم افزاري يک محيط امن براي ذخيره و انتقال رمز ارز است که با سيستم عامل هاي اندرويد و ios بر روي تلفن هاي همراه کار ميکند،ايشان همچنين اضافه کردند ممکن است ارزها در کيف هاي نرم افزاري رمز ارز دچار مشکل شود اما در کيف پول سخت افزاري امنيت بسيار بالائي وجود دارد.

 

اين کارآفرين نمونه عرصه ديجيتال با تشريح امکانات کيف پول هاي نرم افزاري و سخت افزاري ايراني ، تاکيد کرد: در کيف پول هاي ما مولتي ساين بودن جز امکانات مهم است که امکان دسترسي ? نفر يا چند نفر در کيف پول وجود دارد و چند نفر با هم ميتوانند با خيالي آسوده يک سرمايه را در يک کيف پول ذخيره کنند و دسترسي به آن نيازمند داشتن همزمان تمام رمزهاي همه افراد است درست مانند حساب هاي بانکي دو يا چند امضا و هر کدام رمز خودشان را دارند ، وي افزود در کيف پول هاي سخت افزاري ايراني قابليت otp پياده سازي شده است ، بدين صورت که پس از پيکربندي کيف پول آن را به يک شماره تلفن همراه متصل مينمائيد و کاربر پس از ورود رمز يک رمز يکبار مصرف از طريق پيامک بر روي گوشي تلفن همراه خود دريافت ميکند و با وارد کردن آن به کيف پول وارد و به ارزهاي ذخيره شده در آن دسترسي خواهد داشت که اين موضوع فقط در کيف پول رمز پايه سخت افزاري ايراني جهت به حداکثر رساندن امنيت سرمايه ها پياده سازي شده است درست همانند رمز پوياي سيستم بانکي کشور.

 

به گفته حسين جرئتي مديرعامل هلدينگ رستاک ، نخستين سامانه تجارت جهاني با رمز ارز به ?? زبان دنيا توسط هلدينگ رستاک ايجاد شده که در شرايط تحريم اقدام خوبي به شمار مي رود و برگشت هزينه کالا و محصولات در صادرات خارجي با اين سامانه حل مي شود.

 

وي در پايان تصريح کرد: از نخستين باشگاه رمزپايه کشور به زودي رونمايي مي شود و در اين باشگاه بدون نياز به سخت افزارهاي گران قيمت و برق زياد ارز ديجيتال را مردم مي توانند استخراج کنند.

 

برچسب ها: نخستین,سامانه,تجارت,جهانی,با,رمز,ارز,به,??,زبان,دنیا,توسط,هلدینگ,رستاک,
[ سه شنبه 8 تير 1400 ] [ 13:40 ] [ کاووسی فر ]
[ ]
صفحه قبل 1 صفحه بعد